Завантаження. Почекайте будьласка...
Головна сторінка - Скандалы, Кримінал Гайсинське лісове господарство завдало збитків пррироді на суму 32 тисячі гривень

Гайсинське лісове господарство завдало збитків пррироді на суму 32 тисячі гривень

http//lad.vn.ua/uploads/images/foto/mcsfxuo6fspoc0kt587x_r300x160.jpg11 січня цього року Господарський суд Вінницької області задовольнив позов Державної екологічної інспекції у Вінницькій області до Державного підприємства "Гайсинське лісове господарство" про стягнення 32-х тисяч збитків.

Про це нам стало з інформації Державного реєстру судових рішень.

Приводом для стягнення збитків стало порушення Гайсинським лісовим господарством природоохоронного законодавства.

«Державною екологічною інспекцією у Вінницькій області в квітні-травні 2014 р. проведено перевірку дотримання вимог природоохоронного законодавства Державним підприємством "Гайсинське лісове господарство", за результатами якої 16.05.2014 р. складено Акт перевірки дотримання вимог природоохоронного законодавства в галузі охорони атмосферного повітря, водних і земельних ресурсів щодо поводження з відходами та небезпечними хімічними речовинами. Згідно вказаного Акту, перевіркою встановлено, що Державне підприємство "Гайсинське лісове господарство" має стаціонарні джерела викидів забруднюючих речовин в атмосферне повітря», - вказано в рішенні суду.

Як встановив суд, загальна площа земель лісового фонду наданих у постійне користування становить 19427 га. До складу входять 5 лісництв: Басиличівське, Гайсинське, Ладижинське, Ситковецьке, Соболівське. На підприємстві налічується 9 стаціонарних джерел викидів на 5 лісництвах.

В судовому засіданні було встановлено, що цими джерелами викидів було завдано збитків на суму 32 тисяч гривень, які лісництво повинно сплатити на рахунки державних казначейств.

25 січень 2017 | | Автор:Arhip | Переглядів: 1786 Коментарів: 0

Додати коментар

Ви зайшли на сайт як незареєстрований.
Ви можете зареєструватись або увійтипід своїм им'ям.
Також Ви можете увійти через одну із соціальних мереж - Увійти через соцюмережі
Оголошено місячник добровільної здачі зброї Оголошено місячник добровільної здачі зброї В Ладижині громадськість вирішила зайнятись стратегічним плануванням розвитку громади В Ладижині громадськість вирішила зайнятись стратегічним плануванням розвитку громади Чи потрібен громаді Ладижина працюючий ладижинський кар`єр? Чи потрібен громаді Ладижина працюючий ладижинський кар`єр?  Апеляційний суд  зняв всі обвинувачення з Олександра Чайковського Апеляційний суд зняв всі обвинувачення з Олександра Чайковського Голова історичного клубу Іван Ткаченко презентував свою книгу та клуб на зустрічі з ладижинськими учнями Голова історичного клубу Іван Ткаченко презентував свою книгу та клуб на зустрічі з ладижинськими учнями В Ладижин створено історичний клуб В Ладижин створено історичний клуб "Гіпаніс" Вечір пам`яті Олександра Макаревича Вечір пам`яті Олександра Макаревича По факту розтрати міжнародної допомоги в Ладижині відкрито кримінальне провадження По факту розтрати міжнародної допомоги в Ладижині відкрито кримінальне провадження Ладижин потопає у хащах амброзії Ладижин потопає у хащах амброзії В центрі Ладижина зявилось «джерело»  невідомого походження В центрі Ладижина зявилось «джерело» невідомого походження 	В Ладижині розгортається нова медіа-війна навколо комунального радіо В Ладижині розгортається нова медіа-війна навколо комунального радіо Екологи запустили новий еко-проект Екологи запустили новий еко-проект "Екологічна карта Ладижина" Ладижинське водосховище зазнало екологічного впливу Ладижинське водосховище зазнало екологічного впливу  В Ладижині відбувся перший регіональний екологічний форум «Суспільство ЗА чисте виробництво» В Ладижині відбувся перший регіональний екологічний форум «Суспільство ЗА чисте виробництво»

Логін
Пароль