Завантаження. Почекайте будьласка...
Головна сторінка - RSS-Ladyjin, Суспільство, Вибори 2014, Топ-5 Ігор Попенко зуміє захистити інтереси ладижинського виборчого округу на найвищому рівні

Ігор Попенко зуміє захистити інтереси ладижинського виборчого округу на найвищому рівні

http//lad.vn.ua/uploads/images/foto/4778_igor.jpg
Список кандидатів у депутати по одномандатному виборчому округу №17 з центром у місті Ладижин поповнився.
Зокрема, в боротьбу за депутатство вступив 36-річний Ігор Попенко голова Вінницької обласної організації Всеукраїнської незалежної профспілки "Трудящі", відомий в Ладижині, як непримиренний борець з грубим порушенням трудових прав найманих працівників на ТОВ «Вінницька птахофабрика». Ігор Попенко безпартійний, проживає в місті Гайсин, висувається від політичної партії «Блок лівих сил України».
Нагадаємо, саме Ігор Попенко разом із правозахисником Андрієм Бондаренко стали на захист незаконно звільненого працівника з одного з підприємств «Нашої Ряби», відстоюючи його інтереси в суді, за що зловмисники зіпсували автівку пана Ігоря, намагаючись, в такий спосіб, провчити неугодного лідера профспілки та показати, так би мовити, хто в місті господар.
Але, зупинити людину, яка бореться за соціальну справедливість та достаток Українців, неможливо.
Звісно, будучи простою людиною, важко протистояти впливовим та заможним олігархам, які привикли вирішувати свої проблеми за допомогою грошей та зв’язків, знецінюючи тим самим честь та гідність простих українців. Тому, Ігор Попенко має намір продовжувати свою боротьбу на найвищому рівні - будучи Народним Депутатом України.
«Будучи Народним Депутатом я на найвищому рівні матиму можливість звернути увагу правоохоронних органів на грубе порушення трудових прав найманих працівників на ТОВ «Вінницька птахофабрика». Це – повна безправність працівників, система незаконних штрафів, незаконне затримування працівників на роботі після відпрацьованої зміни, низька заробітна плата, встановлення виснажливих норм виробітку, примушування працівників працювати у свій вихідний день без відповідної оплати. Із своєї практики мені достеменно відомо, що подібна ситуація існує на більшості українських підприємствах, я жорстко реагуватиму на усі звернення трудових колективів та громадян про порушення їх трудових прав», - пише Ігор Попенко у своїй передвиборчій програмі.

Звісно, передвиборча програма кандидата містить і інші, не менш важливі пункти.
Так Ігор Попенко вже підготував на розгляд парламенту проект «Про створення «Страхового фонду праці»» за рахунок якого можливо буде виплатити усі існуючі на даний час в Україні борги із заробітних плат найманим працівникам. Приділяється увага підвищенню рівня мінімальної заробітної платні, скасуванню рішення про підняття пенсійного віку, відновлення престижної професії Захисника Вітчизни, реформування прокуратури і міліції, проведення судової реформи, проведення Люстрації приватизаційних процесів й притягнення до відповідальності всіх причетних до економічних злочинів проти держави та народу України за останні 20 років.
Також, Ігор Попенко сприятиме вирішенню проблемних питань свого округу та захищатиме його інтереси в органах центральної влади.
«Я іду до Верховної Ради щоб захищати Ваші права, права простих найманих працівників на отримання достойної оплати за свою роботу. Аби встановити соціальну справедливість. Аби зменшити різницю між багатими та бідними, різниця між фондом оплати праці на підприємствах і їх прибуток повинна бути справедливою, тобто власники потужних підприємств зобов’язані платити нам достойну заробітну плату. Щоб підняти рівень соціального захисту кожної людини», - зазначає Ігор Попенко.
28 вересня 2014 | | Автор:victoria | Переглядів: 794 Коментарів: 1
aleksandr
Написав: aleksandr 28.09.2014 - 22:07
ПАРТИЗАН ЧИТАЙ - ЦЕ - "РЯБІВСЬКА БОМБА" ,ЯКА ЗНЕСЕ МХП , ПРИНАЙМІ ЗАСТАВИМО ЗАГАРБНИКІВ УКРОПСЬКОЇ ЗЕМЛІ ПОВАЖАТИ ЛЮДЕЙ !!! НАБЕРАЙ В РОТ ПОМЕТУ І ПЛЮЙСЯ !!! сЛАВА УКРАЇНІ !!! tongue

Додати коментар

Ви зайшли на сайт як незареєстрований.
Ви можете зареєструватись або увійтипід своїм им'ям.
Також Ви можете увійти через одну із соціальних мереж - Увійти через соцюмережі
Оголошено місячник добровільної здачі зброї Оголошено місячник добровільної здачі зброї В Ладижині громадськість вирішила зайнятись стратегічним плануванням розвитку громади В Ладижині громадськість вирішила зайнятись стратегічним плануванням розвитку громади Чи потрібен громаді Ладижина працюючий ладижинський кар`єр? Чи потрібен громаді Ладижина працюючий ладижинський кар`єр?  Апеляційний суд  зняв всі обвинувачення з Олександра Чайковського Апеляційний суд зняв всі обвинувачення з Олександра Чайковського Голова історичного клубу Іван Ткаченко презентував свою книгу та клуб на зустрічі з ладижинськими учнями Голова історичного клубу Іван Ткаченко презентував свою книгу та клуб на зустрічі з ладижинськими учнями В Ладижин створено історичний клуб В Ладижин створено історичний клуб "Гіпаніс" Вечір пам`яті Олександра Макаревича Вечір пам`яті Олександра Макаревича По факту розтрати міжнародної допомоги в Ладижині відкрито кримінальне провадження По факту розтрати міжнародної допомоги в Ладижині відкрито кримінальне провадження Ладижин потопає у хащах амброзії Ладижин потопає у хащах амброзії В центрі Ладижина зявилось «джерело»  невідомого походження В центрі Ладижина зявилось «джерело» невідомого походження 	В Ладижині розгортається нова медіа-війна навколо комунального радіо В Ладижині розгортається нова медіа-війна навколо комунального радіо Екологи запустили новий еко-проект Екологи запустили новий еко-проект "Екологічна карта Ладижина" Ладижинське водосховище зазнало екологічного впливу Ладижинське водосховище зазнало екологічного впливу  В Ладижині відбувся перший регіональний екологічний форум «Суспільство ЗА чисте виробництво» В Ладижині відбувся перший регіональний екологічний форум «Суспільство ЗА чисте виробництво»

Логін
Пароль