Завантаження. Почекайте будьласка...
Головна сторінка - Скандалы, Вибори мера Ладижина, Топ-5 20 хвилин: Валерію Коломєйцеву вибачили «гріхи» і вп’яте обрали головою Ладижина

20 хвилин: Валерію Коломєйцеву вибачили «гріхи» і вп’яте обрали головою Ладижина

7615_img_1656.jpg (64.55 Kb)На виборах міського голови Ладижина найбільшу підтримку здобув Валерій Коломєйцев. П’ятий раз виборці готові терпіти складний та напористий характер свого градоначальника. Це він сам так говорить про себе. Незважаючи на це, люди все одно обирають, навіть після скандалів, в яких був замішаний новий-старий голова.

За попередньою інформацією тервиборчкому, за Валерія Коломєйцева нього проголосували 47,73 відсотка виборців або 5922 ладижинці. На другому місці підприємець з Києва, уродженець Ладижина, Василь Юрченко. Його підтримали 20,53% , або 2547 голоси. Третій результат у депутата міськради Людмила Головашич - 16,8%, або 2084 голоси. Решта семеро претендентів на посаду міського голови набрали 5,4% і менше голосів виборців.
RIA розповідала, що після масової загибелі людей на Майдані, 24 лютого пан Коломєйцев, який був тоді мером Ладижина, добровільно подав у відставку. Заяву написав у присутності опозиційних депутатів та координаторів міського штабу «Допомога Майдану». Тоді ж активісти взяли під охорону його кабінет, щоб не допустити викрадення документів.
Своє рішення міський голова мотивував тим, що хоче у такий спосіб уникнути розбрату в громаді між своїми прихильниками й опонентами, зберегти мир і злагоду в місті.
На прощання на одному з місцевих сайтів розмістив своє звернення до земляків:
- Прошу вибачення і низько вклоняюся перед тими земляками, які всі ці довгі роки працювали зі мною пліч-о-пліч, витримуючи мій складний та напористий характер,- йшлося у прощальному зверненні Коломєйцева. - Майбутнім керівникам бажаю продовжувати розбудову міста енергетиків, робити все можливе для згуртування та збереження цілісності громади.
Попрощався аксакал місцевого самоврядування, як бачимо, не надовго.
Як не намагалися громадські активісти, в тому числі ті, хто стояв на місцевому Майдані, довести до відома виборців інформацію про низку порушень, до яких, на їхню думку, причетний пан Коломєйцев, але це не спрацювало.
На запитання, чому громада не дала таким звинуваченням належну оцінку, один з опонентів пана Коломєйцева Людмила Головашич (у неї третій результат на виборах) каже, що перед прогнозувала перемогу колишнього мера.
- Я відверто говорила, що Коломєйцева може зупинити тільки люстрація, - розповідає пані Людмила. – Ніхто не вірив. Казали, як таке може бути, щоб після Майдану обрали того, хто не підтримував Майдан? Ми їздили у люстраційний комітет у Києві. Нічого це не дало.
Пані Головашич називає декілька причин перемоги колишнього мера. Одна з них - це його підтримка представниками таких «китів», як «Наша ряба» та ДТЕК. Названі структури очолюють відомі олігархи Косюк та Ахметов. Вони мають у Ладижині своїх підлеглих, з якими тісно співпрацює Коломєйцев.
У місті більшість виборців (понад сім тисяч із 12,5) пенсіонери. Коломєйцев теж уже пенсіонер. Ця категорія виборців вважає його своїм. Керівники комунальних підприємств відверто бояться, щоб не позбутися посад. Тому активно агітували підлеглих, щоб ті теж «правильно» проголосували. Нарешті у місті багато росіян. Претендент, про якого йде мова, теж народився і виріс у Росії і підтримує у сусідній державі зв’язки з багатьма знайомими чиновниками. Створив спільне підприємство з представниками військово-промислового комплексу Росії.
-Неспроста на одній із сесій Коломєйцев пропонував депутатам підтримати входження України в Митний Союз, - продовжує пані Головашич. – Хтось же йому запропонував таке зробити! Тому не відхиляю можливості появи у нашому місті «зелених» чоловічків. Багато хто телефонує і дивується, як таке могло статися? За що тоді загинули хлопці на Майдані? Я особисто не розумію ще одне: як ладижинці голосували одночасно за Порошенка, тобто європейський вектор, і за Коломєйцева. Хочуть жити по-новому, але із старим мером?
Сам Валерій Коломєйцев у розмові з журналістом RIA одразу наголосив, що для нього головним є думка виборців. Вони виловилися чітко і це видно з результатів голосування. Опоненти завжди були і будуть. Але й вони мають працювати на благо громади. Треба всім дбати про розвиток міста. Саме це називається патріотизмом.
Координатор Громадянської мережі ОПОРА Олег Левченко:
- Думку територіальної громади у невеликих містах, яким є Ладижин, формує місцева еліта. Там не треба розмовляти з усіма виборцями. Досить це зробити з відомими людьми. До таких належать лікарі, вчителі, керівники підприємств. Вони у свою чергу дають сигнал для членів трудового колективу і так формується за загальна думка.
Ще одна особливість менталітету виборців невеликих територіальних громад полягає в тому, що вони ладні пробачити керівникові деякі «смертні» гріхи в обмін на те, що він під час зустрічі, як кажуть в народі, натисне на жалість, повідомить про свої чергові плани, вирішення яких торкнеться кожного жителя. В обмін на це люди закривають очі і на корупційні діяння, інші недоліки. Наші люди у більшості своїй добрі за характером. До того ж, вони усвідомлюють, що нема такого чиновника, в якого, даруйте, рильце не було б у пуху. От і виходить, на словах усі проти таких ганебних явищ. А на ділі виходить дещо по-іншому. Бо у суспільстві низький загальний рівень відповідальності.

