Завантаження. Почекайте будьласка...
Головна сторінка - RSS-Ladyjin, Суспільство, Вибори мера Ладижина, Топ-5 В Ладижині відбулися дебати кандидатів на посаду міського голови

В Ладижині відбулися дебати кандидатів на посаду міського голови

http//lad.vn.ua/uploads/images/foto/1521_dscn2115.jpg
16 травня, в Ладижині за ініціативи міської виборчої комісії, відбулися дебати кандидатів на посаду міського голови.
З 10 запрошених кандидатів, публічно обмінюватися думками виявилися готові лише п’ятеро – Людмила Головашич, Андрій Сандуляк, Микола Цехмейструк, Юрій Підвашецький та Георгій Халабузар.
Слід зазначити, що людей в малому залі ПКВС «Прометей» зібралося багато. Серед присутніх можна було побачити представників громадських організацій, політичних партій, прихильників кандидатів, а також пересічних містян. Всім було цікаво послухати про що говоритимуть люди, які прагнуть стати на чолі Ладижина, які шляхи вирішення проблем міста вони можуть запропонувати.
Для початку кожному кандидату було надано по 10 хвилин для короткої розповіді про себе, про своє бачення розвитку міста та першочергові завдання, з яких, на їхню думку, мав би почати роботу новообраний мер.
Перше слово, як єдиній жінці серед кандидатів, надали Людмилі Володимирівні Головашич.
- Хочу достукатися до вас не голосом, а серцем. Чому я тут перед вами стою і балотуюся на посаду міського голови? Тому що все, що відбувається в місті залежить від міського голови, - розпочала свою розповідь Людмила Володимирівна.
За словами Людмили Головашич, лише перша особа в місті має можливість щось змінити та впливати на те, що відбувається в житті Ладижина.
Не обійшлося і без критики попереднього мера. Адже, як відомо, 24 лютого, В.Коломєйцев власноруч написав заяву про відставку отримавши при звільненні 10 посадових окладів. Відставка міського голови стала причиною дочасних виборів, на які місто витратить приблизно 80-100 тис. гривень.
Озвучила Людмила Головашич і цифри наскільки виріс фонд заробітної плати бюджетників та членів виконкому за останні 2 роки.
- Мені часто кажуть, що я критикую владу. Я владу критикувала і буду критикувати. Тому що влада отримує гроші за свою роботу. Вони наймані менеджери! Вони не Боги і не царі, ми просто наймаємо їх на роботу. – зазначила Людмила Головашич.
Наступним про своє життя та трудову діяльність розповів Юрій Підвашецький.
- Мене на зустрічах часто питають – Ти звідки взявся? Я в принципі не з Хабаровського краю і виріс не в лісі, і живу не в лісі, а серед людей. В Ладижині я проживаю вже 40 років, хоча родом з Ярмолинець Гайсинського р-ну, - розповів пан Юрій.
Юрій Підвашецький закінчив 2-гу школу, працював на щебзаводі, заводі ферментних препаратів, ЖКХ, комунхозі, Ладижинській ТЕС, Нашій Рябі, був приватним підприємцем.
- Я батько двох дітей. Чому я балотуюсь на мера Ладижина? Якщо не я – то хто? – зазначає пан Юрій.
Найголовніше питання, на думку Юрія Підвашецького, це люстрація влади, владу потрібно очищати.
Кандидат на посаду міського голови Андрій Миколайович Сандуляк має власне бачення розвитку та удосконалення міста Ладижина.
- Я в Ладижині живу не перший рік. І хоча я не є корінним ладижинцем, все своє життя я хотів би поєднати з цим містом. Тому, я не можу залишатися осторонь тих процесів і тих подій, які відбуваються на сьогоднішній день в місті. Я жодного дня не вагався подаючи свою кандидатуру на посаду міського голови, - розповів Андрій Миколайович.
Андрій Сандуляк зазначив, що саме від виборців залежить, яка людина очолить наше місто і буде вирішувати його долю.
- Перед тим як написати свою виборчу програму, я обійшов всі дома, всі двори, побував в Губнику та Лукашівці поспілкувався з жителями і можу сказати, що в написанні моєї виборчої програми брали участь не лише я та моя команда, а й практично усі жителі міста. В ній висвітлені саме ті проблеми, які потребують першочергового вирішення, - розповідає Андрій Сандуляк.
Андрій Сандуляк вважає, що попередня влада багато чого зробила для міста, але є й багато недоліків, які потрібно виправляти. Тому потрібно врахувати недоліки і працювати на благо нашого міста, на подальше його процвітання. Люди повинні мати рівні можливості, повинні мати змогу працювати, навчати дітей і почувати себе комфортно.
- Мій головний принцип – це служіння людям, служіння громаді. І якщо, 25 травня, ви висловите мені свою високу довіру, я обіцяю, що виправдаю всі ваші сподівання і життя міста зміниться дійсно в кращу сторону, - зазначив Андрій Сандуляк.
Наступним до слова запросили Георгія Халабузаря.
- Халабузар Георгій Валентинович, закінчив 2-гу школу в місті Ладижин, після армії працював в Києві на ВО «Більшовик» пройшовши шлях від майстра інструментального цеху до зам.директора, працював також директором агрофірми «ТРIНКОМФ», генеральним директором українсько-російського СП «ЛАДЕКС», в НАК «НАФТОГАЗ України».
З 2013 року і по цей час працюю керівником будівництва міжнародної будівельної компанії «ВЕРКБАУ»
, - розповідає про себе Георгій Харабузар.
В місті багато проблем, зазначає пан Георгій, і квіти, і доріжки потрібні, але найперше потрібна нормальна влада, яка буде підтримувати взаємовідносини з громадою.
Георгій Халабузар багато уваги приділив вивченню проблеми громади. За його словами громада – це всі ми, але громада в нашому місті неорганізована та бездіяльна. Цим користуються люди, які приходять до влади. Тому потрібно цеглинка за цеглинкою формувати потужну громаду, яка зможе здійснювати повноцінний контроль за владою.
Розповів про себе і Микола Цехмейструк, який на даний час є депутатом Ладижинської міської ради та входить до складу партії «Фронт змін».
Миколі Цехмейструку 42 роки, народився в селі Крутогорб Гайсинського р-ну, закінчив 2-гу школу, працював заступником начальника пожежної частини міста Ладижина, має досвід роботи в міліції, з 2000 року по 2013 рік працював на Ладижинському силікатному заводі де пройшов шлях від менеджера до комерційного директора.
За словами Миколи Цехмейструка, при створенні своєї передвиборчої програми, він спирався на свою освіту та свій досвід роботи, а також намагався зробити програму максимально наближеною до реалій міста.
Коли кандидати розповіли про себе, їм довелося відповідати на чимало запитань від ладижинців. Людей передусім цікавило, коли ж нарешті у місті будуть нормальні дороги, очисні споруди, дитячі майданчики також гостро стоїть проблема перевезень.
Зараз від кандидатів можна почути обіцянки про зниження тарифів на комунальні послуги, дійсно ідея хороша, але незрозуміло, коли це відбудеться і за рахунок чого.
Були й провокаційні пропозиції, так Оксана Денисюк запропонувала кандидатам на посаду міського голови залишитися наодинці та об’єднавшись висунути єдиного кандидата.
Слід зазначити, що кандидати на таку пропозицію не погодилися. Адже кожен впевнений у своїй перемозі і налаштований йти до кінця.
Отже, дебати тривали понад дві години, загалом було цікаво. Крім того, коли кандидати збираються разом, їх легше порівнювати та оцінювати - хтось викликає більшу довіру, хтось меншу.
На жаль, не всі кандидати виявили бажання брати участь у публічних дебатах. Навіть ще не отримавши омріяну посаду, вони вже не хочуть йти на діалог з громадою.
До виборів міського голови залишаються лічені дні. Зовсім скоро нам робити свій вибір і головне щоб він був правильний.
17 травня 2014 | | Автор:victoria | Переглядів: 1459 Коментарів: 0

