Завантаження. Почекайте будьласка...

Мер пішов, але обіцяв повернутися?

http//lad.vn.ua/uploads/images/foto/7798_img_0447.jpg
Як вже повідомлялося, 24 лютого приблизно о 14.00 мер Ладижина Валерій Коломєйцев в пристуності опозиційних депутатів та координаторів Ладижинського штабу допомоги Майдану написав заяву про складення з себе повноважень та покинув приміщення міської ради.
Наразі Валерій Іванович перебуває в Києві, за декілька днів поїде у Моршин. Про це повідомляє газета «Нове місто».
В Моршині 62-річний екс-мер сподівається зняти стреси, накопичені роками роботи і відновити сили.
На даний час невідомо, коли відбудуться вибори міського голови Ладижина. У парламенті зареєстрований лист про те, що Валерій Коломєйцев подав у відставку і місто не має міського голови. Коли саме в Ладижині будуть призначені дочасні вибори, залежить від рішення Верховної Ради.
За словами самого Валерія Івановича, сьогоднішні лідери країни, розуміють важливість об’єднання українців та збереження цілісності держави і вже почали робити перші кроки для досягнення цієї мети.
На запитання чи має він брати участь у дочасних виборах, Валерій Коломєйцев розповів:
- Якщо Верховна Рада України, Кабінет Міністрів, МВС, прокуратура, СБУ створять у нашій державі дійсно демократичні умови; коли не озброєні люди в камуфляжах, а жителі міста вирішуватимуть, кому бути мером міста, а хто цього не гідний; коли у повній мірі закон захищатиме людей, і силові структури стоятимуть на сторожі прав кожного громадянина; коли ніхто не зможе погрозами та силою змінювати думку людей, - тоді я піду на вибори.
Отже бачимо, що екс-мер Ладижина не проти того щоб керувати містом, але для цього держава повинна створити для нього відповідні умови. А той час коли «озброєні люди в камуфляжах» вирішують долю міста, коли «погрозами та силою» змінюють думку людей, керманич міста вирішив пересидіти на курорті в більш комфортних умовах залишивши своїх виборців на призволяще.
23 березень 2014 | | Автор:victoria | Переглядів: 1239 Коментарів: 14
Написав: Сергей Никитович 23.03.2014 - 14:53
Я буду голосовать за него!
Написав: OPDir45 23.03.2014 - 17:07
Як стало відомо із домовленостей між пані Людмила Володимирівна
і представниками Координаційного комітету соціального партнерства ДТЕК
фінансування передвиборчої команіїї пані Людмила Володимирівна
буде проводитись через рахунки АМЕР в м Ладижин
(opwww.amerlad.org.ua/ua/amer.html).
Так що, ще подивимось хто буде мером.

