Завантаження. Почекайте будьласка...
Головна сторінка - Ладижин-сайты Сайт Компанії "БТУ -Центр" міста Ладижин

Сайт Компанії "БТУ -Центр" міста Ладижин

Сайт компанії "БТУ-Центр" міста Ладижин: http://www.btu-center.com/

Офіційна презентація сайту:

З метою реалізації накопиченого науково-технічного потенціалу та авторських розробок в 1999 році було створено підприємство “БТУ-Центр” (Біотехнологія України).
Підприємство очолюють директор Болоховський Віктор Васильович та директор з перспективи та розвитку, к.т.н., лауреат державної премії в галузі науки і техніки Болоховська Валентина Антонівна.
Колектив підприємства – це висококваліфіковані спеціалісти : інженери технологи, мікробіологи, біохіміки, механіки. Серед них два лауреати державної премії 2001 року в галузі науки і техніки.
Високий професіоналізм спеціалістів дозволяє проводити науково-дослідні, експериментальні, промислові роботи в галузі біотехнології і мікробіологічного синтезу нових форм перспективних біопрепаратів для потреб:
сільського господарства;
газо- нафтовидобувної промисловості;
харчової промисловості;
целюлозно паперової промисловості;
медицини.

Підприємство співпрацює з такими організаціями:
Національний науковий центр “Інститут землеробства УААН”
Інститут Агроекології УААН
Вінницький державний аграрний університет
Уманський державний аграрний університет
Білоцерківський національний аграрний університет
Миколаївський національний аграрний університет
Інститут мікробіології та вірусології ім. Заболотного НАН України
Український науково-дослідний інститут екологічних проблем
Інститут екогігієни і токсикології ім. Л.І. Медведя

В результаті співпраці було написано декілька науково-дослідних робіт та захищено декілька дисертацій.

Впродовж цих років підприємство працювало з промисловим сектором і з 2007 року у виробництво було впроваджено виготовлення мілкої упаковки для приватного сектора.

В 2007 році був створений відділ по реалізації продукції для приватного сектора, а також надання консультації та інформаційної підтримки щодо їх використання.

Професійні досягнення підприємства
Проведення науково-дослідних робот;
Розробка технологічної документації;
Напрацювання різних форм біопрепаратів за заявками замовників;
Консультативна та методична допомога в застосуванні біопрепаратів;
Розробка, впровадження у виробництво і налагодження зв’язків по застосуванню препаратів:
19 квітень 2012 | | Автор:Arhip | Переглядів: 3001 Коментарів: 0

Додати коментар

Ви зайшли на сайт як незареєстрований.
Ви можете зареєструватись або увійтипід своїм им'ям.
Також Ви можете увійти через одну із соціальних мереж - Увійти через соцюмережі
В Ладижині відбувся другий екологічний форум В Ладижині відбувся другий екологічний форум "Суспільство ЗА чисте виробництво" Ладижинська мерія оцінила доступність інфраструктури міста для людей з інвалідністю Ладижинська мерія оцінила доступність інфраструктури міста для людей з інвалідністю В суді розглядається справа з приводу порушення ліцензійних умов ладижинським підприємством В суді розглядається справа з приводу порушення ліцензійних умов ладижинським підприємством Громадське обговорення:  інвестиційні проекти в сфері ЖКГ Ладижинської ТЕС на 2019 рік Громадське обговорення: інвестиційні проекти в сфері ЖКГ Ладижинської ТЕС на 2019 рік Читачі центральної бібліотеки працювали бібліотекарями в рамках акції Читачі центральної бібліотеки працювали бібліотекарями в рамках акції "Бібліотекар на годину Ладижинські рятувальники провели екскурсію для учнів школи № 3 Ладижинські рятувальники провели екскурсію для учнів школи № 3 Тростянецький спиртовий завод вкладе 1, 9 млн. грн. в заходи по вирішенню екологічних проблем Тростянецький спиртовий завод вкладе 1, 9 млн. грн. в заходи по вирішенню екологічних проблем Повідомлення Тростянецького ОРВК про осінній призов на строкову військову службу Повідомлення Тростянецького ОРВК про осінній призов на строкову військову службу Бюджет міста заробив 2, 6 млн. грн. за розміщення бюджетних коштів на депозит Бюджет міста заробив 2, 6 млн. грн. за розміщення бюджетних коштів на депозит За 9 місяців цього року загальна частина бюджету перевиконана на 33 млн. грн. За 9 місяців цього року загальна частина бюджету перевиконана на 33 млн. грн. Міський голова Валерій Коломєйцев має намір передати лікарню в державну власність Міський голова Валерій Коломєйцев має намір передати лікарню в державну власність

Логін
Пароль