Джерело
31 травня 2014 | | Автор:Arhip | Переглядів: 1289 Коментарів: 30
Написав: nina 31.05.2014 - 00:36
Забули написати ще про підкуп, та про "пригодівлю" виборців. Та ще не ведуться на обіцянку менше красти.
Написав: Стас 31.05.2014 - 09:19
Читаю і дивуюсь з риторики невдах політиків і псевдо громадських діячів. Риторика зводиться тільки до одного "у всьому винні люди, винні лікарі, винні вчителі, пенсіонери, підприємці і т.д. всі навкруги не такі" А можливо це ви не такі? А можливо треба шукати причину в собі? Задайте собі питання чому ви не користуєтеся авторитетом і повагою в місті? Задайте самі собі це питання. Що зробила Головашич для громади за своє життя і за 4 останні роки в частності? Аж нічого, ось і відповідний результат на виборах.Що Андрій зробив? Теж нічого. А про те що він крав партійні гроші коли очолював Батьківщину, так це всі памятають. І ось мусят люди обирати найкращого з поганих. І не намагайтеся переламати людей. Люди такі як є, переламуйте себе, переламуйте своє "єго" в собі.
Написав: антифашист 31.05.2014 - 10:24
nina, назви хоч один факт підкупу. Сандуляк в технікумі да.бабло бере .сама спитай студентів про 500грн за залік.
Написав: nina 31.05.2014 - 10:36
антифашист,коли двоє займаються сексом. Свідків не буває.І від кого вагитність важко доказати.
Написав: semi 31.05.2014 - 10:38
Стас, антифашист, СУПЕР!!!Більше навіть немає що додати! У Коломєйцева навіть штабу не було, ні агітаторів, ні спостерігачів, ні членів комісії. І навіть цей факт пішов йому на користь.Кому там хто роздавав гроші, мабудь опозиції краще знати, але не Коомєйцев. Навіщо, м"яко кажучи обманювати людей? Щодо Сандуляка - нічого особистого, але в технікумі, як брали хабарі до Майдану, так і беруть і ніхто нікого не боїться, нікого не викрили і не звільнили.
Написав: nina 31.05.2014 - 10:43
semi, штабів ні в кого не було. Лишь у кандидатів у президенти. Тому що це не міські вибори. А президентські. Членів комісії і спостерігачів формувала окружна комісія. Териториальна тут не мала ніякого права. Почитайте хоча б закон про дострокові вибори . В пункті про те якщо вибори співпадають. Яким чином мають формуватися комісії і все інше.
Написав: антифашист 31.05.2014 - 10:46
nina, це ти про кого і про що? Сандуляка? І як він бере інтимно гроші в студентів?і ніхто не знає? Большой секрет? Всі знають розцінуи в технікумі .і кожного викладача. Хто.і скільки бере.semi, на всі 100 згоден.,враження.шо рижий не хотів перемоги.а провіряв людей на вшивість.і такі як смажелюк .альчук не пройшли .продались васі
Написав: nina 31.05.2014 - 10:51
Я так зрозуміла, що антифашист в свідках у всіх. Я жодного ім я не назвала, а він за всіх розписався.
Написав: антифашист 31.05.2014 - 10:55
nina, то скажи про кого ти? І про чію вагітність та секас?і до речі. Андрюш .роздуплись і назви хто погрожував тобі? Чи ти знов тупо напився і з бодуна тяжко виходив.і сайт тупо похерив?
Написав: semi 31.05.2014 - 11:59
У Юрченка штаб був точно.Якщо не помиляюсь, то і спостерігачі були. Може я щось недочитала, але Ви не пишете про його підкупи у вигляді секонда ,"картки пенсіонера"і т.д.Щодо Сандуляка особисто не знаю брав чи не брав, а от у коледжі корупція і хабарництво процвітає, ніби і не сільськогосподарський коледж, а принаймні податкова академія.Чомусь Сандуляк там працює і мовчить про це! Якщо секс для двох,то звідки ви "точно" знаєте кому давав по 100 грн. Коломєйцев?
Написав: nina 31.05.2014 - 13:09
semi, я десь уточнювала, що саме Коломєйцев давал по сто грн.? У Юрченка повинний бути свій штаб, тому що він не є представником жодної партії в якої були кандидати на президента. Але представники в комісіях це звичайнісінька"контрабанда" під тих кандидатів в президенти, від яких в Ладижині не було представників. І це йому недешево обійшлося.Ось тут були порушення виборчого законодавства, але я не стала роздмухувати з цього проблему. Він ,навіть вліз до моїй партії.
Написав: антифашист 31.05.2014 - 14:33
nina, вам бридко бути в партіїї з васьою? Він і вашу партію купив? І ви це терпите? І не виступаєте? Ганьба!!!
Написав: nina 31.05.2014 - 14:52
Я ж не сказала: "купив", я читко сказала:"вліз" Ос так народжуються плітки! Антифашист ви, певно, дуже ще молодий. Зовсім в політиці не верштейн?
Написав: антифашист 31.05.2014 - 14:58
То у вашу партію може влізти будь хто? І рижий і янек? Головне бабло?
Написав: Стас 31.05.2014 - 15:22
nina, а як в твою партію влізти? Де ті двері? І як та крута партія називається?
Написав: nina 31.05.2014 - 15:35
Хлопці, партія не моя, а моїх побратимів і держави Україна. В нашу партію вступають чесні люди. А влізають покідьки, яких тут ставлять в стойло!
Написав: Ладыжанка 31.05.2014 - 15:42
А в Нины партия одна,ларёк возле энергетика
Написав: Стас 31.05.2014 - 15:46
nina, nina 31.05.2014 - 13:09 Він ,навіть вліз до моїй партії. це хіба не твої слова? Ти ясно сказала що це твоя партія
Написав: nina 31.05.2014 - 16:25
Дітки, якщо я є членом партії, то вона ї моя також.
Написав: антифашист 31.05.2014 - 16:30
nina, ясно. Вашв партія як і всі. Може влізти хто хоче. Може і мені влізти Ніно? Будемо побратимами.і на виборах мене на мера підтримаєте? Яка партія у вас і васі?
Написав: Анастасия 31.05.2014 - 17:50
Данные из биографии В.Коломейцева

