Завантаження. Почекайте будьласка...
Головна сторінка - Скандалы, Топ 3-А, Кримінал Держаудитслужба подала в суд на Ладижинський інтернат

Держаудитслужба подала в суд на Ладижинський інтернат

http//lad.vn.ua/uploads/images/foto/thumb/3536_544f99066.jpegУправління Північного офісу Держаудитслужби у Вінницькій області звернулась з адміністративним позовом до Вінницького окружного адміністративного суду. 16 січня судом було відкрито провадження.

Про це нам стало відомо з відкритих джерел.

Відповідачем у справі є Ладижинський дитячий будинок – інтернат з якого Управління Держаудитслужби хоче стягнути кошти у розмірі 90962,61 грн.

Перше судове засідання має відбутись 1 лютого цього року о 9.30. Поки що невідомо, що стало підставою для подання позовної заяви і які кошти повинен сплатити Ладижинський інтернат, але наш ресурс буде слідкувати за розглядом даної справи в Вінницькому окружному адміністративному суді.
25 січень 2017 | | Автор:Arhip | Переглядів: 2183 Коментарів: 2
Написав: nina 26.01.2017 - 10:49
У обиженных Богом осталось отобрать. Греха не боятся. Если виноваты в финансовых нарушения конкретные лица, то пусть они и платят. А инвалиды при чём?
Написав: pash 26.01.2017 - 12:41
ніна,Ви правильно помітили,що відповідати повинні конкретні особи, а не інтернат у цілому. Але це вже інше питання, яке повинні вирішувати-позивач і суд. Якщо позивач піде по простому шляху і позов виставить до інтернату, то і суд піде по такому ж шляху.Наведу приклад по Ладижинському суду.*8 грудня 2015 року було скасовано загально відоме рішення виконкому № 316. Що робить наша місцева "влада" /А Держаудит служба- це також носій владних повноважень, який захищає інтереси держави в першу чергу. На відміну від міської "влади"., яка повинна захищати в першу чергу інтереси громади/. Так отаж наша "влада" що робить- за кошти громади-оскаржує в апеляційній і касаційній інстанціях і ПРОГРАЄ ЇХ..Але і на цьому "влада" не заспокоюється. І фактично не виконує рішення суду. Зверніть увагу на свої платіжки за березень-травень 2016 року....По якому рішенню Вам перерахували- по тому, яке скасував суд.. А рішення № 316 скасувало попереднє рішення № 315 від 30.06 2009 року. І все це "впорядке вешей" Я для чого привів такий приклад. Для того,щоб показати як нас "влада" захищає. А ось директора цього закладу- " влада " міста поставила керувати закладом і його особисто захищає, тому, що він привладний кандидат ....Ось Вам і кругова безвідповідальність.

Додати коментар

Ви зайшли на сайт як незареєстрований.
Ви можете зареєструватись або увійтипід своїм им'ям.
Також Ви можете увійти через одну із соціальних мереж - Увійти через соцюмережі
Ладижинська мерія оцінила доступність інфраструктури міста для людей з інвалідністю Ладижинська мерія оцінила доступність інфраструктури міста для людей з інвалідністю В суді розглядається справа з приводу порушення ліцензійних умов ладижинським підприємством В суді розглядається справа з приводу порушення ліцензійних умов ладижинським підприємством Громадське обговорення:  інвестиційні проекти в сфері ЖКГ Ладижинської ТЕС на 2019 рік Громадське обговорення: інвестиційні проекти в сфері ЖКГ Ладижинської ТЕС на 2019 рік Читачі центральної бібліотеки працювали бібліотекарями в рамках акції Читачі центральної бібліотеки працювали бібліотекарями в рамках акції "Бібліотекар на годину Ладижинські рятувальники провели екскурсію для учнів школи № 3 Ладижинські рятувальники провели екскурсію для учнів школи № 3 Тростянецький спиртовий завод вкладе 1, 9 млн. грн. в заходи по вирішенню екологічних проблем Тростянецький спиртовий завод вкладе 1, 9 млн. грн. в заходи по вирішенню екологічних проблем Повідомлення Тростянецького ОРВК про осінній призов на строкову військову службу Повідомлення Тростянецького ОРВК про осінній призов на строкову військову службу Бюджет міста заробив 2, 6 млн. грн. за розміщення бюджетних коштів на депозит Бюджет міста заробив 2, 6 млн. грн. за розміщення бюджетних коштів на депозит За 9 місяців цього року загальна частина бюджету перевиконана на 33 млн. грн. За 9 місяців цього року загальна частина бюджету перевиконана на 33 млн. грн. Школа № 4 перемогла на міських змаганнях по футболу серед учнів 9-11 класів Школа № 4 перемогла на міських змаганнях по футболу серед учнів 9-11 класів Ладижинське водосховище зариблять дволітками коропа, товстолоба, карася та білого амура Ладижинське водосховище зариблять дволітками коропа, товстолоба, карася та білого амура На Ладижинському водосховищі затримали браконьєрів На Ладижинському водосховищі затримали браконьєрів Ладижинську міську раду  зобов`язали скасувати рішення аукціону на 12, 9 млн. грн. Ладижинську міську раду зобов`язали скасувати рішення аукціону на 12, 9 млн. грн. Біля Козятина ладижинець потрапив в аварію Біля Козятина ладижинець потрапив в аварію

Логін
Пароль