Завантаження. Почекайте будьласка...
Головна сторінка - Скандалы, Топ 3, Влада 18 жовтня в Ладижин приїде робоча група по перепрофілюванню Ладижинського інтернату

18 жовтня в Ладижин приїде робоча група по перепрофілюванню Ладижинського інтернату

Як відомо, навколо перепрофілювання Ладижинського інтернату вирують пристрасті. Обласні чиновники прагнуть перетворити інтернат на психоневрологічний, а волонтери фактично зірвали цей процес, внаслідок чого обласна влада була вимушена зняти питання реформування інтернату з порядку денного та шукати середній варіант.

4 жовтня головою Вінницької ОДА Валерієм Коровієм було створено робочу групу, яка має вивчити питання перепрофілювання Ладижинського інтернату. Вже 18 жовтня робоча група під керівництвом начальника Департаменту соціальної політики пані Заболотної має провести виїзне засідання в Ладижинському інтернаті.

Інформацію про це повідомила президент благодійно організації «Родина. Турбота» Катерина Бевзюк в соціальній мережі «Фейсбук».

«За розпорядженням голови облдержадміністрації, Валерія Коровія, 4 жовтня 2016 року була створена Робоча група щодо вивчення питання доцільності перепрофілювання Ладижинського дитячого будинку інтернату. Виїзне засідання групи відбудеться 18 жовтня. Сподіваємось на плідну співпацю. Також стало відомо про результати моніторингу секретаріатом Уповноваженого ВР України з прав Людини. Думки та рекомендації щодо ситуації з Ладижинським дитячим будинком інтернатом надіслані до Вінницької ОДА», -повідомила пані Катерина.

Всього до складу робочої групи увійшла 21-на особа, серед яких представники основних волонтерських організацій, які вже багато років допомагають інтернату та депутат Вінницької обласної ради Людмила Головашич.

4405_14650134_202912673473733_8247516742083124709_n.jpg (75.29 Kb)

6354_14691087_202912670140400_16194760466953712_n.jpg (63.24 Kb)
13 жовтня 2016 | | Автор:Arhip | Переглядів: 2475 Коментарів: 0

Додати коментар

Ви зайшли на сайт як незареєстрований.
Ви можете зареєструватись або увійтипід своїм им'ям.
Також Ви можете увійти через одну із соціальних мереж - Увійти через соцюмережі
В Ладижині відбувся другий екологічний форум В Ладижині відбувся другий екологічний форум "Суспільство ЗА чисте виробництво" Ладижинська мерія оцінила доступність інфраструктури міста для людей з інвалідністю Ладижинська мерія оцінила доступність інфраструктури міста для людей з інвалідністю В суді розглядається справа з приводу порушення ліцензійних умов ладижинським підприємством В суді розглядається справа з приводу порушення ліцензійних умов ладижинським підприємством Громадське обговорення:  інвестиційні проекти в сфері ЖКГ Ладижинської ТЕС на 2019 рік Громадське обговорення: інвестиційні проекти в сфері ЖКГ Ладижинської ТЕС на 2019 рік Читачі центральної бібліотеки працювали бібліотекарями в рамках акції Читачі центральної бібліотеки працювали бібліотекарями в рамках акції "Бібліотекар на годину Ладижинські рятувальники провели екскурсію для учнів школи № 3 Ладижинські рятувальники провели екскурсію для учнів школи № 3 Тростянецький спиртовий завод вкладе 1, 9 млн. грн. в заходи по вирішенню екологічних проблем Тростянецький спиртовий завод вкладе 1, 9 млн. грн. в заходи по вирішенню екологічних проблем Повідомлення Тростянецького ОРВК про осінній призов на строкову військову службу Повідомлення Тростянецького ОРВК про осінній призов на строкову військову службу Бюджет міста заробив 2, 6 млн. грн. за розміщення бюджетних коштів на депозит Бюджет міста заробив 2, 6 млн. грн. за розміщення бюджетних коштів на депозит За 9 місяців цього року загальна частина бюджету перевиконана на 33 млн. грн. За 9 місяців цього року загальна частина бюджету перевиконана на 33 млн. грн. Міський голова Валерій Коломєйцев має намір передати лікарню в державну власність Міський голова Валерій Коломєйцев має намір передати лікарню в державну власність

Логін
Пароль