Завантаження. Почекайте будьласка...
Головна сторінка - RSS-Ladyjin, Суспільство, Вибори 2014, Топ-5 Ладижинський виборчий округ №17: списки кандидатів-мажоритарників поповнюються

Ладижинський виборчий округ №17: списки кандидатів-мажоритарників поповнюються

http//lad.vn.ua/uploads/images/foto/2872_vib1.jpg
Списки ладижинського виборчого округу поповнюються новими бажаючими отримати омріяний депутатський значок.
Так, 27 вересня Центральна виборча комісія зареєструвала ще двох кандидатів у депутати Верховної Ради України що балотуватимуться по одномандатному виборчому округу №17.
Це – 56-річний голова, фермерського господарства "Кунківське", житель села Кунка Гайсинського району Вінницької області Грицик Володимир Мартіянович. На вибори в Раду іде шляхом самовисування.
І – 53-річний директор, ТОВ "Агрофірма "Ольгопіль", житель смт Чечельник Вінницької області Каленич Павло Євгенійович, висуванець партії «Блок Петра Порошенка».
Варто зазначити, що обоє кандидати є безпартійними.
29 вересня 2014 | | Автор:victoria | Переглядів: 1496 Коментарів: 0

Додати коментар

Ви зайшли на сайт як незареєстрований.
Ви можете зареєструватись або увійтипід своїм им'ям.
Також Ви можете увійти через одну із соціальних мереж - Увійти через соцюмережі
В Ладижині відбувся другий екологічний форум В Ладижині відбувся другий екологічний форум "Суспільство ЗА чисте виробництво" Ладижинська мерія оцінила доступність інфраструктури міста для людей з інвалідністю Ладижинська мерія оцінила доступність інфраструктури міста для людей з інвалідністю В суді розглядається справа з приводу порушення ліцензійних умов ладижинським підприємством В суді розглядається справа з приводу порушення ліцензійних умов ладижинським підприємством Громадське обговорення:  інвестиційні проекти в сфері ЖКГ Ладижинської ТЕС на 2019 рік Громадське обговорення: інвестиційні проекти в сфері ЖКГ Ладижинської ТЕС на 2019 рік Читачі центральної бібліотеки працювали бібліотекарями в рамках акції Читачі центральної бібліотеки працювали бібліотекарями в рамках акції "Бібліотекар на годину Ладижинські рятувальники провели екскурсію для учнів школи № 3 Ладижинські рятувальники провели екскурсію для учнів школи № 3 Тростянецький спиртовий завод вкладе 1, 9 млн. грн. в заходи по вирішенню екологічних проблем Тростянецький спиртовий завод вкладе 1, 9 млн. грн. в заходи по вирішенню екологічних проблем Повідомлення Тростянецького ОРВК про осінній призов на строкову військову службу Повідомлення Тростянецького ОРВК про осінній призов на строкову військову службу Бюджет міста заробив 2, 6 млн. грн. за розміщення бюджетних коштів на депозит Бюджет міста заробив 2, 6 млн. грн. за розміщення бюджетних коштів на депозит За 9 місяців цього року загальна частина бюджету перевиконана на 33 млн. грн. За 9 місяців цього року загальна частина бюджету перевиконана на 33 млн. грн. Міський голова Валерій Коломєйцев має намір передати лікарню в державну власність Міський голова Валерій Коломєйцев має намір передати лікарню в державну власність

Логін
Пароль