С 1995 г. он занимал должность генерального директора украинско-российского предприятия «Байкал-Вест», а в 1999 г. был избран председателем правления ОАО «Энергетик». Образование у него - незаконченное среднее. Трудовую деятельность начал в 1968 г. электросварщиком на строительстве Ладыжинской ТЭС. С 1970 по 1972 г. служил в рядах Советской Армии. Затем работал егерем, инженером-охотоведом Гайсинского лесхоззага.
После криминального случая, связанного со случайным ранением тракториста выстрелом из охотничьего ружья, боясь заведения уголовного дела и воизбежания наказания, он возвращается на службу в армию (ДАНЫЙ ТЕЗИС ПРИЗНАН НЕДОСТОВЕРНЫМ И ТАКИМ, ЧТО ПОРОЧИТ ЧЕСТЬ. ДОСТОИНСТВО И ДЕЛОВУЮ РЕПУТАЦИЮ КОЛОМЕЙЦЕВА ВАЛЕРИЯ ИВАНОВИЧА) став зампредседателя группового военно-охотничьего объединения ЗГВ в Германии. Вернувшись оттуда на собственном автобусе «Икарус», после расформирования войск, в обмен на этот автобус Ладыжинская ТЭС строит ему жилой дом по ул.Лесная, 9. Генерал армии, где во второй раз он служил, содействует Коломейцеву заработать определенные средства. Этот же генерал становится генеральным директором Ижевского завода в России и помогает Коломейцеву заиметь в Украине ряд оружейных магазинов, в том числе и в Ладыжине, где он оборудует свой офис украинско-российского предприятия «Байкал-Вест». Вот так он стал крупным бизнесменом – предпринимателем, заимев определенные связи с лицами высокого ранга государственного и военного значения в масштабе области, Киева, а в последствии и за рубежом.