Додати коментар

Ви зайшли на сайт як незареєстрований.
Ви можете зареєструватись або увійтипід своїм им'ям.
Також Ви можете увійти через одну із соціальних мереж - Увійти через соцюмережі
Оголошено місячник добровільної здачі зброї Оголошено місячник добровільної здачі зброї В Ладижині громадськість вирішила зайнятись стратегічним плануванням розвитку громади В Ладижині громадськість вирішила зайнятись стратегічним плануванням розвитку громади Чи потрібен громаді Ладижина працюючий ладижинський кар`єр? Чи потрібен громаді Ладижина працюючий ладижинський кар`єр?  Апеляційний суд  зняв всі обвинувачення з Олександра Чайковського Апеляційний суд зняв всі обвинувачення з Олександра Чайковського Голова історичного клубу Іван Ткаченко презентував свою книгу та клуб на зустрічі з ладижинськими учнями Голова історичного клубу Іван Ткаченко презентував свою книгу та клуб на зустрічі з ладижинськими учнями В Ладижин створено історичний клуб В Ладижин створено історичний клуб "Гіпаніс" Вечір пам`яті Олександра Макаревича Вечір пам`яті Олександра Макаревича По факту розтрати міжнародної допомоги в Ладижині відкрито кримінальне провадження По факту розтрати міжнародної допомоги в Ладижині відкрито кримінальне провадження Ладижин потопає у хащах амброзії Ладижин потопає у хащах амброзії В центрі Ладижина зявилось «джерело»  невідомого походження В центрі Ладижина зявилось «джерело» невідомого походження 	В Ладижині розгортається нова медіа-війна навколо комунального радіо В Ладижині розгортається нова медіа-війна навколо комунального радіо Екологи запустили новий еко-проект Екологи запустили новий еко-проект "Екологічна карта Ладижина" Ладижинське водосховище зазнало екологічного впливу Ладижинське водосховище зазнало екологічного впливу  В Ладижині відбувся перший регіональний екологічний форум «Суспільство ЗА чисте виробництво» В Ладижині відбувся перший регіональний екологічний форум «Суспільство ЗА чисте виробництво»

Логін
Пароль