Завантаження. Почекайте будьласка...
Головна сторінка - Ладыжин-улицы Вулиці Ладижина: вулиця Докучаєва

Вулиці Ладижина: вулиця Докучаєва

http//lad.vn.ua/uploads/images/foto/240px-dokuchaev-georgii-nikolaevich.jpg
Вулиця Докучаєва назва на честь георгія Миколайовича Докучаєва, героя Радянського Союзу, учасника Великої Вітчизняної війни під командуванням якого група солдат Радянської армії розпочала переправу через Південний Буг.
Народився 6 грудня 1922 року в селі Гребенкино [1] Тверської губернії, що розташовувалася на території сучасного Вазузского сільського поселення Зубцовского району Тверської області в родині селянина. Закінчив сім класів неповної середньої школи в селищі Буконтово. Працював на будівництві доріг у місті Зубців, потім слюсарем в Москві. Призваний в Червону армію в липні 1941 року. Учасник Великої Вітчизняної війни з січня 1942 року. Воював на Калінінському і 2-м Українському фронтах. Був розвідником, командиром відділення в 927-м полку 251-й стрілецької дивізії. У 1943 році закінчив курси молодших лейтенантів. Був чотири рази поранений. Член ВКП (б)/КПРС з 1944 року.

На початку 1944 року гвардії молодший лейтенант Р. Н. Докучаєв був командиром взводу протитанкових рушниць 127-го гвардійського стрілецького полку 42-й гвардійської стрілецької Прилуцької ордена Леніна Червонопрапорної ордена Богдана Хмельницького дивізії на 2-м Українському фронті.
В березні 1944 року в рамках здійснення Уманско-Ботошанской операції війська 2-го Українського фронту перейшли в наступ, однією з важливих завдань якого було форсування річки Південний Буг. Рішення завдання ускладнювалося тим, що річка через повені розлилася, вода в ній була крижаний, а плавзасоби були в дуже обмеженій кількості. Маршал І. С. Конєв, який у той час військами 2-го Українського фронту, згадував про це:
- Річка здавалася непереборної... супротивник на правому березі заздалегідь побудував розвинену систему оборонних споруд і загороджень, які в поєднанні з розливом річки являли собою досить сильний оборонний рубіж. Потрібні були найбільше мужність і героїзм, щоб розбити ворога і зламати оборону на Південному Бузі... Передових частин, відповідним до Південного Бугу, було поставлено завдання сміливо з ходу форсувати річку на підручних засобах, не чекаючи підходу інженерних коштів, і захоплювати плацдарми.
11 березня 1944 року гвардії молодший лейтенант Р. Н. Докучаєв за наказом командування на чолі групи бійців уплав переправився через річку Південний Буг в районі села Ладижин. Під командуванням Р. Н. Докучаєва група бійців закріпилася на плацдармі і, відбиваючи атаки противника, утримувала плацдарм до тих пір, поки не переправився весь батальйон. З 15 бійців групи Р. Н. Докучаєва в живих після бою залишилося лише п'ятеро. Сам він у цьому бою був поранений.
Указом Президії Верховної Ради СРСР від 13 вересня 1944 року за мужність і героїзм, проявлені при форсуванні Південного Бугу і стягнення плацдарму на його західному березі, гвардії молодшому лейтенантові Р. Н. Докучаеву присвоєно звання Героя Радянського Союзу з врученням ордена Леніна і медалі «Золота Зірка».