«Мы ему верим!»

На момент выдвижения кандидатом в мэры города в Ладыжине уже действовала Народно-демократическая партия, которую В.Коломейцев возглавлял. (Около 100 чел.) Он даже заимел свою прессу: стала выходить газета «Новое мисто», в которой появилась статья группы ветеранов города с вышеуказанным оглавлением. Избиратели надеялись и верили, что благодаря его предпринимательским возможностям, имеющимся связям в верхах, а также его напористости осуществиться его обещания сделать город чище и красивее, а жизнь людей изменить к лучшему. Однако к общему сожалению, они не учли отсутствие у Коломейцева профессионализма, необходимого образования и опыта работы в госучреждениях, тем более в органах самоуправления. К тому же надо учесть, что и команда потом все время подводила его из-за ее тоже низкой квалификации, которая «подганялась под себя». Об этом ниже будет более подробно сказано.
Тем не менее, выборы прошли весьма успешно: «за» Коломейцева проголосовало свыше 80 % избирателей. Итак, новый мэр развернул бурную работу по формированию управлений и отделов горсовета, которых раньше не было. В настоящее время в Ладыжине есть даже суд и прокуратура, абсолютно все органы самоуправления, которые находятся в типовых кабинетах и в них трудятся на благо 23-х тысячного населения свыше 200-т госслужащих.

