Завантаження. Почекайте будьласка...
Головна сторінка - Ладижин-сайты Сайт заводу біо і ферментних прпепаратів "ЕНЗИМ"

Сайт заводу біо і ферментних прпепаратів "ЕНЗИМ"

Сайт заводу біо і ферментних прпепаратів "ЕНЗИМ": http://www.enzim.biz/old/index.php

Офіційна презентація сайту:
Ладыжинский завод био - и ферментных препаратов - единственное в Украине крупное промышленное предприятие по производству биотехнологической продукции. Используя 30-летний опыт работы и современные технологические решения, мы производим продукцию гарантировано высокого качества, оперативно подбирая оптимальные решения для каждого конкретного потребителя.
Основную задачу нашей деятельности мы видим в производстве высококачественной, инновационной и безопасной биопродукции, создании репутации надежного и стабильного партнера, как на внутреннем, так и на международном рынке.

На сегодняшний день мы готовы обеспечить потребности украинского и зарубежного потребителя в высокоэффективных, современных продуктах, полученных путем микробного синтеза.

Выпускаемые нами препараты зарегистрированы в установленном порядке и обеспечены всей необходимой разрешительной документацией на производство и реализацию.
19 квітень 2012 | | Автор:Arhip | Переглядів: 2284 Коментарів: 1
Написав: myospacothga 15.06.2012 - 12:52
Довольно четко и интересно изложено. Все в тему, спасибо!!!

Додати коментар

Ви зайшли на сайт як незареєстрований.
Ви можете зареєструватись або увійтипід своїм им'ям.
Також Ви можете увійти через одну із соціальних мереж - Увійти через соцюмережі
В Ладижині відбувся другий екологічний форум В Ладижині відбувся другий екологічний форум "Суспільство ЗА чисте виробництво" Ладижинська мерія оцінила доступність інфраструктури міста для людей з інвалідністю Ладижинська мерія оцінила доступність інфраструктури міста для людей з інвалідністю В суді розглядається справа з приводу порушення ліцензійних умов ладижинським підприємством В суді розглядається справа з приводу порушення ліцензійних умов ладижинським підприємством Громадське обговорення:  інвестиційні проекти в сфері ЖКГ Ладижинської ТЕС на 2019 рік Громадське обговорення: інвестиційні проекти в сфері ЖКГ Ладижинської ТЕС на 2019 рік Читачі центральної бібліотеки працювали бібліотекарями в рамках акції Читачі центральної бібліотеки працювали бібліотекарями в рамках акції "Бібліотекар на годину Ладижинські рятувальники провели екскурсію для учнів школи № 3 Ладижинські рятувальники провели екскурсію для учнів школи № 3 Тростянецький спиртовий завод вкладе 1, 9 млн. грн. в заходи по вирішенню екологічних проблем Тростянецький спиртовий завод вкладе 1, 9 млн. грн. в заходи по вирішенню екологічних проблем Повідомлення Тростянецького ОРВК про осінній призов на строкову військову службу Повідомлення Тростянецького ОРВК про осінній призов на строкову військову службу Бюджет міста заробив 2, 6 млн. грн. за розміщення бюджетних коштів на депозит Бюджет міста заробив 2, 6 млн. грн. за розміщення бюджетних коштів на депозит За 9 місяців цього року загальна частина бюджету перевиконана на 33 млн. грн. За 9 місяців цього року загальна частина бюджету перевиконана на 33 млн. грн. Міський голова Валерій Коломєйцев має намір передати лікарню в державну власність Міський голова Валерій Коломєйцев має намір передати лікарню в державну власність

Логін
Пароль