Завантаження. Почекайте будьласка...
Головна сторінка - RSS-Ladyjin, Топ 3-А, Вибори 2014, Топ-5 Порошенко і Гриценко лідирують в Ладижині. Соцопитування.

Порошенко і Гриценко лідирують в Ладижині. Соцопитування.

http//lad.vn.ua/uploads/images/foto/011.jpg Останніх кілька днів в місті Ладижин проводилось соціологічне опитування. Респондентам було задано всього три питання, відповідь на які на сьогодні хвилює ладижинців, - це участь у виборах та за кого віддадуть в місті свій голос.

Всього було опитано 350 чоловік різного віку, статі та освітнього рівня.

На питання про те чи візьмете ви участь у виборах 25 травня 90 % ладижинців відповіли «ТАК», тобто явка на вибори складає досить високий показник, який більше за середній по Україні на 5-7 %.

Другим та третім питання були власне симпатії ладижинців по відношенню до кандидатів на Президента України та міського голови міста Ладижин.

Лідером в соціологічному опитуванні, як і минулого разу став Петро Порошенко якого підтримує 45. 6 %.

Другу сходинку посів Анатолій Гриценко, який в Ладижині має 10 %. Юлія Тимошенко отримала в Ладижині бронзу і має 8, 6 %.

Далі голоси виборців мають такий результат: Ольга Богомолець – 3, 3 %;, Михайло Добкін. Сергій Тігіпко та Олег Ляшко по 3 %; Вадим Рабінович – 1, 6 %, Олег Тягнибок – 1 %.

Інші кандидати не отримали жодного голосу.

Слід нагадати, що наприкінці березня Петро Порошенко за нашим соцопитуванням мав підтримку на рівні 50%, тобто за останніх кілька місяців рейтинг Порошенка трохи зменшився. Але поясненням зниженню рейтингу може бути те, що Анатолія Гриценко ми не включали до анкети в березні, тому –це могло дати такий результат.

Знизився рейтинг Юлії Тимошенко, яка в березні мала 16, 3 % . Не потрапив до рейтингу Петро Симоненко, Дмитро Ярош. які потрапили до анкет в березні.

Звісно, наш ресурс не претендує на об’єктивне соціологічне опитування і нам можна дорікнути, що ми не є професіоналами в цій сфері, але - це вже не перше опитування за останні роки, ми чітко дотримуємось методики і намагаємось дати більш-менше об’єктивний аналіз.

Завтра запропонуємо результат по кандидатам на посаду міського голови міста Ладижин.
4 травня 2014 | | Автор:Arhip | Переглядів: 955 Коментарів: 1
Написав: Стас 7.05.2014 - 00:00
Десь тут читав що в опитувані рейтинг Гриценка зависили організатори. Дозвольте не погодитися. Сьогодні в ладижині проводилося соцопитування. Молодий хлопчина опитував перехожих про мерські вибори і президентські. Ми розговорилися. Так от, з його слів я дізнався що за Гриценка люди віддають дуже багато голосів, Юлька далеко позаду. Звичайно лідер Порошенко. Так що я не здивуюсь якщо Гриценко в Ладижині отримає почесне 2-ге місце. За кого більше віддають голосів в мерських перегонах не буду писати, бо Ніні ну дуже не сподобається і це може позначитися на її здоровї.

Додати коментар

Ви зайшли на сайт як незареєстрований.
Ви можете зареєструватись або увійтипід своїм им'ям.
Також Ви можете увійти через одну із соціальних мереж - Увійти через соцюмережі
В Ладижині відбувся другий екологічний форум В Ладижині відбувся другий екологічний форум "Суспільство ЗА чисте виробництво" Ладижинська мерія оцінила доступність інфраструктури міста для людей з інвалідністю Ладижинська мерія оцінила доступність інфраструктури міста для людей з інвалідністю В суді розглядається справа з приводу порушення ліцензійних умов ладижинським підприємством В суді розглядається справа з приводу порушення ліцензійних умов ладижинським підприємством Громадське обговорення:  інвестиційні проекти в сфері ЖКГ Ладижинської ТЕС на 2019 рік Громадське обговорення: інвестиційні проекти в сфері ЖКГ Ладижинської ТЕС на 2019 рік Читачі центральної бібліотеки працювали бібліотекарями в рамках акції Читачі центральної бібліотеки працювали бібліотекарями в рамках акції "Бібліотекар на годину Ладижинські рятувальники провели екскурсію для учнів школи № 3 Ладижинські рятувальники провели екскурсію для учнів школи № 3 Тростянецький спиртовий завод вкладе 1, 9 млн. грн. в заходи по вирішенню екологічних проблем Тростянецький спиртовий завод вкладе 1, 9 млн. грн. в заходи по вирішенню екологічних проблем Повідомлення Тростянецького ОРВК про осінній призов на строкову військову службу Повідомлення Тростянецького ОРВК про осінній призов на строкову військову службу Бюджет міста заробив 2, 6 млн. грн. за розміщення бюджетних коштів на депозит Бюджет міста заробив 2, 6 млн. грн. за розміщення бюджетних коштів на депозит За 9 місяців цього року загальна частина бюджету перевиконана на 33 млн. грн. За 9 місяців цього року загальна частина бюджету перевиконана на 33 млн. грн. Школа № 4 перемогла на міських змаганнях по футболу серед учнів 9-11 класів Школа № 4 перемогла на міських змаганнях по футболу серед учнів 9-11 класів Ладижинське водосховище зариблять дволітками коропа, товстолоба, карася та білого амура Ладижинське водосховище зариблять дволітками коропа, товстолоба, карася та білого амура На Ладижинському водосховищі затримали браконьєрів На Ладижинському водосховищі затримали браконьєрів Ладижинську міську раду  зобов`язали скасувати рішення аукціону на 12, 9 млн. грн. Ладижинську міську раду зобов`язали скасувати рішення аукціону на 12, 9 млн. грн.

Логін
Пароль