Завантаження. Почекайте будьласка...
Головна сторінка - Скандалы, Економіка, Влада, Топ-5 Ладижинські підприємці вважають, що в Ладижині неможливо запустити готельний бізнес

Ладижинські підприємці вважають, що в Ладижині неможливо запустити готельний бізнес

http//lad.vn.ua/uploads/images/foto/8212_izobrazhenie-631.jpgЛадижинські підприємці брали участь в реалізації проекту «Партисипативна демократія та обґрунтовані рішення на місцевому рівні в Україні», що впроваджується Асоціацією міст України спільно з Норвезькою асоціацією місцевих та регіональних влад, Норвезьким інститутом міських і регіональних досліджень Осло і Акерхузького університетського коледжу прикладних наук, за фінансової підтримки МЗС Норвегії, компанією «Оперативна соціологія».

В рамках цього проекту було проведено дослідження з вивчення думки підприємців 10 міст України з приводу ефективності підтримки органами місцевого самоврядування малого та середнього підприємництва. (До речі, ломбард "Золота скриня", представлений на сайті ломбард в Україні може статися в нагоді при веденні бізнесу)

В аналітичному звіті асоціації міст та сіл України «Підвищення ефективності підтримки органами місцевого самоврядування в сфері малого та середнього підприємництва» іде мова про умови ведення бізнесу в м. Ладижин.

Цитати з аналітичного звіту:

«
Цитата:
Інформанти з Ладижина розповіли, що в їхньому місті неможливо відкрити готель, бо власники готельного бізнесу мають зв’язки у владі та можуть перешкоджати появі конкурентів своїм закладам: «А если гостиницу хочешь открыть, то вообще невозможно» [Лад.: 395], «потому что… уже есть…» [Лад.: 398]. На подив модератора – хіба не можна відкривати готелі? – пролунала відповідь: «Можна, но ви не відкриєте…» [Лад.: 400], – що викликало загальний сміх учасників [Лад.: 401]. Крім того, тема непрозорості була піднята при обговоренні умов проведення тендерів у Ладижині, які, за словами підприємців, виграють «наближені до працівників міської ради…» [Лад.: 284], а також встановлення ставок земельного податку, який «для своїх фірм понизили, а для всіх остальних не понизили» [Лад.: 546–551]. Звісно, подібні твердження обов’язково потрібно перевіряти перш ніж брати на віру, проте саме існування таких оцінок потребує уваги з боку влади.

Крім того, ладижинські підприємці зазначили, що умови ведення бізнесу в Ладижині не є достатньо прозорими, відсутній консультативно-інформаційний супровід підприємницької діяльності, сайт Ладижинської міської ради не є інформативним та є складним в користуванні, місцева влада більше зацікавлена у взаємодії з великим бізнесом, відбувається тиск з боку контролюючих органів попри мораторій на перевірки, місцева влада не проводить ніяких заходів та тренінгів для підприємців.
25 вересня 2018 | | Автор:redaktor | Переглядів: 2824 Коментарів: 0

Додати коментар

Ви зайшли на сайт як незареєстрований.
Ви можете зареєструватись або увійтипід своїм им'ям.
Також Ви можете увійти через одну із соціальних мереж - Увійти через соцюмережі

Логін
Пароль