ДТЕК — найбільша енергетична компанія України.
Входить до складу фінансово-промислової групи «Систем Кепітал Менеджмент» (СКМ),
акціонером якої є Рінат Ахметов.
Генеральний директор ДТЕК — Максим Тімченко. У ДТЕК працюють 140 тисяч осіб.
Написав: city head 23.03.2014 - 20:08
OPDir45, - хворі фантазії. ДТЕК ніколи не буде спонсорувати цю злодійку і не урівноважену.
Написав: Народ 23.03.2014 - 20:19
Злодійку? Що вона вкрала? Є факти? Цікаво було б послухати. Без конкретики не цікаво, пусті слова.
Написав: city head 23.03.2014 - 20:54
Та всі ви чудово знаєте, що вона буде така сама, як Валєрій Іванович, а то ще й гірша. Так сильно хочете поміняти шило на мило. Місту потрібна молода, енергійна людина з прогресивними поглядами. А обирати політичну шльондру, ну якщо ви хочете і далі жити в попі, то так і голосуйте.
Написав: www 23.03.2014 - 20:58
Ще жоден мер в Ладижині не украв стільки, скільки це зробив рудий. Нехай Бог боронить, щоб він вернувся. А те, що рудий направляв тітушок на Київ, є факти, то взагалі балатуватися на мера - це ганьба.
Написав: Народ 23.03.2014 - 21:47
У всіх є факти, але вони їх бояться оприлюднити або замовчують або скривають. А взагалі таке враження що нічого ні в кого немає. Про шльондру згоден, про попу згоден. На все інше потрібні факти і з ними йти до суду. Чому про факти крадіжок ніхто не йде до суду? Тепер вже чесні суди, вже немає що кивати на продажність судів. А чомусь не йдуть до суду. Бо немає з чим. В кого є факти по тітушках? Чому мовчите? Покриваєте злочин? Тоді смерть НЕБЕСНОЇ СОТНІ і на вашій совісті. А мені здається що немає таких фактів, просто почалася передвиборче поливання брудом як завжди. Нічого не змінилося в нашому королівстві.
Написав: city head 23.03.2014 - 21:56
Не змінилось як в нашому королівстві, так і в країні в цілому(((
Написав: www 23.03.2014 - 22:33
А що в Ладижині судю поміняли? А факти по тітушках, прийде час пред"явимо. Всьому свій час.
Написав: Sandra 23.03.2014 - 22:41
Повернення мера хочуть тільки 300-гривневі бюджетні безхребетні елементи. Непродажнє населення міста не хоче більше бачити мером Коломейцева.
Написав: Карпов 23.03.2014 - 23:23
Він не повернеться, його повернуть, сподіваюсь на лаву підсудних. up
Написав: Народ 24.03.2014 - 00:48
Sandra, та ти прогуляйся вулицями міста, поспілкуйся з містянами і твоя єйфорія про безхребетних і про населення розвіється "як роса на сонці". Нажаль для когось, Рижий зараз попереду в рейтингу ніж всі інші разом взяті. Що ви про мене будете казати мені пофіг, а я сказав правду. Це я почув на вулицях міста від народа. Sandra, якщо ти краща, то покажи. Не мені, громаді міста покажи. Поки що ти тільки згуртовуєш людей проти себе))) Безхребетні тобі ще згадають цю образу.
Написав: pasa28 24.03.2014 - 16:12
Невже жителям м.Ладижина необхідні докази щоб переканати їх в тому що Коломєйцев є власником ковчегу - це свім відомо. А те що юридично готель оформлений на кума, брата, свата - це нічого не означає. Потрібно мати гарну репутацію, а вона у мера нікудишня.
Написав: city head 24.03.2014 - 20:20
Сам ковчег побудовано незаконно, відповідно до чинного законодавства, заборонено будувати капітальні будівлі в охоронній зоні ЛЕП та ближче ніж за 100 метрів до берега водойми. А тут уже дав порушення.

Додати коментар

Ви зайшли на сайт як незареєстрований.
Ви можете зареєструватись або увійтипід своїм им'ям.
Також Ви можете увійти через одну із соціальних мереж - Увійти через соцюмережі
Оголошено місячник добровільної здачі зброї Оголошено місячник добровільної здачі зброї В Ладижині громадськість вирішила зайнятись стратегічним плануванням розвитку громади В Ладижині громадськість вирішила зайнятись стратегічним плануванням розвитку громади Чи потрібен громаді Ладижина працюючий ладижинський кар`єр? Чи потрібен громаді Ладижина працюючий ладижинський кар`єр?  Апеляційний суд  зняв всі обвинувачення з Олександра Чайковського Апеляційний суд зняв всі обвинувачення з Олександра Чайковського Голова історичного клубу Іван Ткаченко презентував свою книгу та клуб на зустрічі з ладижинськими учнями Голова історичного клубу Іван Ткаченко презентував свою книгу та клуб на зустрічі з ладижинськими учнями В Ладижин створено історичний клуб В Ладижин створено історичний клуб "Гіпаніс" Вечір пам`яті Олександра Макаревича Вечір пам`яті Олександра Макаревича По факту розтрати міжнародної допомоги в Ладижині відкрито кримінальне провадження По факту розтрати міжнародної допомоги в Ладижині відкрито кримінальне провадження Ладижин потопає у хащах амброзії Ладижин потопає у хащах амброзії В центрі Ладижина зявилось «джерело»  невідомого походження В центрі Ладижина зявилось «джерело» невідомого походження 	В Ладижині розгортається нова медіа-війна навколо комунального радіо В Ладижині розгортається нова медіа-війна навколо комунального радіо Екологи запустили новий еко-проект Екологи запустили новий еко-проект "Екологічна карта Ладижина" Ладижинське водосховище зазнало екологічного впливу Ладижинське водосховище зазнало екологічного впливу  В Ладижині відбувся перший регіональний екологічний форум «Суспільство ЗА чисте виробництво» В Ладижині відбувся перший регіональний екологічний форум «Суспільство ЗА чисте виробництво»

Логін
Пароль