Завантаження. Почекайте будьласка...
Головна сторінка - Скандалы, Кримінал Гайсинське лісове господарство завдало збитків пррироді на суму 32 тисячі гривень

Гайсинське лісове господарство завдало збитків пррироді на суму 32 тисячі гривень

http//lad.vn.ua/uploads/images/foto/mcsfxuo6fspoc0kt587x_r300x160.jpg11 січня цього року Господарський суд Вінницької області задовольнив позов Державної екологічної інспекції у Вінницькій області до Державного підприємства "Гайсинське лісове господарство" про стягнення 32-х тисяч збитків.

Про це нам стало з інформації Державного реєстру судових рішень.

Приводом для стягнення збитків стало порушення Гайсинським лісовим господарством природоохоронного законодавства.

«Державною екологічною інспекцією у Вінницькій області в квітні-травні 2014 р. проведено перевірку дотримання вимог природоохоронного законодавства Державним підприємством "Гайсинське лісове господарство", за результатами якої 16.05.2014 р. складено Акт перевірки дотримання вимог природоохоронного законодавства в галузі охорони атмосферного повітря, водних і земельних ресурсів щодо поводження з відходами та небезпечними хімічними речовинами. Згідно вказаного Акту, перевіркою встановлено, що Державне підприємство "Гайсинське лісове господарство" має стаціонарні джерела викидів забруднюючих речовин в атмосферне повітря», - вказано в рішенні суду.

Як встановив суд, загальна площа земель лісового фонду наданих у постійне користування становить 19427 га. До складу входять 5 лісництв: Басиличівське, Гайсинське, Ладижинське, Ситковецьке, Соболівське. На підприємстві налічується 9 стаціонарних джерел викидів на 5 лісництвах.

В судовому засіданні було встановлено, що цими джерелами викидів було завдано збитків на суму 32 тисяч гривень, які лісництво повинно сплатити на рахунки державних казначейств.

25 січень 2017 | | Автор:Arhip | Переглядів: 2093 Коментарів: 0

Додати коментар

Ви зайшли на сайт як незареєстрований.
Ви можете зареєструватись або увійтипід своїм им'ям.
Також Ви можете увійти через одну із соціальних мереж - Увійти через соцюмережі
В Ладижині відбувся другий екологічний форум В Ладижині відбувся другий екологічний форум "Суспільство ЗА чисте виробництво" Ладижинська мерія оцінила доступність інфраструктури міста для людей з інвалідністю Ладижинська мерія оцінила доступність інфраструктури міста для людей з інвалідністю В суді розглядається справа з приводу порушення ліцензійних умов ладижинським підприємством В суді розглядається справа з приводу порушення ліцензійних умов ладижинським підприємством Громадське обговорення:  інвестиційні проекти в сфері ЖКГ Ладижинської ТЕС на 2019 рік Громадське обговорення: інвестиційні проекти в сфері ЖКГ Ладижинської ТЕС на 2019 рік Читачі центральної бібліотеки працювали бібліотекарями в рамках акції Читачі центральної бібліотеки працювали бібліотекарями в рамках акції "Бібліотекар на годину Ладижинські рятувальники провели екскурсію для учнів школи № 3 Ладижинські рятувальники провели екскурсію для учнів школи № 3 Тростянецький спиртовий завод вкладе 1, 9 млн. грн. в заходи по вирішенню екологічних проблем Тростянецький спиртовий завод вкладе 1, 9 млн. грн. в заходи по вирішенню екологічних проблем Повідомлення Тростянецького ОРВК про осінній призов на строкову військову службу Повідомлення Тростянецького ОРВК про осінній призов на строкову військову службу Бюджет міста заробив 2, 6 млн. грн. за розміщення бюджетних коштів на депозит Бюджет міста заробив 2, 6 млн. грн. за розміщення бюджетних коштів на депозит За 9 місяців цього року загальна частина бюджету перевиконана на 33 млн. грн. За 9 місяців цього року загальна частина бюджету перевиконана на 33 млн. грн. Школа № 4 перемогла на міських змаганнях по футболу серед учнів 9-11 класів Школа № 4 перемогла на міських змаганнях по футболу серед учнів 9-11 класів Ладижинське водосховище зариблять дволітками коропа, товстолоба, карася та білого амура Ладижинське водосховище зариблять дволітками коропа, товстолоба, карася та білого амура На Ладижинському водосховищі затримали браконьєрів На Ладижинському водосховищі затримали браконьєрів Ладижинську міську раду  зобов`язали скасувати рішення аукціону на 12, 9 млн. грн. Ладижинську міську раду зобов`язали скасувати рішення аукціону на 12, 9 млн. грн.

Логін
Пароль