Завантаження. Почекайте будьласка...
Головна сторінка - RSS-Ladyjin, Влада, Вибори мера Ладижина Головна інтрига Ладижина – хто претендує на мерське крісло?

Головна інтрига Ладижина – хто претендує на мерське крісло?

http//lad.vn.ua/uploads/images/foto/3844_golova.jpeg
Із 23-го по 30-те квітня триватиме реєстрація кандидатів на посаду ладижинського міського голови та депутата Ладижинської міської ради по 11-му округу.
Про це повідомляється у газеті «Нове місто».
За новими змінами до Закону «Про вибори депутатів Верховної Ради АР Крим, місцевих рад та сільських, селищних, міських голів», кандидатам на міського голову та депутата необхідно внести заставу.
Як розповіла голова Ладижинської міської виборчої комісії Віра Власенко, грошова застава для кандидатів на посаду міського голови визначається з розрахунку двох розмірів місячної мінімальної заробітної плати на кожні 100 тис. виборців.
Точніше розмір застави визначить Центральна виборча комісія на підставі відомостей Державного реєстру виборців не пізніше як за 37 днів до дня виборів, тобто 18 квітня.
Кошти, внесені під заставу, перераховуються територіальною комісією до міського бюджету.
Також, за новими змінами, кандидатів на посаду міського голови можуть висувати не лише партії. Ними можуть бути самовисуванці.
- Дійсними вибори будуть у тому разі, якщо на них прийде більше половина виборців. Тобто, це 51% і більше.
Переможцем на виборах вважатиметься той кандидат, який набере більшу кількість голосів виборців, що прийшли на дільниці, - пояснила В.Власенко.
У місті говорять про десятьох претендентів на посаду міського голови. Троє з них – одного віку 35 років, випускники школи №2.
Зрозуміло, є й ті, хто вкотре випробуватиме долю, змагаючись за голоси та довіру ладижинців, тобто ветерани мерських перегонів.
Отже, зовсім скоро ми дізнаємося імена тих, хто претендує на мерське крісло.
17 квітень 2014 | | Автор:victoria | Переглядів: 1103 Коментарів: 4
Написав: pasa28 18.04.2014 - 10:58
Отже грошова застава в розмірі приблизно-2500грн.
Написав: Стас 18.04.2014 - 13:11
Valeriy Ivanovich, головне щоб свою "кицьку" не показала
Написав: Valeriy Ivanovich 18.04.2014 - 13:38
Стас, блін, я про це не думав... Фу-фу-фу...
Написав: Valeriy Ivanovich 18.04.2014 - 15:36
Стас, раса28, Хлопці! Я хочу до Вас!!

Додати коментар

Ви зайшли на сайт як незареєстрований.
Ви можете зареєструватись або увійтипід своїм им'ям.
Також Ви можете увійти через одну із соціальних мереж - Увійти через соцюмережі
В Ладижині відбувся другий екологічний форум В Ладижині відбувся другий екологічний форум "Суспільство ЗА чисте виробництво" Ладижинська мерія оцінила доступність інфраструктури міста для людей з інвалідністю Ладижинська мерія оцінила доступність інфраструктури міста для людей з інвалідністю В суді розглядається справа з приводу порушення ліцензійних умов ладижинським підприємством В суді розглядається справа з приводу порушення ліцензійних умов ладижинським підприємством Громадське обговорення:  інвестиційні проекти в сфері ЖКГ Ладижинської ТЕС на 2019 рік Громадське обговорення: інвестиційні проекти в сфері ЖКГ Ладижинської ТЕС на 2019 рік Читачі центральної бібліотеки працювали бібліотекарями в рамках акції Читачі центральної бібліотеки працювали бібліотекарями в рамках акції "Бібліотекар на годину Ладижинські рятувальники провели екскурсію для учнів школи № 3 Ладижинські рятувальники провели екскурсію для учнів школи № 3 Тростянецький спиртовий завод вкладе 1, 9 млн. грн. в заходи по вирішенню екологічних проблем Тростянецький спиртовий завод вкладе 1, 9 млн. грн. в заходи по вирішенню екологічних проблем Повідомлення Тростянецького ОРВК про осінній призов на строкову військову службу Повідомлення Тростянецького ОРВК про осінній призов на строкову військову службу Бюджет міста заробив 2, 6 млн. грн. за розміщення бюджетних коштів на депозит Бюджет міста заробив 2, 6 млн. грн. за розміщення бюджетних коштів на депозит За 9 місяців цього року загальна частина бюджету перевиконана на 33 млн. грн. За 9 місяців цього року загальна частина бюджету перевиконана на 33 млн. грн. Міський голова Валерій Коломєйцев має намір передати лікарню в державну власність Міський голова Валерій Коломєйцев має намір передати лікарню в державну власність

Логін
Пароль