Завантаження. Почекайте будьласка...
Головна сторінка - Ладижин-сайты Сайт Радіо "Ладижин" 103, 9 FM

Сайт Радіо "Ладижин" 103, 9 FM

Офіційна презентація сайту:

Про радіо Ладижин
Комунальне підприємство "Радіокомпанія "Лада" було створено рішенням Ладижинської міської ради у серпні 2002 року.
День державної реєстрації - 2 вересня 2002 року.

Першим нашим завданням було - створення міської радіостудії проводового радіомовлення, яке щойно відновили після льодової стихії.
У жовтні 2002 року вийшли в проводовий ефір, через рік - отримали ліцензію на 18 годин мовлення та запустили трансляцію у прямому ефірі (проводове радіо).

Наприкінці 2003 року запропонували кошти, які мали йти на відновлення проводового радіо у старій частині міста, направити на створення ефірного радіо в ФМ-діапазоні. Міський голова Ладижина Валерій Коломєйцев підтримав ідею і ми розпочали роботи по прорахунку частоти. Фактично за півроку були вирішені питання щодо прорахунку радіочастоти у місті Ладижин і Національна рада України з питань телебачення і радіомовлення виставила частоту 103,9 МГц (м.Ладижин, потужність передавача 0,5 кВт) на конкурс. В результаті РК "Лада" перемогла у цьому конкурсі і 02.07.2004 року ми отримали ліцензію на право мовлення на зазначеній частоті.

18 серпня 2004 року позивні Радіо Ладижин вийшли в ефір на хвилі 103,9 МГц.
27.04.11р. Національна рада України з питань телебачення і радіомовлення прийняла рішення про продовження дії ліцензії до 02.07.2018 року.
Радіо Ладижин упевнено слухають жителі Ладижина, Тростянецького, Гайсинського, Теплицького, Тульчинського районів, а також частково Немирівського, Іллінецького, Оратівського, Христинівського, Бершадського, Чечельницького, Крижопільського районів.

У серпні 2011 року запустили інтернет-мовлення Радіо Ладижин, і тепер його можуть слухати жителі всієї Планети Земля))), де є інтернет.

Директор радіокомпанії з дати заснування до нинішнього часу - Данилівська Галина Йосипівна.

Адреса РК "Лада":
24321, Вінницька область, м.Ладижин, вул.Будівельників, 57 (приміщення Д/с " Казка", 2-й поверх, вхід зі сторони магазину "Українські товари" по залізних сходах).

Телефони:
(04343) 6 25 03- стіл замовлень
(04343) 6 95 23- журналісти, бухгалтер
(04343) 6 95 21- студія (прямий ефір)

СМС-повідомлення у прямий ефір надсилати на короткий мобільний номер 7354, на початку тексту вказуйте код "1039"

За технічну якість мовлення відповідають оператори телекомунікацій:
ефірне мовлення - ТРК "Подільські комунікації" - 067-749-41-05
проводове та інтернет-мовлення - ІСП "Нова.нет" - 04343 69528

http://lada-fm.com.ua/about.html
17 квітень 2012 | | Автор:Arhip | Переглядів: 12130 Коментарів: 1
Написав: Олександр 13.04.2013 - 21:55
что-то плохо они за качесво отвечают "За технічну якість мовлення відповідають оператори телекомунікацій:
ефірне мовлення - ТРК "Подільські комунікації" АААА это ж ШЕВЧЕНКО,понятно))))

Додати коментар

Ви зайшли на сайт як незареєстрований.
Ви можете зареєструватись або увійтипід своїм им'ям.
Також Ви можете увійти через одну із соціальних мереж - Увійти через соцюмережі
Оголошено місячник добровільної здачі зброї Оголошено місячник добровільної здачі зброї По факту розтрати міжнародної допомоги в Ладижині відкрито кримінальне провадження По факту розтрати міжнародної допомоги в Ладижині відкрито кримінальне провадження Ладижин потопає у хащах амброзії Ладижин потопає у хащах амброзії В центрі Ладижина зявилось «джерело»  невідомого походження В центрі Ладижина зявилось «джерело» невідомого походження 	В Ладижині розгортається нова медіа-війна навколо комунального радіо В Ладижині розгортається нова медіа-війна навколо комунального радіо Екологи запустили новий еко-проект Екологи запустили новий еко-проект "Екологічна карта Ладижина" Ладижинське водосховище зазнало екологічного впливу Ладижинське водосховище зазнало екологічного впливу  В Ладижині відбувся перший регіональний екологічний форум «Суспільство ЗА чисте виробництво» В Ладижині відбувся перший регіональний екологічний форум «Суспільство ЗА чисте виробництво» В Ладижині відбувся творчий вечір молодої поетеси Марійки Брушницької В Ладижині відбувся творчий вечір молодої поетеси Марійки Брушницької  І знову про Четвертинівку. Конфлікт навколо передачі майна триває. І знову про Четвертинівку. Конфлікт навколо передачі майна триває. Громадськість запустила новий проект: «Поділля: ойкумена-інкогнита. В пошуках минулого». Громадськість запустила новий проект: «Поділля: ойкумена-інкогнита. В пошуках минулого». Ладижинська громадська рада запустила власний сайт Ладижинська громадська рада запустила власний сайт Екологи: В Ладижинських хуторах розпахали  під буряки скіфські кургани Екологи: В Ладижинських хуторах розпахали під буряки скіфські кургани 33 канал: Проти екс-працівника колонії сфабрикували справу із наркотиками? 33 канал: Проти екс-працівника колонії сфабрикували справу із наркотиками?

Логін
Пароль