Завантаження. Почекайте будьласка...
Головна сторінка - Скандалы, Економіка, Влада, Топ-5 Ладижинські підприємці вважають, що в Ладижині неможливо запустити готельний бізнес

Ладижинські підприємці вважають, що в Ладижині неможливо запустити готельний бізнес

http//lad.vn.ua/uploads/images/foto/8212_izobrazhenie-631.jpgЛадижинські підприємці брали участь в реалізації проекту «Партисипативна демократія та обґрунтовані рішення на місцевому рівні в Україні», що впроваджується Асоціацією міст України спільно з Норвезькою асоціацією місцевих та регіональних влад, Норвезьким інститутом міських і регіональних досліджень Осло і Акерхузького університетського коледжу прикладних наук, за фінансової підтримки МЗС Норвегії, компанією «Оперативна соціологія».

В рамках цього проекту було проведено дослідження з вивчення думки підприємців 10 міст України з приводу ефективності підтримки органами місцевого самоврядування малого та середнього підприємництва. (До речі, ломбард "Золота скриня", представлений на сайті ломбард в Україні може статися в нагоді при веденні бізнесу)

В аналітичному звіті асоціації міст та сіл України «Підвищення ефективності підтримки органами місцевого самоврядування в сфері малого та середнього підприємництва» іде мова про умови ведення бізнесу в м. Ладижин.

Цитати з аналітичного звіту:

«
Цитата:
Інформанти з Ладижина розповіли, що в їхньому місті неможливо відкрити готель, бо власники готельного бізнесу мають зв’язки у владі та можуть перешкоджати появі конкурентів своїм закладам: «А если гостиницу хочешь открыть, то вообще невозможно» [Лад.: 395], «потому что… уже есть…» [Лад.: 398]. На подив модератора – хіба не можна відкривати готелі? – пролунала відповідь: «Можна, но ви не відкриєте…» [Лад.: 400], – що викликало загальний сміх учасників [Лад.: 401]. Крім того, тема непрозорості була піднята при обговоренні умов проведення тендерів у Ладижині, які, за словами підприємців, виграють «наближені до працівників міської ради…» [Лад.: 284], а також встановлення ставок земельного податку, який «для своїх фірм понизили, а для всіх остальних не понизили» [Лад.: 546–551]. Звісно, подібні твердження обов’язково потрібно перевіряти перш ніж брати на віру, проте саме існування таких оцінок потребує уваги з боку влади.

Крім того, ладижинські підприємці зазначили, що умови ведення бізнесу в Ладижині не є достатньо прозорими, відсутній консультативно-інформаційний супровід підприємницької діяльності, сайт Ладижинської міської ради не є інформативним та є складним в користуванні, місцева влада більше зацікавлена у взаємодії з великим бізнесом, відбувається тиск з боку контролюючих органів попри мораторій на перевірки, місцева влада не проводить ніяких заходів та тренінгів для підприємців.
25 вересня 2018 | | Автор:redaktor | Переглядів: 954 Коментарів: 0

Додати коментар

Ви зайшли на сайт як незареєстрований.
Ви можете зареєструватись або увійтипід своїм им'ям.
Також Ви можете увійти через одну із соціальних мереж - Увійти через соцюмережі
В Ладижині відбувся другий екологічний форум В Ладижині відбувся другий екологічний форум "Суспільство ЗА чисте виробництво" Ладижинська мерія оцінила доступність інфраструктури міста для людей з інвалідністю Ладижинська мерія оцінила доступність інфраструктури міста для людей з інвалідністю В суді розглядається справа з приводу порушення ліцензійних умов ладижинським підприємством В суді розглядається справа з приводу порушення ліцензійних умов ладижинським підприємством Громадське обговорення:  інвестиційні проекти в сфері ЖКГ Ладижинської ТЕС на 2019 рік Громадське обговорення: інвестиційні проекти в сфері ЖКГ Ладижинської ТЕС на 2019 рік Читачі центральної бібліотеки працювали бібліотекарями в рамках акції Читачі центральної бібліотеки працювали бібліотекарями в рамках акції "Бібліотекар на годину Ладижинські рятувальники провели екскурсію для учнів школи № 3 Ладижинські рятувальники провели екскурсію для учнів школи № 3 Тростянецький спиртовий завод вкладе 1, 9 млн. грн. в заходи по вирішенню екологічних проблем Тростянецький спиртовий завод вкладе 1, 9 млн. грн. в заходи по вирішенню екологічних проблем Повідомлення Тростянецького ОРВК про осінній призов на строкову військову службу Повідомлення Тростянецького ОРВК про осінній призов на строкову військову службу Бюджет міста заробив 2, 6 млн. грн. за розміщення бюджетних коштів на депозит Бюджет міста заробив 2, 6 млн. грн. за розміщення бюджетних коштів на депозит За 9 місяців цього року загальна частина бюджету перевиконана на 33 млн. грн. За 9 місяців цього року загальна частина бюджету перевиконана на 33 млн. грн. Школа № 4 перемогла на міських змаганнях по футболу серед учнів 9-11 класів Школа № 4 перемогла на міських змаганнях по футболу серед учнів 9-11 класів Ладижинське водосховище зариблять дволітками коропа, товстолоба, карася та білого амура Ладижинське водосховище зариблять дволітками коропа, товстолоба, карася та білого амура На Ладижинському водосховищі затримали браконьєрів На Ладижинському водосховищі затримали браконьєрів Ладижинську міську раду  зобов`язали скасувати рішення аукціону на 12, 9 млн. грн. Ладижинську міську раду зобов`язали скасувати рішення аукціону на 12, 9 млн. грн.

Логін
Пароль