Завантаження. Почекайте будьласка...
Головна сторінка - RSS-Ladyjin, Суспільство, Ладижин-сайты Сайт Ладижинського міського комітету КПУ

Сайт Ладижинського міського комітету КПУ

http//compromat.ua/images/2012_11_13/1352803078.06.jpgЗапрацював сайт Ладижинського міського комітету Комуністичної партії України "Червоний Ладижин"

Сайт можна переглянути за посиланням: http://ladacom.at.ua/

На сайті можна дізнатись про новини КПУ, статутом партії, взяти участь в роботі форуму, отримати юридичну допомогу тощо.
6 травня 2013 | | Автор:Arhip | Переглядів: 1276 Коментарів: 20
Написав: York 7.05.2013 - 12:19
Комуняку на гиляку!!!!!
Написав: Alter Kampfer 8.05.2013 - 09:41
Колян, ти комуняка недобита, обмежена інтелектуально і фізично!

--------------------
Попередня репліка була випадково видалена при перегляді. Мої вибачення.
Написав: Колян 8.05.2013 - 11:22
Alter Kampfer, помиляєтесь я безпартійний.
А стосовно обмедень - не варто б про інших судити по собі. Для початку - перестаньте лаятись, і Ваше життя вже зміниться в кращу сторону. Поповніть словарний запас і - зможите висловлювати більш складні думки, будете цікавішим оточуючим.
Написав: Alter Kampfer 8.05.2013 - 12:39
Калян, а хто тут рбзиватись почав?
Написав: Колян 8.05.2013 - 18:22
Ви знаєте інший засіб опонувати людині, яка не розмежовує жарти від безпідсьавних закликів до насилля? Поділіться.
Написав: Alter Kampfer 9.05.2013 - 17:20
Знаю, треба просто взяти і повісисти комуняку на гарному дереві, щоб радувало око.
Написав: Колян 9.05.2013 - 19:59
А Вам той комуняка щось погане зробив чи Ви просто позначаєте культурний рівень людей, які опонують комуністам?
Написав: Alter Kampfer 9.05.2013 - 23:23
Сама ідеологія комунізму заслуговує на зневагу та тотальне знещення.
Написав: Колян 10.05.2013 - 08:16
Не подобається їхня ідея соціальної справедливості? Вам напевне більше подобається, як поляки на Україні грають в "український націоналізм", направлений виключно проти Росіі
Написав: Alter Kampfer 10.05.2013 - 10:52
Соціальної справедливості? Це на прикладі соціально справедливих Симоненка і родини Калетників? І що поганого в націоналізмі? А москалі самі винні, за 350 років "братської любові" вони гарно себе показали.
Написав: Колян 10.05.2013 - 16:19
Сумніваюсь, що Ви особисто знайомі з цими сімями. Ото ляпаєте аби що.
А в націоналізмі поганого немає. Та на жаль, його зараз представляють такі дебіли (для них це ще дуже делікатне слово), що якби їх сприймали всерйоз, то пристойні люди уникали б спілкуватись українською, щоб їх часом не віднесли до цієї ущербної пкбліки.
Можливо, це робиться спеціально, щоб українських націоналістів вмставити маргіналами, щоб розумні зважені люди не поповнили ряди націлналістів
Написав: Alter Kampfer 11.05.2013 - 00:30
Ну так, керівництво нинішньої кпу такі ж ідеолргічні, як проплачений агент Австро-угорщини, Ленін. І Ви так легко називаєте націоналістів дебілами, тобто, по вашому, я дебіл? Може вистачить духу це мені в очі сказати?
Написав: Nina 11.05.2013 - 08:00
Які ми всі патриотичні. Все знаємо про всі ідеології. Гарно критикуємо всіх попідряд. Критикуємо ідеології які комусь не підходять. Самі ж помираємо від їжі, повітря, води і не боремося з тими хто псує наш життєвий простір. Тількі тут, на цьому ,мало значущому форумі ми сміливі і розумні. А дехто відверто нахабний та агресивний. А виступити відкрито перед владою СЛАБО? Це потрібно щоб зберегти життя народу України!! Де ви птріоти?
Написав: Колян 11.05.2013 - 09:07
Alter Kampfer, судячи з Вашої, практично немотивованої, агресивності, "повісити на дереві", т.п., у Вас наявний розлад із здоровям. Навіщо Вам цей інтернет? Займіться предметною діяльністю, що потребує певного напруження: впорядкуванням дачі, т.п. Це може Вам реально допомогти

