Завантаження. Почекайте будьласка...

Видатні земляки: Юлія Рома

http//www.live.kiev.ua/artists/R/Roma,%20Yuliya/27_l.jpg

Юлiя Рома - українська джазова спiвачка, композиторка, педагог, авторка пiсень.

"...Её легко узнать тем, кто увлекается украинским джазом. Голос Юлии яркий и не имеет себе подобных в Украине:" (О.Коган).

У рiзноманiтнiй музицi: бразильськiй, "мейнстрiм" чи авторських пiснях - спiвачка неперевершено створює особливе, своє стильне звучання.

Юлiя Рома - Лауреат Мiжнародного Конкурсу "ДО#ДЖ 2002".

З 2004 року - викладач джазового вокалу вищого навчального закладу "НК НМАУ iм. П.I.Чайковського - КДВМУ iм.Глiєра".

Прем'єрний , сольний альбом спiвачки: "Heartbeats" (2006 р.) - це перший вокальний, стовiдсотково авторський, англомовний продукт на джазовому просторi України.

Юлiя Рома народилась та виросла на Вiнничинi в маленькому мiстi Ладижин. Вже з п'ятирiчного вiку Юля виступала на сценi, пiд час навчання брала участь у кожному шкiльному концертi, перемагала у районних та обласних конкурсах. Пiд час навчання, у музичнiй школi по класу фортепiано, Юлiя була солiсткою шкiльного хору. Брала участь у мiських концертах. I вже у дванадцять рокiв Юля для себе вирiшила, що "спiватиме".

У 1994 роцi Юлiя Рома вступає до Київського музичного училища iм.Глiєра по класу естрадного вокалу. Величезну роль у становленнi Юлiї Роми - музиканта та джазової спiвачки - вiдiграло знайомство та подальша спiвпраця з вiдомою джазовою пiанiсткою та викладачем джазового вiддiлення у музичному училищi Наталiєю Лебедєвою.

Дебют Юлiї Роми вiдбувся в 1997 роцi на мiжнародному джазовому фестивалi в м. Донецьк з "патрiархом" українського джазу Євгеном Дергуновим.

Результатом творчої спiвпрацi Наталiї Лебедєвої та Юлiї Роми є створення у 1999 роцi групи Night Groove, яка на сьогоднiшнiй день вважається однiєю з найсамобутнiших джазових команд у країнi. В групi завжди панує творча атмосфера, створюються оригiнальнi аранжування. Найголовнiше те, що у групи є власне звучання.

Починаючи з 2000 року, Юлiя Рома та група Night Groove, беруть участь в Мiжнародних Джазових Фестивалях України. Географiя концертних виступiв охоплює майже всi джазовi майданчики країни, враховуючи столичне клубне життя.

У квiтнi 2002 року Юлiя Рома стає Лауреатом Мiжнародного Джазового Конкурсу "До#Дж2002" (м.Донецьк) та нагороджується Дипломом у номiнацiї "Джазова Естетика".

З 2004 року Ю.Рома робить першi кроки як композиторка та авторка англомовних пiсень. Вiдтепер у концертних програмах можна почути не лише джазовi стандарти, бразильську музику, а й авторськi твори. Саме вони увiйшли в перший сольний альбом спiвачки.

Юлiя Рома працює з найкращими джазменами країни. В архiвi спiвачки виступ iз бразильською зiркою Маушею Аднет, американським басистом Метью Гаррiсоном, фiнським пiанiстом Мiкою Похйола, польським трубачем Пьотром Войташiком, росiйським пiанiстом та спiваком Сергiєм Манукяном, багаторiчна спiвпраця з американо-українським басистом Андрiєм Арнаутовим, спiльнi проекти з нiмецьким саксофонiстом Гьотсом Грюнбергом. У складi групи Night Groove - музиканти, яких називають найкращими в Українi: Наталiя Лебедєва- рояль, Артем Менделенко - саксофон, Олександр Павлов - гiтара, Iгор Закус - бас-гiтара, Олексiй Фантаєв - барабани.

