Завантаження. Почекайте будьласка...
Головна сторінка - Скандалы, Економіка, Топ-5 Ладижинський золошлаковідвал на другому місці у ТОП-10 найнебезпечніших місць промислових відходів

Ладижинський золошлаковідвал на другому місці у ТОП-10 найнебезпечніших місць промислових відходів

http//lad.vn.ua/uploads/images/foto/8780_7683_image002.jpgВ Україні зафіксовано 344 місця утворення небезпечних відходів видобувної промисловості

Загальний об’єм хвостів, тобто відходів підприємств металургійної, вугільної, теплоенергетичної, хімічної, гірничо-збагачувальної промисловості, складає 1,709 млн метрів кубічних.

Про це повідомили під час круглого столу щодо управління відходами видобувної промисловості, за участю Міністерства екології та природних ресурсів України та Федерального міністерства навколишнього середовища Німеччини.

Потенційно небезпечні для водойм та річок, місця відходів виявлено в Львівській, Дніпропетровській, Запорізькій, Луганській та Донецькій областях.

Місця хвостосховищ – це техногенні озера з вмістом хімічних речовин.

У Топ-10 найбезпечніших місць промислових відходів за об’ємами та територіальним розташуванням потрапив Ладижинський шлаковідвал і зайняв непочесне друге місце.

Загалом антирейтинг виглядає так:

На першому місці м. Кривий Ріг (Дніпропетровська область ) – 328 млн метрів кубічних шламу.
Другим у списку є м. Ладижин (с. Заозерне, Вінницька область) – 30 млн метрів кубічних золошлаку.
Третій об’єкт розташований у м. Суми, вул. Харківська – 20 млн метрів кубічних шламу.
На четвертому місці м. Новий Розділ, вул. Гірнича, 2 (Львівська область) – 18,6 млн метрів кубічних флотохвостів.
П’ятий об’єкт знаходиться у м. Довжанськ (Луганська область) – 13,7 млн метрів кубічних хвостів.
Шостим у списку є м. Стебник, вул. Дрогобицька, 127 (Львівська область) – 13,1 млн метрів кубічних розсолу.
На сьомому місці м. Авдіївка, проспект Індустріальний, 1 (Донецька область) - 8 млн метрів кубічних хвостів.
Восьмим у списку є селище Василівка, Ясинуватський р-н (Донецька область) – 7,67 млн метрів кубічних шламу.
Дев’ятий об’єкт Вовча балка у місті Макіївка (Донецька область) – 2,49 млн метрів кубічних відходів вуглезбагачення.
І на десятому місці м. Макіївка, вул. Металургійна, 47 (Донецька область) – 1,76 млн метрів кубічних окалини.

З метою недопущення техногенних аварій та небезпечних скидів у водойми, учасники круглого столу закликали підприємства видобувної промисловості провести рекультивацію місць утворення промислових відходів.
15 березень 2017 | | Автор:Arhip | Переглядів: 2611 Коментарів: 0

Додати коментар

Ви зайшли на сайт як незареєстрований.
Ви можете зареєструватись або увійтипід своїм им'ям.
Також Ви можете увійти через одну із соціальних мереж - Увійти через соцюмережі
В Ладижині відбувся другий екологічний форум В Ладижині відбувся другий екологічний форум "Суспільство ЗА чисте виробництво" Ладижинська мерія оцінила доступність інфраструктури міста для людей з інвалідністю Ладижинська мерія оцінила доступність інфраструктури міста для людей з інвалідністю В суді розглядається справа з приводу порушення ліцензійних умов ладижинським підприємством В суді розглядається справа з приводу порушення ліцензійних умов ладижинським підприємством Громадське обговорення:  інвестиційні проекти в сфері ЖКГ Ладижинської ТЕС на 2019 рік Громадське обговорення: інвестиційні проекти в сфері ЖКГ Ладижинської ТЕС на 2019 рік Читачі центральної бібліотеки працювали бібліотекарями в рамках акції Читачі центральної бібліотеки працювали бібліотекарями в рамках акції "Бібліотекар на годину Ладижинські рятувальники провели екскурсію для учнів школи № 3 Ладижинські рятувальники провели екскурсію для учнів школи № 3 Тростянецький спиртовий завод вкладе 1, 9 млн. грн. в заходи по вирішенню екологічних проблем Тростянецький спиртовий завод вкладе 1, 9 млн. грн. в заходи по вирішенню екологічних проблем Повідомлення Тростянецького ОРВК про осінній призов на строкову військову службу Повідомлення Тростянецького ОРВК про осінній призов на строкову військову службу Бюджет міста заробив 2, 6 млн. грн. за розміщення бюджетних коштів на депозит Бюджет міста заробив 2, 6 млн. грн. за розміщення бюджетних коштів на депозит За 9 місяців цього року загальна частина бюджету перевиконана на 33 млн. грн. За 9 місяців цього року загальна частина бюджету перевиконана на 33 млн. грн. Міський голова Валерій Коломєйцев має намір передати лікарню в державну власність Міський голова Валерій Коломєйцев має намір передати лікарню в державну власність

Логін
Пароль