Завантаження. Почекайте будьласка...
Головна сторінка - RSS-Ladyjin, Топ 3-А, Скандалы, Вибори мера Ладижина, Топ-5 Ilikenews.com\ Перші новини Вінниці: "Корефан російської армії хоче очолити Ладижин. Учетверте."

Ilikenews.com\ Перші новини Вінниці: "Корефан російської армії хоче очолити Ладижин. Учетверте."

http//lad.vn.ua/uploads/images/foto/thumb/0541_golova.jpegЛадижин може стати вінницьким Слов’янськом, стверджують місцеві громадські активісти. Адже колишній мер Ладижина має тісні зв’язки з Росією та необмежену владу в місті. Після революційних подій у країні він пішов з посади та вийшов із Партії регіонів, але сьогодні знову претендує на крісло міського очільника і має всі шанси повернутися.

«Маленький Янукович»

- З 2001 року, коли Валерій Коломєйцев очолив місто Ладижин, і до цього часу він мав і має тут практично необмежену владу, - розповідає голова ради громадської організації «Ладижинська громадська рада» Андрій Скакодуб.

- Майже 14 років у Ладижині правив «маленький Янукович», для якого Ладижин був його бізнесом. Бізнес – це не тільки бюджетна сфера, це і земля, і нерухоме майно, і господарський сектор, і бізнес-середовище. Все мало свою ціну та свій «відкат». Кожен тендер, кожна стаття бюджету розвитку, кожен розпорядник бюджетних коштів, кожен керівник комунального підприємства повинен був приносити «у дзьобі» свій відсоток. Це дозволило створити кланово-злочинну систему, коли кожен чиновник, від якого залежало прийняття рішення, депутат, член виконкому та всі керівники місцевих органів виконавчої влади повністю залежали від головного «вождя». За умови, що в області та в центрі існували такі ж ОПГ та системи, будь-яка заява, розслідування, прокурорська перевірка, судова справа ховалися під сукно, а результату не було.

Ті самі чиновники-казнокради, ті самі здирники

За словами голови «Правого сектору» Ладижина Людмили Навроцької, містяни не розуміють, що висаджені квіти і побілені бордюри - це не велике досягнення. Адже так воно й повинно бути.

- Ця людина 14 років при владі, і якщо на початку його правління ми бачили реальні зміни, то наразі лише чиновницький «бєспрєдєл», рекет а-ля 90-ті, казнокрадство і процвітання корупції, - каже Людмила Навроцька.

- Мером міста повинна стати нова людина, бажано молода та амбітна, з чистою совістю і репутацією, а не той, хто не тільки знає систему «відкатів», але й побудував її. Ми хочемо кращого майбутнього, адже революція пройшла в Києві, а наше місто наче залишилося осторонь - ті самі чиновники-казнокради, ті самі здирники. У мене багато питань до пана Коломєйцева, але доречніше буде озвучити їх не в особистій розмові, а в залі суду.

Тітушки для Антимайдану

За твердженням громадських активістів, під час переламних подій у країні ладижинських бюджетників примушували їхати на Антимайдан. Але тепер залякані люди бояться говорити про це, а прокуратура не проводить розслідування. - Валерій Коломєйцев відправляв бюджетників на Антимайдан, і вся інформація про це наразі застрягла у прокуратурі міста Ладижина, - каже керівник «Правого сектору» Ладижина Людмила Навроцька.

На журналістські розслідування прокуратура не реагує

Як каже Андрій Скакодуб, за оцінками громадськості щорічний розмір «дерибану» комунального майна - землі, приміщень, отримання відсотків за дозвільні документи - складав до 30% місцевого бюджету. Це десятки мільйонів гривень, частина з яких потрапляла у фінансову інспекцію, прокуратуру, обласні управління МВС та в кишені топ-чиновників області.

