Завантаження. Почекайте будьласка...
Головна сторінка - Ладижин-сайты Сайт Компанії "БТУ -Центр" міста Ладижин

Сайт Компанії "БТУ -Центр" міста Ладижин

Сайт компанії "БТУ-Центр" міста Ладижин: http://www.btu-center.com/

Офіційна презентація сайту:

З метою реалізації накопиченого науково-технічного потенціалу та авторських розробок в 1999 році було створено підприємство “БТУ-Центр” (Біотехнологія України).
Підприємство очолюють директор Болоховський Віктор Васильович та директор з перспективи та розвитку, к.т.н., лауреат державної премії в галузі науки і техніки Болоховська Валентина Антонівна.
Колектив підприємства – це висококваліфіковані спеціалісти : інженери технологи, мікробіологи, біохіміки, механіки. Серед них два лауреати державної премії 2001 року в галузі науки і техніки.
Високий професіоналізм спеціалістів дозволяє проводити науково-дослідні, експериментальні, промислові роботи в галузі біотехнології і мікробіологічного синтезу нових форм перспективних біопрепаратів для потреб:
сільського господарства;
газо- нафтовидобувної промисловості;
харчової промисловості;
целюлозно паперової промисловості;
медицини.

Підприємство співпрацює з такими організаціями:
Національний науковий центр “Інститут землеробства УААН”
Інститут Агроекології УААН
Вінницький державний аграрний університет
Уманський державний аграрний університет
Білоцерківський національний аграрний університет
Миколаївський національний аграрний університет
Інститут мікробіології та вірусології ім. Заболотного НАН України
Український науково-дослідний інститут екологічних проблем
Інститут екогігієни і токсикології ім. Л.І. Медведя

В результаті співпраці було написано декілька науково-дослідних робіт та захищено декілька дисертацій.

Впродовж цих років підприємство працювало з промисловим сектором і з 2007 року у виробництво було впроваджено виготовлення мілкої упаковки для приватного сектора.

В 2007 році був створений відділ по реалізації продукції для приватного сектора, а також надання консультації та інформаційної підтримки щодо їх використання.

Професійні досягнення підприємства
Проведення науково-дослідних робот;
Розробка технологічної документації;
Напрацювання різних форм біопрепаратів за заявками замовників;
Консультативна та методична допомога в застосуванні біопрепаратів;
Розробка, впровадження у виробництво і налагодження зв’язків по застосуванню препаратів:
19 квітень 2012 | | Автор:Arhip | Переглядів: 2890 Коментарів: 0

Додати коментар

Ви зайшли на сайт як незареєстрований.
Ви можете зареєструватись або увійтипід своїм им'ям.
Також Ви можете увійти через одну із соціальних мереж - Увійти через соцюмережі
Оголошено місячник добровільної здачі зброї Оголошено місячник добровільної здачі зброї В Ладижині громадськість вирішила зайнятись стратегічним плануванням розвитку громади В Ладижині громадськість вирішила зайнятись стратегічним плануванням розвитку громади Чи потрібен громаді Ладижина працюючий ладижинський кар`єр? Чи потрібен громаді Ладижина працюючий ладижинський кар`єр?  Апеляційний суд  зняв всі обвинувачення з Олександра Чайковського Апеляційний суд зняв всі обвинувачення з Олександра Чайковського Голова історичного клубу Іван Ткаченко презентував свою книгу та клуб на зустрічі з ладижинськими учнями Голова історичного клубу Іван Ткаченко презентував свою книгу та клуб на зустрічі з ладижинськими учнями В Ладижин створено історичний клуб В Ладижин створено історичний клуб "Гіпаніс" Вечір пам`яті Олександра Макаревича Вечір пам`яті Олександра Макаревича По факту розтрати міжнародної допомоги в Ладижині відкрито кримінальне провадження По факту розтрати міжнародної допомоги в Ладижині відкрито кримінальне провадження Ладижин потопає у хащах амброзії Ладижин потопає у хащах амброзії В центрі Ладижина зявилось «джерело»  невідомого походження В центрі Ладижина зявилось «джерело» невідомого походження 	В Ладижині розгортається нова медіа-війна навколо комунального радіо В Ладижині розгортається нова медіа-війна навколо комунального радіо Екологи запустили новий еко-проект Екологи запустили новий еко-проект "Екологічна карта Ладижина" Ладижинське водосховище зазнало екологічного впливу Ладижинське водосховище зазнало екологічного впливу  В Ладижині відбувся перший регіональний екологічний форум «Суспільство ЗА чисте виробництво» В Ладижині відбувся перший регіональний екологічний форум «Суспільство ЗА чисте виробництво»

Логін
Пароль