Ніна, що за тарабащина: "виступити проти влади, щоб зберегти життя народу"? Вчіться адекватно висловлюватись, інакше Ви лише нашкодите ідеям, що Вам симпатичні.
Написав: Alter Kampfer 11.05.2013 - 12:06
Спочатку потрібно впорядкувати країну від комуністичної нечисті
Написав: Nina 11.05.2013 - 20:26
Колян, якщо дихати чистим повітрям, їсти екологічно чисті продукти, пити чисту воду, це тарабарщина, то любить владу, яка не дає нам жити гідно, цілуйти її скрізь та ганьбіть всі ідеології, які вам не до смаку. Це ідеології винні в нашому некомфортному житті, а не конкретні люди, яки заробляють гроші на нашому здоров,ї.
Написав: КПРС 13.05.2013 - 23:34
А де ділася червона гезета? Можливо питання тут і не доречне, але цікаво. Одні кажуть що "все пропало", інші кажуть що головний редактор десь щез, інші кажуть що він сидить у буцигарні, другі кажуть що Батьківщини вже немає в місті, треті кажуть шо ГРЕСовських депутатів купили і вони вже будуть голосувати як скаже рижий. То де ж правда?
Написав: skakodub 13.05.2013 - 23:52
Жодне припущення неправдоподобне. Причина досить прозаїчна. Але скоріше за все все буде гаразд. Просто ця газета не має 250 тисяч дотацій кожного року, як Нове місто.
Написав: КПРС 14.05.2013 - 17:02
Так давайте дамо цій газеті тоже гроші. Хай депутати проголосують. Ділов на 5 хвилин.
Написав: Alter Kampfer 16.05.2013 - 23:13
Краще кинути гранату, діло 4 сукунд, і купа моральних уродів залишуться в історії. Валєра, чекай моменту, ще трошки...

Додати коментар

Ви зайшли на сайт як незареєстрований.
Ви можете зареєструватись або увійтипід своїм им'ям.
Також Ви можете увійти через одну із соціальних мереж - Увійти через соцюмережі
В Ладижині громадськість вирішила зайнятись стратегічним плануванням розвитку громади В Ладижині громадськість вирішила зайнятись стратегічним плануванням розвитку громади Чи потрібен громаді Ладижина працюючий ладижинський кар`єр? Чи потрібен громаді Ладижина працюючий ладижинський кар`єр?  Апеляційний суд  зняв всі обвинувачення з Олександра Чайковського Апеляційний суд зняв всі обвинувачення з Олександра Чайковського Голова історичного клубу Іван Ткаченко презентував свою книгу та клуб на зустрічі з ладижинськими учнями Голова історичного клубу Іван Ткаченко презентував свою книгу та клуб на зустрічі з ладижинськими учнями В Ладижин створено історичний клуб В Ладижин створено історичний клуб "Гіпаніс" Вечір пам`яті Олександра Макаревича Вечір пам`яті Олександра Макаревича Оголошено місячник добровільної здачі зброї Оголошено місячник добровільної здачі зброї По факту розтрати міжнародної допомоги в Ладижині відкрито кримінальне провадження По факту розтрати міжнародної допомоги в Ладижині відкрито кримінальне провадження Ладижин потопає у хащах амброзії Ладижин потопає у хащах амброзії В центрі Ладижина зявилось «джерело»  невідомого походження В центрі Ладижина зявилось «джерело» невідомого походження 	В Ладижині розгортається нова медіа-війна навколо комунального радіо В Ладижині розгортається нова медіа-війна навколо комунального радіо Екологи запустили новий еко-проект Екологи запустили новий еко-проект "Екологічна карта Ладижина" Ладижинське водосховище зазнало екологічного впливу Ладижинське водосховище зазнало екологічного впливу  В Ладижині відбувся перший регіональний екологічний форум «Суспільство ЗА чисте виробництво» В Ладижині відбувся перший регіональний екологічний форум «Суспільство ЗА чисте виробництво»

Логін
Пароль