Завантаження. Почекайте будьласка...
Головна сторінка - Скандалы, Топ 3-А, Кримінал Держаудитслужба подала в суд на Ладижинський інтернат

Держаудитслужба подала в суд на Ладижинський інтернат

http//lad.vn.ua/uploads/images/foto/thumb/3536_544f99066.jpegУправління Північного офісу Держаудитслужби у Вінницькій області звернулась з адміністративним позовом до Вінницького окружного адміністративного суду. 16 січня судом було відкрито провадження.

Про це нам стало відомо з відкритих джерел.

Відповідачем у справі є Ладижинський дитячий будинок – інтернат з якого Управління Держаудитслужби хоче стягнути кошти у розмірі 90962,61 грн.

Перше судове засідання має відбутись 1 лютого цього року о 9.30. Поки що невідомо, що стало підставою для подання позовної заяви і які кошти повинен сплатити Ладижинський інтернат, але наш ресурс буде слідкувати за розглядом даної справи в Вінницькому окружному адміністративному суді.
25 січень 2017 | | Автор:Arhip | Переглядів: 2045 Коментарів: 2
Написав: nina 26.01.2017 - 10:49
У обиженных Богом осталось отобрать. Греха не боятся. Если виноваты в финансовых нарушения конкретные лица, то пусть они и платят. А инвалиды при чём?
Написав: pash 26.01.2017 - 12:41
ніна,Ви правильно помітили,що відповідати повинні конкретні особи, а не інтернат у цілому. Але це вже інше питання, яке повинні вирішувати-позивач і суд. Якщо позивач піде по простому шляху і позов виставить до інтернату, то і суд піде по такому ж шляху.Наведу приклад по Ладижинському суду.*8 грудня 2015 року було скасовано загально відоме рішення виконкому № 316. Що робить наша місцева "влада" /А Держаудит служба- це також носій владних повноважень, який захищає інтереси держави в першу чергу. На відміну від міської "влади"., яка повинна захищати в першу чергу інтереси громади/. Так отаж наша "влада" що робить- за кошти громади-оскаржує в апеляційній і касаційній інстанціях і ПРОГРАЄ ЇХ..Але і на цьому "влада" не заспокоюється. І фактично не виконує рішення суду. Зверніть увагу на свої платіжки за березень-травень 2016 року....По якому рішенню Вам перерахували- по тому, яке скасував суд.. А рішення № 316 скасувало попереднє рішення № 315 від 30.06 2009 року. І все це "впорядке вешей" Я для чого привів такий приклад. Для того,щоб показати як нас "влада" захищає. А ось директора цього закладу- " влада " міста поставила керувати закладом і його особисто захищає, тому, що він привладний кандидат ....Ось Вам і кругова безвідповідальність.

Додати коментар

Ви зайшли на сайт як незареєстрований.
Ви можете зареєструватись або увійтипід своїм им'ям.
Також Ви можете увійти через одну із соціальних мереж - Увійти через соцюмережі
Оголошено місячник добровільної здачі зброї Оголошено місячник добровільної здачі зброї В Ладижині громадськість вирішила зайнятись стратегічним плануванням розвитку громади В Ладижині громадськість вирішила зайнятись стратегічним плануванням розвитку громади Чи потрібен громаді Ладижина працюючий ладижинський кар`єр? Чи потрібен громаді Ладижина працюючий ладижинський кар`єр?  Апеляційний суд  зняв всі обвинувачення з Олександра Чайковського Апеляційний суд зняв всі обвинувачення з Олександра Чайковського Голова історичного клубу Іван Ткаченко презентував свою книгу та клуб на зустрічі з ладижинськими учнями Голова історичного клубу Іван Ткаченко презентував свою книгу та клуб на зустрічі з ладижинськими учнями В Ладижин створено історичний клуб В Ладижин створено історичний клуб "Гіпаніс" Вечір пам`яті Олександра Макаревича Вечір пам`яті Олександра Макаревича По факту розтрати міжнародної допомоги в Ладижині відкрито кримінальне провадження По факту розтрати міжнародної допомоги в Ладижині відкрито кримінальне провадження Ладижин потопає у хащах амброзії Ладижин потопає у хащах амброзії В центрі Ладижина зявилось «джерело»  невідомого походження В центрі Ладижина зявилось «джерело» невідомого походження 	В Ладижині розгортається нова медіа-війна навколо комунального радіо В Ладижині розгортається нова медіа-війна навколо комунального радіо Екологи запустили новий еко-проект Екологи запустили новий еко-проект "Екологічна карта Ладижина" Ладижинське водосховище зазнало екологічного впливу Ладижинське водосховище зазнало екологічного впливу  В Ладижині відбувся перший регіональний екологічний форум «Суспільство ЗА чисте виробництво» В Ладижині відбувся перший регіональний екологічний форум «Суспільство ЗА чисте виробництво»

Логін
Пароль