- Для прикладу можна навести громадські та журналістські розслідування, які проводились активістами громадських організацій «Ладижинська громадська рада», «Народний центр екологічного контролю» та громадським міським сайтом «Новини Ладижина», - говорить Андрій Скакодуб. - Саме завдяки цим активістам було призупинено земельний «дерибан» на берегах Південного Бугу, де близько сотні земельних ділянок були роздані під будівництво у прибережній смузі. Родичі мера біля міського пляжу побудували готельно-ресторанний комплекс, частина якого вводилася в експлуатацію як майстерня для ремонту земснарядів. Прокуратура Вінницької області дозволила узаконити цей заклад через суд. На сьогодні близько 100 земельних ділянок вздовж берега Південного Бугу не повернуті в державну власність, позаяк кримінальна справа лежить у Бершадському районному суді і не рухається, а десятки цивільних справи зупинені. Кримінальною справою особисто опікується один із народних депутатів від Вінниччини.

- Випадок зі стоянкою для птахофабрики яскраво свідчить, що слово Валерія Коломєйцева важить у Ладижині більше за закон, - каже Андрій Скакодуб. – Власне, він і є законом у місті. Саме він встановлює правила. Сьогодні «Наша Ряба» припинила фінансування всіх спільних із містом програм до того часу, поки Валерій Коломєйцев не повернеться у крісло мера. Виявляється, що все було «зав’язано» у місті на одній людині. Такий рівень влади та безконтрольності з боку держави не може існувати далі, адже Ладижин може стати новим вінницьким Слов’янськом.

«Дерибан» на тендерах

Не залишилася поза увагою громади і тендерна діяльність екс-мера Ладижина: розслідування його «звитяг» узяв під контроль комітет «Громада проти корупції».

- Громадський комітет ретельно готує інформаційні запити про правові підстави і прозорість використання бюджетних коштів Ладижинською міською радою у 2013 році, в період каденції колишнього мера міста Валерія Коломєйцева, - каже голова координаційної ради комітету «Громада проти корупції» Григорій Колодєєв. - У грудні 2013 року Ладижинська міська рада уклала угоду з ТОВ «КСК Блок» на будівництво об'єкта природно-заповідного фонду - дендрологічного парку місцевого значення «Ладижинський гай». Вартість робіт становить 39,59 мільйона гривень. Роботи фінансуються з місцевих бюджетів і розраховані на 2013-2016 роки. За інформацією місцевих ЗМІ, директором майбутнього дендропарку «Ладижинський гай» став Володимир Супрун, який близько 18 років пропрацював ландшафтним дизайнером у підмосковному Шереметьєво.

Мер-мандрівник

За словами громадських активістів, на податки, сплачені простими ладижинцями, колишній мер Валерій Коломєйцев тільки за останні три роки встиг помилуватися красотами Стамбула, Бангкока, Ашхабада, Кельна, Гамбурга, Москви, Амрістара, Бергамо. А на своєму посту Коломєйцев був 12 років. Можна тільки уявити, скільки країн він за цей час відвідав, адже їздив він за кордон не менше чотирьох разів на рік.
Згідно з КЗОТом, щорічна основна відпустка надається працівникам тривалістю 24 календарних дні. Їх явно аж ніяк не могло вистачити меру, щоб, не використовуючи робочий час, кататися по закордонах. Тільки цього зловживання службовим становищем уже достатньо для відкриття кримінального провадження. Представники громадськості Ладижина висловили сподівання, що за фактом використання бюджетних коштів на закордонні вояжі правоохоронцями таки буде відкрито кримінальне провадження.

Смітник горить, а бульдозери «розчинилися в повітрі»


За словами Григорія Колодєєва, «Комітет протидії корупції» цікавиться також будівництвом комплексу для переробки побутових відходів. Адже наприкінці 2013 року комунальне підприємство «Ладижинський комбінат комунальних підприємств» уклало угоду з ТОВ «Укрспецеко» на будівництво технологічного комплексу для переробки побутових відходів вартістю 3,61 мільйона гривень.

- Колишній міський голова Ладижина Валерій Коломєйцев обіцяв, що до кінця 2014 року на міському сміттєзвалищі побудують переробний комплекс потужністю 500 кг/год. Під забудову віддадуть 0,233 гектара на відстані 670 метрів від житлових забудов, - розповідає Григорій Колодєєв. - У проекті передбачені побутові приміщення для робітників, тепловий пункт, влаштування внутрішньої системи електро- і водопостачання, каналізації та системи опалення.

