Завантаження. Почекайте будьласка...
Головна сторінка - Скандалы, Топ 3, Фото, Відео, Топ-5 Ладижинське водосховище зазнало екологічного впливу

Ладижинське водосховище зазнало екологічного впливу

1510_dscn1709.jpg (82.86 Kb) Громадською організацією "Народний центр екологічного контролю" було зафіксовано наслідки впливу на Ладижинське водосховище від роботи господарського сектору міста Ладижин.

Зокрема, протягом цього тижня в організацію почали надходити скарги на дохлу рибу, підвищення температурного режиму водосховища, білу піну, яка почала утворюватись на берегах водосховища, характерну плівку, яка покривала воду.

Про це повідомляється на офіційному сайті громадської організації.

В результаті екологічного рейду було зафіксовано на фото та відео екологічні наслідки в формі білої піни на берегах міського пляжу. (До речі, ловля карася зимою з льоду описана на сайті https://masterfish.net/article/lovlya-karasya-po-p)

Ситуацію прокоентував заступник голови ГО "Народний центр екологічного контролю" Юрій Васільєв, який провів дослідження Ладижинського водосховища та поспілкувався з очевидцями.

Цитата:
"Останній тиждень багато з тих, хто купався на Ладижинському водосховищі, звернуло увагу на велику кількість загиблої риби на берегах водосховища. Крім цього, ті, хто купався, відзначили аномально теплу воду верхніх шарів і не зовсім звичну "гладкість" і "липкість" води на дотик. Після зміни погодніх умов, посилення вітру і хвилювання поверхні води, по берегам почала утворюватися піна. Зі спілкування з рибалками, деякі з яких кілька десятиліть рибалять на водосховищі, виникло припущення причин загибелі риби та утворення рясної піни (природно для підтвердження або спростування необхідно проведення фізико-хімічних і біологічних досліджень).Так, аномальна спека, відсутність належного охолодження скиданої води з ТЕС, осадження летючих фракцій димових газів і мілких (полих мікросфер) часток із золи шламів скоріше за все створили тонку плівку на поверхні води, що призвело до замору риби. Полі микросфери різного походження володіють властивостями ПАВ (поверхнево активні речовини) - притягують мікрочастинки "бруду",які присутні у воді (що підтверджується незвичною в ці дні прозорістю води), інші мікросфери, що і могло привести до утворення рясної піни по берегам з підсиленням вітру", - зазначив Юрій Васільєв.

За даними БУВР ( басейнове управління Південного Бугу) температура води в Ладижинському водосховищі складала 26 липня 25 градусів Цельсія. За інформацією прес-служби ж Ладижинської ТЕС температура води станом на понеділок 21 серпня складала 33 градуси Цельсія, тобто температурний режим істотно збільшився, але, як зазначає прес-служба вини ТЕС в підвищенні температурного режиму немає.

Цитата:
"У зв’язку з аномально високою температурою повітря впродовж останніх трьох днів, температура води у водосховищі Ладижинської ТЕС піднялась до 30оС. Згідно технологічного процесу електростанції, зі скидного каналу у водосховище вода повертається на 3 градуси вищою. Температура води у каналі станом на 10 годину 21 серпня становить 33 оС. Упродовж останньої доби на Ладижинській ТЕС не проводилось жодних технологічних операцій, які могли би призвести до впливу на екологічну ситуацію у водоймі. Фахівці хімічної лабораторії вже зробили заміри води на предмет виявлення у ній перевищення гранично-допустимих концентрацій хімічних речовин. Результати досліджень надійдуть упродовж доби. Обласна екологічна інспекція про стан температур на технічній водоймі Ладижинської ТЕС проінформована",- зазначається в прес-релізі прес-служби Ладижинської ТЕС.

Громадська організація "Народний центр екологічного контролю" спрямує своє звернення з цього приводу в екологічну інсппекцію Вінницької області.6205_dscn1707.jpg (80.77 Kb)
0758_dscn1708.jpg (42.52 Kb)1510_dscn1709.jpg (82.86 Kb)2975_dscn1710.jpg (75.06 Kb)7046_dscn1711.jpg (82.08 Kb)7256_dscn1712.jpg (96.94 Kb)3013_dscn1713.jpg (110.39 Kb)8168_dscn1714.jpg (96.54 Kb)2973_dscn1715.jpg (69.64 Kb)
23 серпня 2017 | | Автор:Arhip | Переглядів: 3861 Коментарів: 1
Написав: balakuchy.duren 24.08.2017 - 07:01
Так через рік-два в водосховищі будуть
лише дохлі кури в намулі жаб ловити.

Додати коментар

Ви зайшли на сайт як незареєстрований.
Ви можете зареєструватись або увійтипід своїм им'ям.
Також Ви можете увійти через одну із соціальних мереж - Увійти через соцюмережі
В Ладижині відбувся другий екологічний форум В Ладижині відбувся другий екологічний форум "Суспільство ЗА чисте виробництво" Ладижинська мерія оцінила доступність інфраструктури міста для людей з інвалідністю Ладижинська мерія оцінила доступність інфраструктури міста для людей з інвалідністю В суді розглядається справа з приводу порушення ліцензійних умов ладижинським підприємством В суді розглядається справа з приводу порушення ліцензійних умов ладижинським підприємством Громадське обговорення:  інвестиційні проекти в сфері ЖКГ Ладижинської ТЕС на 2019 рік Громадське обговорення: інвестиційні проекти в сфері ЖКГ Ладижинської ТЕС на 2019 рік Читачі центральної бібліотеки працювали бібліотекарями в рамках акції Читачі центральної бібліотеки працювали бібліотекарями в рамках акції "Бібліотекар на годину Ладижинські рятувальники провели екскурсію для учнів школи № 3 Ладижинські рятувальники провели екскурсію для учнів школи № 3 Тростянецький спиртовий завод вкладе 1, 9 млн. грн. в заходи по вирішенню екологічних проблем Тростянецький спиртовий завод вкладе 1, 9 млн. грн. в заходи по вирішенню екологічних проблем Повідомлення Тростянецького ОРВК про осінній призов на строкову військову службу Повідомлення Тростянецького ОРВК про осінній призов на строкову військову службу Бюджет міста заробив 2, 6 млн. грн. за розміщення бюджетних коштів на депозит Бюджет міста заробив 2, 6 млн. грн. за розміщення бюджетних коштів на депозит За 9 місяців цього року загальна частина бюджету перевиконана на 33 млн. грн. За 9 місяців цього року загальна частина бюджету перевиконана на 33 млн. грн. Школа № 4 перемогла на міських змаганнях по футболу серед учнів 9-11 класів Школа № 4 перемогла на міських змаганнях по футболу серед учнів 9-11 класів Ладижинське водосховище зариблять дволітками коропа, товстолоба, карася та білого амура Ладижинське водосховище зариблять дволітками коропа, товстолоба, карася та білого амура На Ладижинському водосховищі затримали браконьєрів На Ладижинському водосховищі затримали браконьєрів Ладижинську міську раду  зобов`язали скасувати рішення аукціону на 12, 9 млн. грн. Ладижинську міську раду зобов`язали скасувати рішення аукціону на 12, 9 млн. грн.

Логін
Пароль