Завантаження. Почекайте будьласка...
Головна сторінка - Ладижин-сайты Сайт заводу біо і ферментних прпепаратів "ЕНЗИМ"

Сайт заводу біо і ферментних прпепаратів "ЕНЗИМ"

Сайт заводу біо і ферментних прпепаратів "ЕНЗИМ": http://www.enzim.biz/old/index.php

Офіційна презентація сайту:
Ладыжинский завод био - и ферментных препаратов - единственное в Украине крупное промышленное предприятие по производству биотехнологической продукции. Используя 30-летний опыт работы и современные технологические решения, мы производим продукцию гарантировано высокого качества, оперативно подбирая оптимальные решения для каждого конкретного потребителя.
Основную задачу нашей деятельности мы видим в производстве высококачественной, инновационной и безопасной биопродукции, создании репутации надежного и стабильного партнера, как на внутреннем, так и на международном рынке.

На сегодняшний день мы готовы обеспечить потребности украинского и зарубежного потребителя в высокоэффективных, современных продуктах, полученных путем микробного синтеза.

Выпускаемые нами препараты зарегистрированы в установленном порядке и обеспечены всей необходимой разрешительной документацией на производство и реализацию.
19 квітень 2012 | | Автор:Arhip | Переглядів: 2263 Коментарів: 1
Написав: myospacothga 15.06.2012 - 12:52
Довольно четко и интересно изложено. Все в тему, спасибо!!!

Додати коментар

Ви зайшли на сайт як незареєстрований.
Ви можете зареєструватись або увійтипід своїм им'ям.
Також Ви можете увійти через одну із соціальних мереж - Увійти через соцюмережі
Ладижинська мерія оцінила доступність інфраструктури міста для людей з інвалідністю Ладижинська мерія оцінила доступність інфраструктури міста для людей з інвалідністю В суді розглядається справа з приводу порушення ліцензійних умов ладижинським підприємством В суді розглядається справа з приводу порушення ліцензійних умов ладижинським підприємством Громадське обговорення:  інвестиційні проекти в сфері ЖКГ Ладижинської ТЕС на 2019 рік Громадське обговорення: інвестиційні проекти в сфері ЖКГ Ладижинської ТЕС на 2019 рік Читачі центральної бібліотеки працювали бібліотекарями в рамках акції Читачі центральної бібліотеки працювали бібліотекарями в рамках акції "Бібліотекар на годину Ладижинські рятувальники провели екскурсію для учнів школи № 3 Ладижинські рятувальники провели екскурсію для учнів школи № 3 Тростянецький спиртовий завод вкладе 1, 9 млн. грн. в заходи по вирішенню екологічних проблем Тростянецький спиртовий завод вкладе 1, 9 млн. грн. в заходи по вирішенню екологічних проблем Повідомлення Тростянецького ОРВК про осінній призов на строкову військову службу Повідомлення Тростянецького ОРВК про осінній призов на строкову військову службу Бюджет міста заробив 2, 6 млн. грн. за розміщення бюджетних коштів на депозит Бюджет міста заробив 2, 6 млн. грн. за розміщення бюджетних коштів на депозит За 9 місяців цього року загальна частина бюджету перевиконана на 33 млн. грн. За 9 місяців цього року загальна частина бюджету перевиконана на 33 млн. грн. Школа № 4 перемогла на міських змаганнях по футболу серед учнів 9-11 класів Школа № 4 перемогла на міських змаганнях по футболу серед учнів 9-11 класів Ладижинське водосховище зариблять дволітками коропа, товстолоба, карася та білого амура Ладижинське водосховище зариблять дволітками коропа, товстолоба, карася та білого амура На Ладижинському водосховищі затримали браконьєрів На Ладижинському водосховищі затримали браконьєрів Ладижинську міську раду  зобов`язали скасувати рішення аукціону на 12, 9 млн. грн. Ладижинську міську раду зобов`язали скасувати рішення аукціону на 12, 9 млн. грн. Біля Козятина ладижинець потрапив в аварію Біля Козятина ладижинець потрапив в аварію

Логін
Пароль