Из предвыборной программы

«Уверяю, я не из тех, кто будет воровать деньги из городской казны и не позволю делать это другим. Я не беру взятки и буду решать все ваши проблемы и вопросы справедливо – в соответствии с законом и совестью».
Это особенно насторожило, узнав, что в период избирательной кампании на вопрос, заданный будущему мэру «на засыпку», он искренне и раздраженно ответил штабисту: «Если я не выставлю свою кандидатуру, то С. и другие задавят мой бизнес. Я знаю, как выкрутится, но…»
Первый год Коломейцеву пришлось весьма туго проталкивать решение некоторых финансовых вопросов со старым депутатским корпусом. Уже тогда городской прокурор опротестовал незаконное решение сессии горсовета в связи с нецелевым использованием природоохранных денег. В период следующей выборной кампании была даже разбросана листовка «Не все рыже – золото» в связи с этим.
Написав: Владимир 31.05.2014 - 20:38
что вы плачитесь и роете?смиритись идиоты его поддержало большинство и у него опыта поболее вас вместе взятых
Написав: nina 31.05.2014 - 21:23
Владимир, вы, наверное, хотели сказать нахальства больше, чем у нас вместе взятых!
Написав: meshkanka 31.05.2014 - 23:07
Анастасия, Приколненько! А почему раньше это не высвечивалось? Очень жаль наших доверчивых людей.Остается надеется, что Коломейцев уйдет наконец-то на пенсию через 9 месяцев.
Написав: Владимир 1.06.2014 - 11:02
нахальство тоже нужно плаксы!!!,наши люди без пендаля не работают
Написав: Valeriy Ivanovich 5.06.2014 - 13:36
Рижий ху*ло! Ла-ла-ла-ла!!!
Написав: ZORO 5.06.2014 - 21:28
Valeriy Ivanovich, КЛАСС !!! upupup
Написав: ТАРАС 5.06.2014 - 21:42
ZORO, Valeriy Ivanovich, Мільйони українців вийшли на вулиці країни, відстоюючи своє право мити посуд і підмітати вулиці в Європейському Союзі!
Написав: Goga 5.06.2014 - 21:52
ТАРАС, biggrinbiggrinbiggrinupupup
Написав: Веталь 5.06.2014 - 23:43
ТАРАС! Хочу мити посуд і підмітати вулиці в Європейському Союзі!
Хочу щоби це робили всі, і кожен на своєму місті. Хочу жити там і з ними! Хочу мати їх правила і порядки, державні гарантіі та забезпеченя. А головне відповідальність кожного.

Прощай, немытая Россия,
Страна рабов, страна господ,
И вы, мундиры голубые,
И ты, им преданный народ.

Украина буде в Європі! Коломейцев зараз знову там зі своею зграєю а ми пока що дурні холопи.

Додати коментар

Ви зайшли на сайт як незареєстрований.
Ви можете зареєструватись або увійтипід своїм им'ям.
Також Ви можете увійти через одну із соціальних мереж - Увійти через соцюмережі
В Ладижині відбувся другий екологічний форум В Ладижині відбувся другий екологічний форум "Суспільство ЗА чисте виробництво" Ладижинська мерія оцінила доступність інфраструктури міста для людей з інвалідністю Ладижинська мерія оцінила доступність інфраструктури міста для людей з інвалідністю В суді розглядається справа з приводу порушення ліцензійних умов ладижинським підприємством В суді розглядається справа з приводу порушення ліцензійних умов ладижинським підприємством Громадське обговорення:  інвестиційні проекти в сфері ЖКГ Ладижинської ТЕС на 2019 рік Громадське обговорення: інвестиційні проекти в сфері ЖКГ Ладижинської ТЕС на 2019 рік Читачі центральної бібліотеки працювали бібліотекарями в рамках акції Читачі центральної бібліотеки працювали бібліотекарями в рамках акції "Бібліотекар на годину Ладижинські рятувальники провели екскурсію для учнів школи № 3 Ладижинські рятувальники провели екскурсію для учнів школи № 3 Тростянецький спиртовий завод вкладе 1, 9 млн. грн. в заходи по вирішенню екологічних проблем Тростянецький спиртовий завод вкладе 1, 9 млн. грн. в заходи по вирішенню екологічних проблем Повідомлення Тростянецького ОРВК про осінній призов на строкову військову службу Повідомлення Тростянецького ОРВК про осінній призов на строкову військову службу Бюджет міста заробив 2, 6 млн. грн. за розміщення бюджетних коштів на депозит Бюджет міста заробив 2, 6 млн. грн. за розміщення бюджетних коштів на депозит За 9 місяців цього року загальна частина бюджету перевиконана на 33 млн. грн. За 9 місяців цього року загальна частина бюджету перевиконана на 33 млн. грн. Міський голова Валерій Коломєйцев має намір передати лікарню в державну власність Міський голова Валерій Коломєйцев має намір передати лікарню в державну власність

Логін
Пароль