Завантаження. Почекайте будьласка...
Головна сторінка - Скандалы, Топ 3-А, Кримінал, Відео, Топ-5 Атошника Олександра Старусєва переїхав отець Сергій (Маліновський)

Атошника Олександра Старусєва переїхав отець Сергій (Маліновський)

Справа про загибель учасника АТО ладижинця Олександра Старусєва обростає все новими і новими подробицями.

Нагадаємо, що Олександр Cтарусев загинув 16 вересня біля свого будинку. За словами очевидців, його збили мікроавтобусом "Mercedes-BenzVito", коли він намагався перейти дорогу. Водій мікроавтобуса втік з місця трагедії і лише трохи згодом стало відомо, що за кермом Мерседеса був священослужитель УПЦ МП, але його прізвище слідство не повідомило.

На сьогоднішній день трагедія, що сталась в Ладижині, вийшла в інформаційне поле далеко за межі міста Ладижин та розійшлась по мережі Інтернет. Для промосковських ресурсів та користувачів інтернету священнослужитель є героєм, натомість для проукраїнської частини мережі він є уособленням зла.

На сьогодні можна стверджувати, що увага до подій в Ладижині, що відбулись 16 вересня неабиякі, адже цей випадок знаходиться на контролі не тільки у головного поліціянта області, а і на контролі журналістів, яким стало відомо хто саме вбив Олександра Старусєва та втік з місця вбивства.

Головний редактор газети "33 канал" на своїй сторінці в соціальній мережі Фейсбук повідомив з посиланням на ладижинського кіборга, депутата Ладижинської міської ради Романа Бесараба та депутата Вінницької обласної ради Людмилу Головашич, що за кермом мікроавтобуса імовірно був свяженнослужитель Сергій Маліновський, який до цього називав учасників АТО карателями і братовбивцями.

"За словами побратимів загиблого і депутата облрaди Людмили Гoлoвaшич із Ладижина за кермом Мерседеса Віто ймовірно знаходився священик - отець Сергій Малиновський... Той самий, що напередодні називав АТОшників карателями та братовбивцями...", - зазначив Роман Ковальський.

Крім того, в і нтерв*ю 33 каналу Роман Бесараб розказав свою версію подій. Від нього стало відомо, що отець Сергій Маліновський вимолив прощення у батьків загиблого Олександра Старусєва за смерть сина. Заяву ж від батьків в ладижинській поліції не прийняли, а відіслали їх подавати заяву в Вінницю, оскільки кримінальна справа знаходиться на контролі обласного управління поліції.

Нагадаємо, що Сергій Маліновський в 2010 році висувався в депутати Ладижинської міської ради, будучи учасником команди міського голови Валерія Коломєйцева, але програв вибори Тетяні Завальній, після чого намагався оскаржити результати виборів через суд, але його програв.27 вересня 2016 | | Автор:Arhip | Переглядів: 2574 Коментарів: 1
Написав: Wanch 2.10.2016 - 07:23
А що тут коментувати? Хіба у нас є українська влада?
ПІП В ЦЕРКВІ, ЛЮДИНА В МОГИЛІ!
До речі, син батюшки має приход в Санкт-Петербурзі!
ВІДМАЗАЮТЬ ПОПА!

Додати коментар

Ви зайшли на сайт як незареєстрований.
Ви можете зареєструватись або увійтипід своїм им'ям.
Також Ви можете увійти через одну із соціальних мереж - Увійти через соцюмережі
Оголошено місячник добровільної здачі зброї Оголошено місячник добровільної здачі зброї В Ладижині громадськість вирішила зайнятись стратегічним плануванням розвитку громади В Ладижині громадськість вирішила зайнятись стратегічним плануванням розвитку громади Чи потрібен громаді Ладижина працюючий ладижинський кар`єр? Чи потрібен громаді Ладижина працюючий ладижинський кар`єр?  Апеляційний суд  зняв всі обвинувачення з Олександра Чайковського Апеляційний суд зняв всі обвинувачення з Олександра Чайковського Голова історичного клубу Іван Ткаченко презентував свою книгу та клуб на зустрічі з ладижинськими учнями Голова історичного клубу Іван Ткаченко презентував свою книгу та клуб на зустрічі з ладижинськими учнями В Ладижин створено історичний клуб В Ладижин створено історичний клуб "Гіпаніс" Вечір пам`яті Олександра Макаревича Вечір пам`яті Олександра Макаревича По факту розтрати міжнародної допомоги в Ладижині відкрито кримінальне провадження По факту розтрати міжнародної допомоги в Ладижині відкрито кримінальне провадження Ладижин потопає у хащах амброзії Ладижин потопає у хащах амброзії В центрі Ладижина зявилось «джерело»  невідомого походження В центрі Ладижина зявилось «джерело» невідомого походження 	В Ладижині розгортається нова медіа-війна навколо комунального радіо В Ладижині розгортається нова медіа-війна навколо комунального радіо Екологи запустили новий еко-проект Екологи запустили новий еко-проект "Екологічна карта Ладижина" Ладижинське водосховище зазнало екологічного впливу Ладижинське водосховище зазнало екологічного впливу  В Ладижині відбувся перший регіональний екологічний форум «Суспільство ЗА чисте виробництво» В Ладижині відбувся перший регіональний екологічний форум «Суспільство ЗА чисте виробництво»

Логін
Пароль