Завантаження. Почекайте будьласка...
Головна сторінка - Скандалы, Кримінал Гайсинське лісове господарство завдало збитків пррироді на суму 32 тисячі гривень

Гайсинське лісове господарство завдало збитків пррироді на суму 32 тисячі гривень

http//lad.vn.ua/uploads/images/foto/mcsfxuo6fspoc0kt587x_r300x160.jpg11 січня цього року Господарський суд Вінницької області задовольнив позов Державної екологічної інспекції у Вінницькій області до Державного підприємства "Гайсинське лісове господарство" про стягнення 32-х тисяч збитків.

Про це нам стало з інформації Державного реєстру судових рішень.

Приводом для стягнення збитків стало порушення Гайсинським лісовим господарством природоохоронного законодавства.

«Державною екологічною інспекцією у Вінницькій області в квітні-травні 2014 р. проведено перевірку дотримання вимог природоохоронного законодавства Державним підприємством "Гайсинське лісове господарство", за результатами якої 16.05.2014 р. складено Акт перевірки дотримання вимог природоохоронного законодавства в галузі охорони атмосферного повітря, водних і земельних ресурсів щодо поводження з відходами та небезпечними хімічними речовинами. Згідно вказаного Акту, перевіркою встановлено, що Державне підприємство "Гайсинське лісове господарство" має стаціонарні джерела викидів забруднюючих речовин в атмосферне повітря», - вказано в рішенні суду.

Як встановив суд, загальна площа земель лісового фонду наданих у постійне користування становить 19427 га. До складу входять 5 лісництв: Басиличівське, Гайсинське, Ладижинське, Ситковецьке, Соболівське. На підприємстві налічується 9 стаціонарних джерел викидів на 5 лісництвах.

В судовому засіданні було встановлено, що цими джерелами викидів було завдано збитків на суму 32 тисяч гривень, які лісництво повинно сплатити на рахунки державних казначейств.

25 січень 2017 | | Автор:Arhip | Переглядів: 2253 Коментарів: 0

Додати коментар

Ви зайшли на сайт як незареєстрований.
Ви можете зареєструватись або увійтипід своїм им'ям.
Також Ви можете увійти через одну із соціальних мереж - Увійти через соцюмережі
В Ладижині відбувся другий екологічний форум В Ладижині відбувся другий екологічний форум "Суспільство ЗА чисте виробництво" Ладижинська мерія оцінила доступність інфраструктури міста для людей з інвалідністю Ладижинська мерія оцінила доступність інфраструктури міста для людей з інвалідністю В суді розглядається справа з приводу порушення ліцензійних умов ладижинським підприємством В суді розглядається справа з приводу порушення ліцензійних умов ладижинським підприємством Громадське обговорення:  інвестиційні проекти в сфері ЖКГ Ладижинської ТЕС на 2019 рік Громадське обговорення: інвестиційні проекти в сфері ЖКГ Ладижинської ТЕС на 2019 рік Читачі центральної бібліотеки працювали бібліотекарями в рамках акції Читачі центральної бібліотеки працювали бібліотекарями в рамках акції "Бібліотекар на годину Ладижинські рятувальники провели екскурсію для учнів школи № 3 Ладижинські рятувальники провели екскурсію для учнів школи № 3 Тростянецький спиртовий завод вкладе 1, 9 млн. грн. в заходи по вирішенню екологічних проблем Тростянецький спиртовий завод вкладе 1, 9 млн. грн. в заходи по вирішенню екологічних проблем Повідомлення Тростянецького ОРВК про осінній призов на строкову військову службу Повідомлення Тростянецького ОРВК про осінній призов на строкову військову службу Бюджет міста заробив 2, 6 млн. грн. за розміщення бюджетних коштів на депозит Бюджет міста заробив 2, 6 млн. грн. за розміщення бюджетних коштів на депозит За 9 місяців цього року загальна частина бюджету перевиконана на 33 млн. грн. За 9 місяців цього року загальна частина бюджету перевиконана на 33 млн. грн. Міський голова Валерій Коломєйцев має намір передати лікарню в державну власність Міський голова Валерій Коломєйцев має намір передати лікарню в державну власність

Логін
Пароль