Завантаження. Почекайте будьласка...
Головна сторінка - Скандалы, Кримінал, Топ-5 Ладижинське МТМО видало 4 лікарняні особі, яка була в той час за кордоном

Ладижинське МТМО видало 4 лікарняні особі, яка була в той час за кордоном

http//lad.vn.ua/uploads/images/foto/likar22_147031802177.jpegВ провадженні Комунарського відділення поліції Дніпровського відділу поліції Головного управління Національної поліції в Запорізькій області знаходиться кримінальне провадження, зареєстроване 15.08.2016 за ознаками кримінального правопорушення, передбаченого ч. 1 ст. 364 КК України в якому проходять працівники комунальної установи «Запорізька обласна клінічна лікарня».

Під час проведення досудового розслідування стало відомо про те, що в період часу з 02.09.2013 по теперішній час, посадові особи КУ "ЗОКЛ" ЗОР, зловживаючи своїм службовим становищем, всупереч інтересам служби, вчиняють дії корисливого характеру, в результаті яких завдається істотна шкода охоронюваним законом правам, свободам та інтересам окремих громадян або державним чи громадським інтересам, або інтересам юридичних осіб.

Як стало відомо нашому ресурсу з відкритих джерел Комунарский районний суд Запорізької області витребував з Ладижинського МТМО дозвіл на тимчасовий доступ до корінців листків непрацездатності, медичної картки, заяв-клопотань, відповідні журнали щодо завідувача проктологічного відділення Запорізької обласної лікарні, який протягом серпня – листопада цього року 5 разів знаходився на стаціонарному лікуванні в Ладижинському МТМО.

При цьому суд встановив, що завідуючий проктологічним відділом з 08.09.2016 по теперішній час перебуває на лікарняному. Водночас, він виїхав за кордон, підробивши лікарняний, не з'являється на роботі.

Згідно із відповіддю на запит № 14045/45/04-2016 від 06.12.2016 до ВОІ УІТ ГУМВС / система «Аркан» 16.06.2016 звідувач проктологічним відділенням через пункт пропуску «Бориспіль-D» виїхав за межі України; 22.06.2016 через вказаний пункт повернувся на територію України та 29.07.2016 знову виїхав через пункт пропуску «Бориспіль-D» до Мілану.

Але саме в період, коли вказаний громадянин перебував за кордоном , він отримав 4 листки непрацездатності, згідно яких він повинен був перебувати на стаціонарному лікуванні в Ладижинському МТМО: з 29.08.2016 до 16.09.2016 року, з 17.09.2016 до 23.09.2016 року, з 23.09.2016 до 19.10.2016 року, з 26.10.2016 до 11.11.2016 року.

Саме тому слідство має перевірити, чи справді завідувач проктологічним відділенням перебував 5 раз на лікарняному з яких 4 рази, перебуваючи на лікуванні в Ладижинському МТМО, оскільки згідно іншої офіційної інформації в цей період він перебував за кордоном.
26 грудня 2016 | | Автор:Arhip | Переглядів: 2435 Коментарів: 0

Додати коментар

Ви зайшли на сайт як незареєстрований.
Ви можете зареєструватись або увійтипід своїм им'ям.
Також Ви можете увійти через одну із соціальних мереж - Увійти через соцюмережі
Оголошено місячник добровільної здачі зброї Оголошено місячник добровільної здачі зброї В Ладижині громадськість вирішила зайнятись стратегічним плануванням розвитку громади В Ладижині громадськість вирішила зайнятись стратегічним плануванням розвитку громади Чи потрібен громаді Ладижина працюючий ладижинський кар`єр? Чи потрібен громаді Ладижина працюючий ладижинський кар`єр?  Апеляційний суд  зняв всі обвинувачення з Олександра Чайковського Апеляційний суд зняв всі обвинувачення з Олександра Чайковського Голова історичного клубу Іван Ткаченко презентував свою книгу та клуб на зустрічі з ладижинськими учнями Голова історичного клубу Іван Ткаченко презентував свою книгу та клуб на зустрічі з ладижинськими учнями В Ладижин створено історичний клуб В Ладижин створено історичний клуб "Гіпаніс" Вечір пам`яті Олександра Макаревича Вечір пам`яті Олександра Макаревича По факту розтрати міжнародної допомоги в Ладижині відкрито кримінальне провадження По факту розтрати міжнародної допомоги в Ладижині відкрито кримінальне провадження Ладижин потопає у хащах амброзії Ладижин потопає у хащах амброзії В центрі Ладижина зявилось «джерело»  невідомого походження В центрі Ладижина зявилось «джерело» невідомого походження 	В Ладижині розгортається нова медіа-війна навколо комунального радіо В Ладижині розгортається нова медіа-війна навколо комунального радіо Екологи запустили новий еко-проект Екологи запустили новий еко-проект "Екологічна карта Ладижина" Ладижинське водосховище зазнало екологічного впливу Ладижинське водосховище зазнало екологічного впливу  В Ладижині відбувся перший регіональний екологічний форум «Суспільство ЗА чисте виробництво» В Ладижині відбувся перший регіональний екологічний форум «Суспільство ЗА чисте виробництво»

Логін
Пароль