Про сміттєпереробний комплекс, водогін і проблеми, пов’язані з ладижинським сміттєзвалищем, ладижинські активісти вже кілька місяців пишуть заяви екологам. А сміттєзвалище тим часом горить, і нікому діла немає до того, чим дихають ладижинці.

- Перед кожними виборами піднімалося питання про будівництво нового водогону у старій частині міста. Якщо вірити нашим джерелам інформації, на це виділялися чималі кошти - так само, як і на сміттєпереробний завод, якого немає, - каже Людмила Навроцька. - Досі діє міське сміттєзвалище, яке вже місяців зо три, якщо не більше, ніхто не може загасити. А причина в тому, що не можуть знайти два бульдозери, які свого часу пан Коломєйцев закупив за п’ять мільйонів гривень.
Тим часом секретар міськради Ладижина Алушенко, заявляє, що бульдозери є стоять на території комунального підприємства, навідь каже, що один жовтенький а інший синенький.


Чому не реагує СБУ України?

- Хотілося б привернути увагу Служби безпеки України до кількох фактів, - каже Андрій Скакодуб. - За ініціативи колишнього мера на розгляд місцевої ради виносили політичні рішення: наприклад, про підтримку ЄЕП («Єдиного економічного простору»), або ж останнє рішення - про підтримку вступу України до Митного союзу. Громадськості міста не було зрозуміло, чому в червні минулого року міський голова підписав угоду про співпрацю з російською військовою корпорацією «Рособщемаш».

На підтвердження своїх слів громадський діяч наводить кілька фактів.

- Як відомо, головою ради директорів корпорації «Рособщемаш» є Олег Бакланов, колишній заступник міністра оборони СРСР та член ГКЧП, а компанія працює на оборону сусідньої держави, - каже Андрій Скакодуб. - Що цікавить військову корпорацію Росії в Ладижині? Про яку співпрацю йде мова? Колишній мер був особисто знайомий із послами Росії та Білорусі в Україні, зокрема, з паном Черномирдіним. У 90-х роках він очолював спільне підприємство «Байкал-Вест», яке співпрацювало з Іжевським збройним заводом багато років, і через це підприємство зброю поставляли в Україну. Всі контакти з багатьма топ-чиновниками сусідньої держави підтримуються до цього часу. В одному з останніх актів фінансової інспекції вказано, що мер їздив у Росію на службовому автомобілі. Таких поїздок було багато.

Сьогодні на звернення громадськості правоохоронна система та обласна влада ніяким чином не реагує, що дозволяє «маленьким Януковичам» повертатись у свої обжиті «вотчини».

Прості звернення в прокуратуру чи міліцію сьогодні є недієвими. Правоохоронна система деморалізована, у владі присутні «прикормлені» чиновники, які роками сиділи в цій системі та отримували свої відсотки. Тому в таких містах, як Ладижин, потрібно проводити масштабні комплексні перевірки, до яких залучати працівників прокуратури, фінансової інспекції, міліції, СБУ, обласних органів влади, громадськість і журналістів. На прикладі міста Ладижин треба показати, що з корупцією можна боротися, що потрібні нові механізми контролю. А в умовах сьогоднішніх військових реалій потрібно діяти по-військовому та реагувати швидко. Сьогодні часові рамки зовсім інші.

До заяв громадського активіста приєднується і «Правий сектор» Ладижина. Його голова Людмила Навроцька зазначає, що вони будуть вимагати розслідування всіх фактів імовірних зловживань Коломєйцева від прокуратури Вінницької області, адже місцева прокуратура ніяким чином не реагує та не розслідує його діяльність. А у розпал Майдану в Україні в минулому році, Коломейцев полював на глухарів в Росії і рибалив в Канаді. Про ці факти він особисто повідомив на сесії міськради. Похвалився, віруючи в свою безкарність.