Юлiя Рома має багатий досвiд виступiв на мiжнародних джазових фестивалях України, сольних концертних виступiв Україною, клубних виступiв, концертiв у Росiї, участь у фестивалi в Латвiї, концертнi виступи на Кiпрi, на о.Мальта. Юлiя Рома була гостею телепрограм Леонiда Гольдштейна "35 хвилин джазу", рiзноманiтних радiопрограм Олексiя Когана, радiопрограми Євгенiї Стрижевської "Джазове мiсто" та радiопрограми Петра Полтарева "Джазовий Гурман".

З 1999 року Ю. Рома починає викладацьку дiяльнiсть. Учнi стають лауреатами дитячих джазових конкурсiв, вступають до музичних закладiв.

З 2004 року Юлiя Рома - викладач джазового вокалу навчального комплексу "НМАУ-iм.П.I.Чайковського - КДВМУ-iм.Р.М.Глiєра".

У 2005 роцi спiвачка завершує навчання у "НМАУ-iм.П.I.Чайковсьго - КДВМУ-iм.Р.М.Глiєра" по класу джазового спiву.

Головною подiєю 2006 року у творчому життi Юлiї Роми стає вихiд першого сольного альбому - "HEARTBEATS", що складається з десяти авторських композицiй 2004-2005 р.р. В запису брали участь музиканти групи Night Groove: Н. Лебедєва,

А. Менделенко, О. Павлов, I. Закус, О. Фантаєв. Запис було здiйснено у листопадi 2005р. на студiї "Lemma", м. Київ.

Нинi Юлiя Рома працює над музикою до наступного альбому, що також базуватиметься на авторських пiснях. Втiм у новому альбомi, вони звучатимуть українською мовою.

Персональний сайт співачки: http://www.yuliyaroma.com/9 вересня 2012 | | Автор:Arhip | Переглядів: 1348 Коментарів: 4
Написав: Arhip 9.09.2012 - 14:28
Колись я з нею сидів за однією партою, правда недовго.
Написав: Надежда 12.09.2012 - 22:26
Симпатичная девочка, но чем она выдатна для города? Что сделала? Кто её знает?
Написав: Arhip 16.09.2012 - 12:39
Написав: Arhip 16.09.2012 - 12:40
Цей розділ власне і створений для того, щоб ладижинці дізнались про своїх земляків, про яких нічого не знають.

Додати коментар

Ви зайшли на сайт як незареєстрований.
Ви можете зареєструватись або увійтипід своїм им'ям.
Також Ви можете увійти через одну із соціальних мереж - Увійти через соцюмережі
Оголошено місячник добровільної здачі зброї Оголошено місячник добровільної здачі зброї В Ладижині громадськість вирішила зайнятись стратегічним плануванням розвитку громади В Ладижині громадськість вирішила зайнятись стратегічним плануванням розвитку громади Чи потрібен громаді Ладижина працюючий ладижинський кар`єр? Чи потрібен громаді Ладижина працюючий ладижинський кар`єр?  Апеляційний суд  зняв всі обвинувачення з Олександра Чайковського Апеляційний суд зняв всі обвинувачення з Олександра Чайковського Голова історичного клубу Іван Ткаченко презентував свою книгу та клуб на зустрічі з ладижинськими учнями Голова історичного клубу Іван Ткаченко презентував свою книгу та клуб на зустрічі з ладижинськими учнями В Ладижин створено історичний клуб В Ладижин створено історичний клуб "Гіпаніс" Вечір пам`яті Олександра Макаревича Вечір пам`яті Олександра Макаревича По факту розтрати міжнародної допомоги в Ладижині відкрито кримінальне провадження По факту розтрати міжнародної допомоги в Ладижині відкрито кримінальне провадження Ладижин потопає у хащах амброзії Ладижин потопає у хащах амброзії В центрі Ладижина зявилось «джерело»  невідомого походження В центрі Ладижина зявилось «джерело» невідомого походження 	В Ладижині розгортається нова медіа-війна навколо комунального радіо В Ладижині розгортається нова медіа-війна навколо комунального радіо Екологи запустили новий еко-проект Екологи запустили новий еко-проект "Екологічна карта Ладижина" Ладижинське водосховище зазнало екологічного впливу Ладижинське водосховище зазнало екологічного впливу  В Ладижині відбувся перший регіональний екологічний форум «Суспільство ЗА чисте виробництво» В Ладижині відбувся перший регіональний екологічний форум «Суспільство ЗА чисте виробництво»

Логін
Пароль