Завантаження. Почекайте будьласка...
Головна сторінка - RSS-Ladyjin, Влада, Вибори мера Ладижина Головна інтрига Ладижина – хто претендує на мерське крісло?

Головна інтрига Ладижина – хто претендує на мерське крісло?

http//lad.vn.ua/uploads/images/foto/3844_golova.jpeg
Із 23-го по 30-те квітня триватиме реєстрація кандидатів на посаду ладижинського міського голови та депутата Ладижинської міської ради по 11-му округу.
Про це повідомляється у газеті «Нове місто».
За новими змінами до Закону «Про вибори депутатів Верховної Ради АР Крим, місцевих рад та сільських, селищних, міських голів», кандидатам на міського голову та депутата необхідно внести заставу.
Як розповіла голова Ладижинської міської виборчої комісії Віра Власенко, грошова застава для кандидатів на посаду міського голови визначається з розрахунку двох розмірів місячної мінімальної заробітної плати на кожні 100 тис. виборців.
Точніше розмір застави визначить Центральна виборча комісія на підставі відомостей Державного реєстру виборців не пізніше як за 37 днів до дня виборів, тобто 18 квітня.
Кошти, внесені під заставу, перераховуються територіальною комісією до міського бюджету.
Також, за новими змінами, кандидатів на посаду міського голови можуть висувати не лише партії. Ними можуть бути самовисуванці.
- Дійсними вибори будуть у тому разі, якщо на них прийде більше половина виборців. Тобто, це 51% і більше.
Переможцем на виборах вважатиметься той кандидат, який набере більшу кількість голосів виборців, що прийшли на дільниці, - пояснила В.Власенко.
У місті говорять про десятьох претендентів на посаду міського голови. Троє з них – одного віку 35 років, випускники школи №2.
Зрозуміло, є й ті, хто вкотре випробуватиме долю, змагаючись за голоси та довіру ладижинців, тобто ветерани мерських перегонів.
Отже, зовсім скоро ми дізнаємося імена тих, хто претендує на мерське крісло.
17 квітень 2014 | | Автор:victoria | Переглядів: 1079 Коментарів: 4
Написав: pasa28 18.04.2014 - 10:58
Отже грошова застава в розмірі приблизно-2500грн.
Написав: Стас 18.04.2014 - 13:11
Valeriy Ivanovich, головне щоб свою "кицьку" не показала
Написав: Valeriy Ivanovich 18.04.2014 - 13:38
Стас, блін, я про це не думав... Фу-фу-фу...
Написав: Valeriy Ivanovich 18.04.2014 - 15:36
Стас, раса28, Хлопці! Я хочу до Вас!!

Додати коментар

Ви зайшли на сайт як незареєстрований.
Ви можете зареєструватись або увійтипід своїм им'ям.
Також Ви можете увійти через одну із соціальних мереж - Увійти через соцюмережі
Оголошено місячник добровільної здачі зброї Оголошено місячник добровільної здачі зброї В Ладижині громадськість вирішила зайнятись стратегічним плануванням розвитку громади В Ладижині громадськість вирішила зайнятись стратегічним плануванням розвитку громади Чи потрібен громаді Ладижина працюючий ладижинський кар`єр? Чи потрібен громаді Ладижина працюючий ладижинський кар`єр?  Апеляційний суд  зняв всі обвинувачення з Олександра Чайковського Апеляційний суд зняв всі обвинувачення з Олександра Чайковського Голова історичного клубу Іван Ткаченко презентував свою книгу та клуб на зустрічі з ладижинськими учнями Голова історичного клубу Іван Ткаченко презентував свою книгу та клуб на зустрічі з ладижинськими учнями В Ладижин створено історичний клуб В Ладижин створено історичний клуб "Гіпаніс" Вечір пам`яті Олександра Макаревича Вечір пам`яті Олександра Макаревича По факту розтрати міжнародної допомоги в Ладижині відкрито кримінальне провадження По факту розтрати міжнародної допомоги в Ладижині відкрито кримінальне провадження Ладижин потопає у хащах амброзії Ладижин потопає у хащах амброзії В центрі Ладижина зявилось «джерело»  невідомого походження В центрі Ладижина зявилось «джерело» невідомого походження 	В Ладижині розгортається нова медіа-війна навколо комунального радіо В Ладижині розгортається нова медіа-війна навколо комунального радіо Екологи запустили новий еко-проект Екологи запустили новий еко-проект "Екологічна карта Ладижина" Ладижинське водосховище зазнало екологічного впливу Ладижинське водосховище зазнало екологічного впливу  В Ладижині відбувся перший регіональний екологічний форум «Суспільство ЗА чисте виробництво» В Ладижині відбувся перший регіональний екологічний форум «Суспільство ЗА чисте виробництво»

Логін
Пароль