Завантаження. Почекайте будьласка...
Головна сторінка - RSS-Ladyjin, Топ 3-А, Вибори 2014, Топ-5 Порошенко і Гриценко лідирують в Ладижині. Соцопитування.

Порошенко і Гриценко лідирують в Ладижині. Соцопитування.

http//lad.vn.ua/uploads/images/foto/011.jpg Останніх кілька днів в місті Ладижин проводилось соціологічне опитування. Респондентам було задано всього три питання, відповідь на які на сьогодні хвилює ладижинців, - це участь у виборах та за кого віддадуть в місті свій голос.

Всього було опитано 350 чоловік різного віку, статі та освітнього рівня.

На питання про те чи візьмете ви участь у виборах 25 травня 90 % ладижинців відповіли «ТАК», тобто явка на вибори складає досить високий показник, який більше за середній по Україні на 5-7 %.

Другим та третім питання були власне симпатії ладижинців по відношенню до кандидатів на Президента України та міського голови міста Ладижин.

Лідером в соціологічному опитуванні, як і минулого разу став Петро Порошенко якого підтримує 45. 6 %.

Другу сходинку посів Анатолій Гриценко, який в Ладижині має 10 %. Юлія Тимошенко отримала в Ладижині бронзу і має 8, 6 %.

Далі голоси виборців мають такий результат: Ольга Богомолець – 3, 3 %;, Михайло Добкін. Сергій Тігіпко та Олег Ляшко по 3 %; Вадим Рабінович – 1, 6 %, Олег Тягнибок – 1 %.

Інші кандидати не отримали жодного голосу.

Слід нагадати, що наприкінці березня Петро Порошенко за нашим соцопитуванням мав підтримку на рівні 50%, тобто за останніх кілька місяців рейтинг Порошенка трохи зменшився. Але поясненням зниженню рейтингу може бути те, що Анатолія Гриценко ми не включали до анкети в березні, тому –це могло дати такий результат.

Знизився рейтинг Юлії Тимошенко, яка в березні мала 16, 3 % . Не потрапив до рейтингу Петро Симоненко, Дмитро Ярош. які потрапили до анкет в березні.

Звісно, наш ресурс не претендує на об’єктивне соціологічне опитування і нам можна дорікнути, що ми не є професіоналами в цій сфері, але - це вже не перше опитування за останні роки, ми чітко дотримуємось методики і намагаємось дати більш-менше об’єктивний аналіз.

Завтра запропонуємо результат по кандидатам на посаду міського голови міста Ладижин.
4 травня 2014 | | Автор:Arhip | Переглядів: 972 Коментарів: 1
Написав: Стас 7.05.2014 - 00:00
Десь тут читав що в опитувані рейтинг Гриценка зависили організатори. Дозвольте не погодитися. Сьогодні в ладижині проводилося соцопитування. Молодий хлопчина опитував перехожих про мерські вибори і президентські. Ми розговорилися. Так от, з його слів я дізнався що за Гриценка люди віддають дуже багато голосів, Юлька далеко позаду. Звичайно лідер Порошенко. Так що я не здивуюсь якщо Гриценко в Ладижині отримає почесне 2-ге місце. За кого більше віддають голосів в мерських перегонах не буду писати, бо Ніні ну дуже не сподобається і це може позначитися на її здоровї.

Додати коментар

Ви зайшли на сайт як незареєстрований.
Ви можете зареєструватись або увійтипід своїм им'ям.
Також Ви можете увійти через одну із соціальних мереж - Увійти через соцюмережі

Логін
Пароль