Після закінчення Великої Вітчизняної війни продовжив службу в армії. У 1959 році закінчив курси «Постріл». З листопада 1964 року майор Р. Н. Докучаєв - в запасі. Працював вихователем в ДПТУ № 37 у місті Даугавпілс, Латвія. Пішов з життя 4 квітня 1994 року. Похований на кладовищі в місті Даугавпілс.
16 вересня 2012 | | Автор:Arhip | Переглядів: 2238 Коментарів: 9
Написав: Nemo 26.03.2013 - 22:24
Где в интернете можно найти точную карту города с указанными улицами и их новыми названиями?
Написав: Alex 40in 27.03.2013 - 08:55
Я тоже задавался этим вопросом, найти карту Ладыжина мне не удалось. Секретный город?
Самое большее,земельная кадастровая карта, там есть часть улиц.
Написав: Arhip 27.03.2013 - 11:01
В яндексі в пошуковій системі є карта Ладижина, де є всі назви вулиць, крім тих, де немає будівель, тому тих вулиць, які такими поки що не є, бо там немає будівель на карті не зазначені.
Написав: Alex 40in 27.03.2013 - 14:59
В яндексе, улицы действительно есть...нумерации строений(участков) нет.
Написав: Memo 27.03.2013 - 20:55
В Яндексе это не карта, а позорище какое-то недоделанное. Официально нет карты издаваемой скажем от властей города?
Написав: Сергей 27.03.2013 - 23:44
яндекс и не обязан рисовать вам карту,то карта созданная пользователями,есть детальная карта без нумерации старого города но с улицами,и детально с магазинами и кафе навител для навигаторов
Написав: Arhip 28.03.2013 - 00:18
можна скачати проект генплану з сайту міської ради і рішення про затвердження переліку вулиць ( листопада 2012 року), ТАМ НАЧЕБ ТО Є ВСЕ.
Написав: Memo 3.04.2013 - 00:30
Короче есть миллион альтернатив, но ни одного цивилизованного варианта.
Написав: Ніна 18.10.2013 - 08:53
Карта міста Ладижин існує, але в незакінченому вигляді. Першій (черновий) примірник, був у виборчому штабі Заболотного. Людина, яка займається виготовленням карти Ладижина не може звести кінці з кінцями, через дуже великій порядок з землями, та вулицями міста. Також один примірник є у мера. А взагалі точної карти Ладижина, поки що в природі не існує, але виготовлення в процесі.

Додати коментар

Ви зайшли на сайт як незареєстрований.
Ви можете зареєструватись або увійтипід своїм им'ям.
Також Ви можете увійти через одну із соціальних мереж - Увійти через соцюмережі
Ладижинська мерія оцінила доступність інфраструктури міста для людей з інвалідністю Ладижинська мерія оцінила доступність інфраструктури міста для людей з інвалідністю В суді розглядається справа з приводу порушення ліцензійних умов ладижинським підприємством В суді розглядається справа з приводу порушення ліцензійних умов ладижинським підприємством Громадське обговорення:  інвестиційні проекти в сфері ЖКГ Ладижинської ТЕС на 2019 рік Громадське обговорення: інвестиційні проекти в сфері ЖКГ Ладижинської ТЕС на 2019 рік Читачі центральної бібліотеки працювали бібліотекарями в рамках акції Читачі центральної бібліотеки працювали бібліотекарями в рамках акції "Бібліотекар на годину Ладижинські рятувальники провели екскурсію для учнів школи № 3 Ладижинські рятувальники провели екскурсію для учнів школи № 3 Тростянецький спиртовий завод вкладе 1, 9 млн. грн. в заходи по вирішенню екологічних проблем Тростянецький спиртовий завод вкладе 1, 9 млн. грн. в заходи по вирішенню екологічних проблем Повідомлення Тростянецького ОРВК про осінній призов на строкову військову службу Повідомлення Тростянецького ОРВК про осінній призов на строкову військову службу Бюджет міста заробив 2, 6 млн. грн. за розміщення бюджетних коштів на депозит Бюджет міста заробив 2, 6 млн. грн. за розміщення бюджетних коштів на депозит За 9 місяців цього року загальна частина бюджету перевиконана на 33 млн. грн. За 9 місяців цього року загальна частина бюджету перевиконана на 33 млн. грн. Школа № 4 перемогла на міських змаганнях по футболу серед учнів 9-11 класів Школа № 4 перемогла на міських змаганнях по футболу серед учнів 9-11 класів Ладижинське водосховище зариблять дволітками коропа, товстолоба, карася та білого амура Ладижинське водосховище зариблять дволітками коропа, товстолоба, карася та білого амура На Ладижинському водосховищі затримали браконьєрів На Ладижинському водосховищі затримали браконьєрів Ладижинську міську раду  зобов`язали скасувати рішення аукціону на 12, 9 млн. грн. Ладижинську міську раду зобов`язали скасувати рішення аукціону на 12, 9 млн. грн. Біля Козятина ладижинець потрапив в аварію Біля Козятина ладижинець потрапив в аварію

Логін
Пароль