Завантаження. Почекайте будьласка...
Головна сторінка - RSS-Ladyjin, Суспільство, Вибори 2014, Топ-5 Ігор Попенко зуміє захистити інтереси ладижинського виборчого округу на найвищому рівні

Ігор Попенко зуміє захистити інтереси ладижинського виборчого округу на найвищому рівні

http//lad.vn.ua/uploads/images/foto/4778_igor.jpg
Список кандидатів у депутати по одномандатному виборчому округу №17 з центром у місті Ладижин поповнився.
Зокрема, в боротьбу за депутатство вступив 36-річний Ігор Попенко голова Вінницької обласної організації Всеукраїнської незалежної профспілки "Трудящі", відомий в Ладижині, як непримиренний борець з грубим порушенням трудових прав найманих працівників на ТОВ «Вінницька птахофабрика». Ігор Попенко безпартійний, проживає в місті Гайсин, висувається від політичної партії «Блок лівих сил України».
Нагадаємо, саме Ігор Попенко разом із правозахисником Андрієм Бондаренко стали на захист незаконно звільненого працівника з одного з підприємств «Нашої Ряби», відстоюючи його інтереси в суді, за що зловмисники зіпсували автівку пана Ігоря, намагаючись, в такий спосіб, провчити неугодного лідера профспілки та показати, так би мовити, хто в місті господар.
Але, зупинити людину, яка бореться за соціальну справедливість та достаток Українців, неможливо.
Звісно, будучи простою людиною, важко протистояти впливовим та заможним олігархам, які привикли вирішувати свої проблеми за допомогою грошей та зв’язків, знецінюючи тим самим честь та гідність простих українців. Тому, Ігор Попенко має намір продовжувати свою боротьбу на найвищому рівні - будучи Народним Депутатом України.
«Будучи Народним Депутатом я на найвищому рівні матиму можливість звернути увагу правоохоронних органів на грубе порушення трудових прав найманих працівників на ТОВ «Вінницька птахофабрика». Це – повна безправність працівників, система незаконних штрафів, незаконне затримування працівників на роботі після відпрацьованої зміни, низька заробітна плата, встановлення виснажливих норм виробітку, примушування працівників працювати у свій вихідний день без відповідної оплати. Із своєї практики мені достеменно відомо, що подібна ситуація існує на більшості українських підприємствах, я жорстко реагуватиму на усі звернення трудових колективів та громадян про порушення їх трудових прав», - пише Ігор Попенко у своїй передвиборчій програмі.

Звісно, передвиборча програма кандидата містить і інші, не менш важливі пункти.
Так Ігор Попенко вже підготував на розгляд парламенту проект «Про створення «Страхового фонду праці»» за рахунок якого можливо буде виплатити усі існуючі на даний час в Україні борги із заробітних плат найманим працівникам. Приділяється увага підвищенню рівня мінімальної заробітної платні, скасуванню рішення про підняття пенсійного віку, відновлення престижної професії Захисника Вітчизни, реформування прокуратури і міліції, проведення судової реформи, проведення Люстрації приватизаційних процесів й притягнення до відповідальності всіх причетних до економічних злочинів проти держави та народу України за останні 20 років.
Також, Ігор Попенко сприятиме вирішенню проблемних питань свого округу та захищатиме його інтереси в органах центральної влади.
«Я іду до Верховної Ради щоб захищати Ваші права, права простих найманих працівників на отримання достойної оплати за свою роботу. Аби встановити соціальну справедливість. Аби зменшити різницю між багатими та бідними, різниця між фондом оплати праці на підприємствах і їх прибуток повинна бути справедливою, тобто власники потужних підприємств зобов’язані платити нам достойну заробітну плату. Щоб підняти рівень соціального захисту кожної людини», - зазначає Ігор Попенко.
28 вересня 2014 | | Автор:victoria | Переглядів: 824 Коментарів: 1
aleksandr
Написав: aleksandr 28.09.2014 - 22:07
ПАРТИЗАН ЧИТАЙ - ЦЕ - "РЯБІВСЬКА БОМБА" ,ЯКА ЗНЕСЕ МХП , ПРИНАЙМІ ЗАСТАВИМО ЗАГАРБНИКІВ УКРОПСЬКОЇ ЗЕМЛІ ПОВАЖАТИ ЛЮДЕЙ !!! НАБЕРАЙ В РОТ ПОМЕТУ І ПЛЮЙСЯ !!! сЛАВА УКРАЇНІ !!! tongue

Додати коментар

Ви зайшли на сайт як незареєстрований.
Ви можете зареєструватись або увійтипід своїм им'ям.
Також Ви можете увійти через одну із соціальних мереж - Увійти через соцюмережі
В Ладижині відбувся другий екологічний форум В Ладижині відбувся другий екологічний форум "Суспільство ЗА чисте виробництво" Ладижинська мерія оцінила доступність інфраструктури міста для людей з інвалідністю Ладижинська мерія оцінила доступність інфраструктури міста для людей з інвалідністю В суді розглядається справа з приводу порушення ліцензійних умов ладижинським підприємством В суді розглядається справа з приводу порушення ліцензійних умов ладижинським підприємством Громадське обговорення:  інвестиційні проекти в сфері ЖКГ Ладижинської ТЕС на 2019 рік Громадське обговорення: інвестиційні проекти в сфері ЖКГ Ладижинської ТЕС на 2019 рік Читачі центральної бібліотеки працювали бібліотекарями в рамках акції Читачі центральної бібліотеки працювали бібліотекарями в рамках акції "Бібліотекар на годину Ладижинські рятувальники провели екскурсію для учнів школи № 3 Ладижинські рятувальники провели екскурсію для учнів школи № 3 Тростянецький спиртовий завод вкладе 1, 9 млн. грн. в заходи по вирішенню екологічних проблем Тростянецький спиртовий завод вкладе 1, 9 млн. грн. в заходи по вирішенню екологічних проблем Повідомлення Тростянецького ОРВК про осінній призов на строкову військову службу Повідомлення Тростянецького ОРВК про осінній призов на строкову військову службу Бюджет міста заробив 2, 6 млн. грн. за розміщення бюджетних коштів на депозит Бюджет міста заробив 2, 6 млн. грн. за розміщення бюджетних коштів на депозит За 9 місяців цього року загальна частина бюджету перевиконана на 33 млн. грн. За 9 місяців цього року загальна частина бюджету перевиконана на 33 млн. грн. Міський голова Валерій Коломєйцев має намір передати лікарню в державну власність Міський голова Валерій Коломєйцев має намір передати лікарню в державну власність

Логін
Пароль