Коломєйцев каже, що журналіст… забрав у дитини морозиво

Щоб дізнатися думку самого Валерія Коломєйцева, журналіст зателефонував йому і розповів, що вінницькі та ладижинські громадські діячі звинувачують Коломєйцева в корупційних діях і співпраці з російськими військовими.

У відповідь Коломєйцев зауважив, що в Ладижині є кілька людей, які, прагнучи власного збагачення, називаються громадськими діячами та намагаються зіпсувати йому репутацію. Проте, за його словами, цим людям ніхто в місті не вірить. А проти одного з місцевих письменників, Юхима Міткова, він виграв справу про захист честі, гідності та ділової репутації.

- Я вам скажу ось що: ви йшли по вулиці і відібрали в дитини морозиво, - каже Валерій Коломєйцев. – Поважна людина, журналіст, як вам не соромно… Ну, ви мене зрозуміли, - додав він.

Джерело
14 травня 2014 | | Автор:Arhip | Переглядів: 1897 Коментарів: 51
Написав: Красота 14.05.2014 - 15:29
А я за него! Он отличный мер!!!
Написав: Valeriy Ivanovich 14.05.2014 - 15:54
лйки, образи - видалено (S)
Написав: Yоrk 14.05.2014 - 16:22
лайки, образи - видалено (S)
Написав: Valeriy Ivanovich 14.05.2014 - 17:21
Yorkа, це ти я бачу обмежений. Так і не придумав собі нік, на далі мій використовуєш?
Написав: Vаleriy Ivanovich 14.05.2014 - 18:10
лайки, образи - видалено (S)
Написав: Гость 14.05.2014 - 21:23
102 днi в рiк подорожувати, це круто /vn.20minut.ua/news/10328913
Написав: Lina 14.05.2014 - 23:50
голосувати за нього це зробити крок назад. Який йому сенс від мерства надалі? було стільки часу, щоб зробити з міста цукерочку, але він крав лише завзято. і далі буде. у нього нема перспективи-що далі?? на пенсію вже пішов, хай би там і залишався.
Написав: patriot 15.05.2014 - 05:40
Такого "інформаційно-провокативного вінегрету" я ще не зустрічав. У тебе, Android,явні ознаки якогось розладу, адже здоровий організм так "поносити" не може.
Android, міняй прошивку і кидай політику - вона і без тебе мутна!
Написав: nina 15.05.2014 - 08:23
patriot, Для того щоб політика очистилася та не була мутною, повинні всі хто був при влади останні 10 років і більше піти з влади. Досить КРАСТИ!! Дайте подихати простому люду хочь трохи вільно!!!!! Наполягаю ВСІ йдіть ГЕТЬ!!!!!!
Написав: Peresichniy 15.05.2014 - 10:53
Цікаво, якщо так погано працює правоохоронна система, з новим мером щось зміниться?
Ви завше тільки і вмієте трендіти і жалітись.
Згідно з такого словесного "вінегрету" та вашої бездіяльності усі ці роки - є підозра на запалення мозоку, шановні.
У деяких, напевне, вже старчій маразм пре...
Всього Вам найкращого!!!
Написав: Барабака 15.05.2014 - 12:19
Общая сумма потраченая мером на заграничные вояжи - 300 тысяч гривен.Вопрос первый: откуда у Коломейцева, должностной оклад которого 2 800 гривен (это цифру озвучил заместитель мэра на пресс-конференции в Виннице в этот вторник), то есть 33 600 гривен в год, взялось 300 000?В общей сложности Коломейцев в прошлом году был за границей 102 дня, и за это время ему еще и зарплату начисляли.
20minut.ua/Vid-Chytachiv/kak-byvshego-mera-ladyzhina-kolomejceva-obideli-styuardessy-zhandarmy--10328913.html
Написав: Lina 15.05.2014 - 15:58
Барабака, ничего удивительного. 300 000 это капля в море. ему башляли все, кто может, чтобы хоть как то работать.
Написав: York 15.05.2014 - 17:30
Valeriy Ivanovich, Lina, Барабака, судя по IP-адресу, один и тот-же человек... down
Написав: Lina 15.05.2014 - 17:37
York, ахаха) смiшно)) ви генiй шпiонажу))
Написав: Valeriy Ivanovich 15.05.2014 - 17:58
аха-ха, і як же ти ІР визначив? Вийшов на контакт з космосом?
Написав: York 15.05.2014 - 18:32
Valeriy Ivanovich, Сосунок! Есть такая CS программа IPNetInfo. Лошара малолетняя!
Написав: Lina 15.05.2014 - 18:44
York, очень интересная программа) только видимо дает сбой. не знаю как там Барабака и ВИ, могу только за себя отвечать. А вам, молодой (или не молодой) человек, не мешало бы научиться вежливо общаться и не хамить людям. Обычно выраженная агрессия свойственна людям с проблемами в личной жизни и внутренними комплексами.Будьте здоровы.
Написав: Boommm 18.05.2014 - 16:51
Тримайтеся, громадські активісти. Тітушки і всі проросійські сепаратисти готуються зірвати вибори в Ладижині. Дурники, не знають, що проти рижого вже і область, і столиця. Нікому він у владі вже не треба. Тому будуть казитись і зривати вибори. Будьте готові дати відсіч
