Завантаження. Почекайте будьласка...
Головна сторінка - Ладижин-сайты Сайт Радіо "Ладижин" 103, 9 FM

Сайт Радіо "Ладижин" 103, 9 FM

Офіційна презентація сайту:

Про радіо Ладижин
Комунальне підприємство "Радіокомпанія "Лада" було створено рішенням Ладижинської міської ради у серпні 2002 року.
День державної реєстрації - 2 вересня 2002 року.

Першим нашим завданням було - створення міської радіостудії проводового радіомовлення, яке щойно відновили після льодової стихії.
У жовтні 2002 року вийшли в проводовий ефір, через рік - отримали ліцензію на 18 годин мовлення та запустили трансляцію у прямому ефірі (проводове радіо).

Наприкінці 2003 року запропонували кошти, які мали йти на відновлення проводового радіо у старій частині міста, направити на створення ефірного радіо в ФМ-діапазоні. Міський голова Ладижина Валерій Коломєйцев підтримав ідею і ми розпочали роботи по прорахунку частоти. Фактично за півроку були вирішені питання щодо прорахунку радіочастоти у місті Ладижин і Національна рада України з питань телебачення і радіомовлення виставила частоту 103,9 МГц (м.Ладижин, потужність передавача 0,5 кВт) на конкурс. В результаті РК "Лада" перемогла у цьому конкурсі і 02.07.2004 року ми отримали ліцензію на право мовлення на зазначеній частоті.

18 серпня 2004 року позивні Радіо Ладижин вийшли в ефір на хвилі 103,9 МГц.
27.04.11р. Національна рада України з питань телебачення і радіомовлення прийняла рішення про продовження дії ліцензії до 02.07.2018 року.
Радіо Ладижин упевнено слухають жителі Ладижина, Тростянецького, Гайсинського, Теплицького, Тульчинського районів, а також частково Немирівського, Іллінецького, Оратівського, Христинівського, Бершадського, Чечельницького, Крижопільського районів.

У серпні 2011 року запустили інтернет-мовлення Радіо Ладижин, і тепер його можуть слухати жителі всієї Планети Земля))), де є інтернет.

Директор радіокомпанії з дати заснування до нинішнього часу - Данилівська Галина Йосипівна.

Адреса РК "Лада":
24321, Вінницька область, м.Ладижин, вул.Будівельників, 57 (приміщення Д/с " Казка", 2-й поверх, вхід зі сторони магазину "Українські товари" по залізних сходах).

Телефони:
(04343) 6 25 03- стіл замовлень
(04343) 6 95 23- журналісти, бухгалтер
(04343) 6 95 21- студія (прямий ефір)

СМС-повідомлення у прямий ефір надсилати на короткий мобільний номер 7354, на початку тексту вказуйте код "1039"

За технічну якість мовлення відповідають оператори телекомунікацій:
ефірне мовлення - ТРК "Подільські комунікації" - 067-749-41-05
проводове та інтернет-мовлення - ІСП "Нова.нет" - 04343 69528

http://lada-fm.com.ua/about.html
17 квітень 2012 | | Автор:Arhip | Переглядів: 13856 Коментарів: 1
Написав: Олександр 13.04.2013 - 21:55
что-то плохо они за качесво отвечают "За технічну якість мовлення відповідають оператори телекомунікацій:
ефірне мовлення - ТРК "Подільські комунікації" АААА это ж ШЕВЧЕНКО,понятно))))

Додати коментар

Ви зайшли на сайт як незареєстрований.
Ви можете зареєструватись або увійтипід своїм им'ям.
Також Ви можете увійти через одну із соціальних мереж - Увійти через соцюмережі
Ладижинська мерія оцінила доступність інфраструктури міста для людей з інвалідністю Ладижинська мерія оцінила доступність інфраструктури міста для людей з інвалідністю В суді розглядається справа з приводу порушення ліцензійних умов ладижинським підприємством В суді розглядається справа з приводу порушення ліцензійних умов ладижинським підприємством Громадське обговорення:  інвестиційні проекти в сфері ЖКГ Ладижинської ТЕС на 2019 рік Громадське обговорення: інвестиційні проекти в сфері ЖКГ Ладижинської ТЕС на 2019 рік Читачі центральної бібліотеки працювали бібліотекарями в рамках акції Читачі центральної бібліотеки працювали бібліотекарями в рамках акції "Бібліотекар на годину Ладижинські рятувальники провели екскурсію для учнів школи № 3 Ладижинські рятувальники провели екскурсію для учнів школи № 3 Тростянецький спиртовий завод вкладе 1, 9 млн. грн. в заходи по вирішенню екологічних проблем Тростянецький спиртовий завод вкладе 1, 9 млн. грн. в заходи по вирішенню екологічних проблем Повідомлення Тростянецького ОРВК про осінній призов на строкову військову службу Повідомлення Тростянецького ОРВК про осінній призов на строкову військову службу Бюджет міста заробив 2, 6 млн. грн. за розміщення бюджетних коштів на депозит Бюджет міста заробив 2, 6 млн. грн. за розміщення бюджетних коштів на депозит За 9 місяців цього року загальна частина бюджету перевиконана на 33 млн. грн. За 9 місяців цього року загальна частина бюджету перевиконана на 33 млн. грн. Школа № 4 перемогла на міських змаганнях по футболу серед учнів 9-11 класів Школа № 4 перемогла на міських змаганнях по футболу серед учнів 9-11 класів Ладижинське водосховище зариблять дволітками коропа, товстолоба, карася та білого амура Ладижинське водосховище зариблять дволітками коропа, товстолоба, карася та білого амура На Ладижинському водосховищі затримали браконьєрів На Ладижинському водосховищі затримали браконьєрів Ладижинську міську раду  зобов`язали скасувати рішення аукціону на 12, 9 млн. грн. Ладижинську міську раду зобов`язали скасувати рішення аукціону на 12, 9 млн. грн. Біля Козятина ладижинець потрапив в аварію Біля Козятина ладижинець потрапив в аварію

Логін
Пароль