Завантаження. Почекайте будьласка...
Головна сторінка - Скандалы Ладижинський інтернат: як розкрадаються гроші…

Ладижинський інтернат: як розкрадаються гроші…

В березні цього року ми повідомляли про те, що проти посадових осіб Ладижинського інтернату в липні минулого року було відкрито кримінальне провадження згідно ч. 1 ст. 364 Кримінального кодексу України за зловживання службовим становищем при проведенні тендерних закупівель.

Наш ресурс не володів інформацією щодо обставин цієї кримінальної справи, тому ми не могли повідомити, що саме стало приводом для відкриття кримінального провадження. Це зумовило необхідність проведення невеликого журналістського розслідування, результати якого ми можемо вам повідомити.

Кореспондент нашого ресурсу зустрівся з директором товариства з обмеженою відповідальністю «Вінпродтрейд» Проданом Петром Миколайовичем, який власне і надав нам більшу частину інформації щодо минулорічної кримінальної справи. Але в любому випадку ця інформація стала лише початком, позаяк Ладижинський інтернат є лише проміжним механізмом в загальній корупційній схемі в якій беруть участь і чиновники і навіть деякі особи, які мають статус волонтера…

16 лютого 2015 року ТОВ «Вінпродтрейд» фактично виграло тендер на поставку м’яса замороженого та харчових субпродуктів для потреб Ладижинського дитячого будинку-інтернату. Все здавалось йшло нормально, підприємство виграло тендер, запропонувавши кращі умови, - 162 тисячі гривень за поставлену 2015 році продукцію, коли у конкурентів ці цифри складали 200 та 190 тисяч гривень відповідно. До 2 березня Ладижинський інтернат мав укласти договір з цим підприємством на постачання їх продукції.

Все почалось із того, що зі сторони керівництва інтернату надійшла пропозиція сплатити консультаційні послуги невідомому підприємцю на його рахунок в розмірі 2000 гривень. На вибір ТОВ «Вінпродтрейд» було запропоновано також і інших підприємців, які надавали подібні послуги. Розмір консультаційного внеску складав 2000 гривень.

Після того, як ТОВ «Вінпродтрейд» відмовилось сплачувати ці консультаційні послуги, а зі сторони інтернату не було надіслано договору, голова тендерного комітету інтернату повідомила це підприємством про саме воно не дотрималось вимог запиту цінових пропозицій.

Такі дії керівництва інтернату зумовили проведення необхідних перевірок зі сторони ТОВ «Вінпродтрейд», яке їх ініціювало, тому в наступних кілька місяців діяльність інтернату була перевірена Антимонопольним комітетом України, державною фінансовою інспекцією а прокуратурою України, а суди розглядали позови з приводу тендерних закупівель.

В розпорядженні нашого ресурсу є відповіді цих установ. Це по суті формальні відписки. Ми публікуємо лише відповіді Вінницької обласної державної адміністрації з яких випливає, що обласні чиновники дуже добре знали про тендерні закупівлі в інтернаті та незаконні консультаційні послуги, але нічого не зробили, щоб змінити ситуацію в інтернаті.

Фактично ні суди на Антимонопольний комітет ні фінансова інспекція ні Вінницька ОДА не усунули порушень тендерних закупівель в інтернаті, а доля відкритого кримінального провадження до цього часу невідома.

За інформацією нашого ресурсу, керівництво інтернату було вимушено стати учасником корупційної схеми при вирішенні тендерних закупівель, адже схема виведена на Вінницю і деякі чиновники в обласному центрі дуже зацікавлені в тому, щоб ця схема існувала. Тобто мова іде не про банальні порушення тендерного інтернатівського комітету, а про набагато серйознішу схему, яка існує в області.

Також ми поки що не публікуємо матеріалів щодо причетності деяких волонтерів до участі в корупційних схемах, адже не володіємо повним об’ємом інформації, щоб когось звинувачувати на загал, але нам на сьогодні вже відомо про надання подібних консультаційних послуг деякими волонтерами паралельно їх волонтерській діяльності. Гадаємо, що у випадку, якщо ситуація в інтернаті не вирішиться найближчим часом, ми будемо вимушені продовжити своє журналістське розслідування і опублікувати більш серйозніші матеріали.

[/url]3835_image001.png (212.33 Kb)7895_image003.png (156.96 Kb)2451_image005.png (2.01 Kb)6645_image007.png (203.21 Kb)1011_image009.png (385.45 Kb)9059_image011.png (127.71 Kb)6217_image013.png (253 Kb)0985_image015.png (271.65 Kb)1880_image017.png (178.67 Kb)9556_image019.png (212.8 Kb)2861_image021.png (140.92 Kb)90_image023.png (163.67 Kb)4428_image025.png (304.17 Kb)9161_image027.png (262.29 Kb)5940_image029.png (332. Kb)
17 жовтня 2016 | | Автор:Arhip | Переглядів: 2865 Коментарів: 2
Написав: ВЛАДИЖИН 17.10.2016 - 18:35
В поліцію це покажіть, мабудь вона не вкурсі.
Написав: Arhip 17.10.2016 - 23:30
поліція вже два роки кримінальне провадження розслідує...

Додати коментар

Ви зайшли на сайт як незареєстрований.
Ви можете зареєструватись або увійтипід своїм им'ям.
Також Ви можете увійти через одну із соціальних мереж - Увійти через соцюмережі
В Ладижині відбувся другий екологічний форум В Ладижині відбувся другий екологічний форум "Суспільство ЗА чисте виробництво" Ладижинська мерія оцінила доступність інфраструктури міста для людей з інвалідністю Ладижинська мерія оцінила доступність інфраструктури міста для людей з інвалідністю В суді розглядається справа з приводу порушення ліцензійних умов ладижинським підприємством В суді розглядається справа з приводу порушення ліцензійних умов ладижинським підприємством Громадське обговорення:  інвестиційні проекти в сфері ЖКГ Ладижинської ТЕС на 2019 рік Громадське обговорення: інвестиційні проекти в сфері ЖКГ Ладижинської ТЕС на 2019 рік Читачі центральної бібліотеки працювали бібліотекарями в рамках акції Читачі центральної бібліотеки працювали бібліотекарями в рамках акції "Бібліотекар на годину Ладижинські рятувальники провели екскурсію для учнів школи № 3 Ладижинські рятувальники провели екскурсію для учнів школи № 3 Тростянецький спиртовий завод вкладе 1, 9 млн. грн. в заходи по вирішенню екологічних проблем Тростянецький спиртовий завод вкладе 1, 9 млн. грн. в заходи по вирішенню екологічних проблем Повідомлення Тростянецького ОРВК про осінній призов на строкову військову службу Повідомлення Тростянецького ОРВК про осінній призов на строкову військову службу Бюджет міста заробив 2, 6 млн. грн. за розміщення бюджетних коштів на депозит Бюджет міста заробив 2, 6 млн. грн. за розміщення бюджетних коштів на депозит За 9 місяців цього року загальна частина бюджету перевиконана на 33 млн. грн. За 9 місяців цього року загальна частина бюджету перевиконана на 33 млн. грн. Міський голова Валерій Коломєйцев має намір передати лікарню в державну власність Міський голова Валерій Коломєйцев має намір передати лікарню в державну власність

Логін
Пароль