Написав: Свидома 18.05.2014 - 20:55
Boommm,Я чула, що з Донецька і Луганська, збирають збройні підрозділи чисельністю до батальена, що б напасти на Ладижин і зірвати вибори в нашому місті! І з Росії закидають диверсантів ГРУ і ФСБ в Лукашівку, Оляницу і Губник! Ой, що буде!!!
Написав: убий у собi москаля 18.05.2014 - 21:24
Свидома, Сиди вдома.
Написав: Boommm 18.05.2014 - 21:38
убий у собi москаля, Так, убий себе.
Написав: убий у собi москаля 18.05.2014 - 21:58
Свидома, York, Boommm, Сидите вдома и смотрите новости москалей со страшилками, а украинцы пойдут на выборы изганять москалей.
Написав: maybutne 18.05.2014 - 23:01
Всіх: коломєцева та його прихлєбателів до януковича! А паніку не потрібно розводити, все буде добре.Я вірю в перемогу справедливості. Буде в мерії нова команда! А насправді, зараз люба нова команда-це вже зміни на краще.Головне стару владу залишити в минулому.
Написав: Макс 18.05.2014 - 23:10
Сегодняшние выборы -это четвертое нашествие Коломейцевых.
Написав: антифашист 18.05.2014 - 23:31
Макс, буде так як буде. Каждый народ достоин своего правителя. І хто буде.людка чи вася.чи рижий......вони дзеркало суспільства нашого міста.
Написав: Макс 18.05.2014 - 23:53
вони дзеркало пенсионеров-маразматиков суспільства нашого міста.
Их 7 500 человек, из них 4 000 штук и голосуют за застой.
Написав: Стас 19.05.2014 - 00:57
Макс, ну проголосуют вони за ацтой і що з того? підеш до "стрелка" отримувати зброю щоб захищати свою землю? У "стелка" таких як ти як раз і не вистачає... Вихід один, кого б не вибрали, не потрібно звинувачивати всіх і вся бо він не наш, потрібно налагодити дієвий контроль над владою. Буде контроль, буде порядок. А якщо на громадські слухання будуть приходити 10 чоловік і громадська рада буде звітувати що це великий успіх, то "уля, улю, лові гусей". Це не громадські слухання, це сепаратисти.
Написав: nina 19.05.2014 - 08:45
Макс, не четверте, а пьяте нашествіє. Перший раз дострокове-на один рік, а потім ще 3 рази по 4 роки. Тепер знов -дострокове. І ще цікаво мені звинувачення опозиції в тому, що вона не може збирати людей на обговорення. Хоча це повинна робити влада. Але у влади завжди є "прикормлені" державнослужбовці, які завжди приймуть будь-які забаганки п. КО.., бо люди ще не готові, що в Ладижині можна на щось впливати. Тепер про одного кандидата. Не може бути одним кандидатом Головашич. Це її призначив рижий опозицією і вона як стіна захищає його рейтинги своєю безглуздістю. Ви б не тут так грамотно висловлювались, а прийшли б хоча б на ті дебати. Та почули б хто що говоре. В нас так, Головашич згодна на єдиного кандидата, якщо це буде вона. А народ давно вже її не сприймає-бо на сприймає ЮЛІ! Вона влізла на плечах Юлі в міську раду, привела з собою "національну збірну" депутатів Ладижинської міської ради і безграмотно топче опозиційне єлекторальне поле. Вони в своєму штабі не найшли спільного кандидата. Троє від одного штаба-це занадто, як на мою думку. А остальні це креатура януковича. Перелічую: Коломєйцев, Юрченко,Волковський,Куленко,Ладович-ніколи не об єднаються з опозицією. Головашич,Цехмейструк,Підвашецький-єдиний штаб "Батьківщіна", якщо дивитися на їхній прихід до влади Ладижина.Лишається Сандуляк та Халабузар. Якби ті троє "опозиціонерв", фахово провели обговорення відносно єдиного кандидата, можно було б щось міняти, але вони, навіть не те щоб переговори проводити, Людка глузує з цього приводу:"Ну йдіть, йдіть, побачите свої рейтинги" Ось і всі її заклики до об єднання. Але комусь треба щоб Головашич притримала всіх і на цьому грунті пройшов Хтось з тої пятірки, які конче потрібні,головному гравцю, як носії відкатів в Київ. Можна ще виключити зі списка януков. Волковського. В нього їнші цілі, як на мій погляд. Всі місця опозиціонеркі головної, та декого з януків, гарно проплачені.
Написав: Макс 19.05.2014 - 09:21
nina, согласен.
Написав: антифашист 19.05.2014 - 09:59
Макс, це люди.які будували місто і здобували блага для таких недолугих балбесів як ти. Серед них і твої батьки та діди. І вони мають право на голос.і на те щоб такі дЕбіли як ти поважали їх старість.

Додати коментар

Ви зайшли на сайт як незареєстрований.
Ви можете зареєструватись або увійтипід своїм им'ям.
Також Ви можете увійти через одну із соціальних мереж - Увійти через соцюмережі
В Ладижині відбувся другий екологічний форум В Ладижині відбувся другий екологічний форум "Суспільство ЗА чисте виробництво" Ладижинська мерія оцінила доступність інфраструктури міста для людей з інвалідністю Ладижинська мерія оцінила доступність інфраструктури міста для людей з інвалідністю В суді розглядається справа з приводу порушення ліцензійних умов ладижинським підприємством В суді розглядається справа з приводу порушення ліцензійних умов ладижинським підприємством Громадське обговорення:  інвестиційні проекти в сфері ЖКГ Ладижинської ТЕС на 2019 рік Громадське обговорення: інвестиційні проекти в сфері ЖКГ Ладижинської ТЕС на 2019 рік Читачі центральної бібліотеки працювали бібліотекарями в рамках акції Читачі центральної бібліотеки працювали бібліотекарями в рамках акції "Бібліотекар на годину Ладижинські рятувальники провели екскурсію для учнів школи № 3 Ладижинські рятувальники провели екскурсію для учнів школи № 3 Тростянецький спиртовий завод вкладе 1, 9 млн. грн. в заходи по вирішенню екологічних проблем Тростянецький спиртовий завод вкладе 1, 9 млн. грн. в заходи по вирішенню екологічних проблем Повідомлення Тростянецького ОРВК про осінній призов на строкову військову службу Повідомлення Тростянецького ОРВК про осінній призов на строкову військову службу Бюджет міста заробив 2, 6 млн. грн. за розміщення бюджетних коштів на депозит Бюджет міста заробив 2, 6 млн. грн. за розміщення бюджетних коштів на депозит За 9 місяців цього року загальна частина бюджету перевиконана на 33 млн. грн. За 9 місяців цього року загальна частина бюджету перевиконана на 33 млн. грн. Міський голова Валерій Коломєйцев має намір передати лікарню в державну власність Міський голова Валерій Коломєйцев має намір передати лікарню в державну власність

Логін
Пароль