Завантаження. Почекайте будьласка...
Головна сторінка - Культура Вихованці музичної школи взяли участь в обласному музичному конкурсі "Подільська весна-2017"

Вихованці музичної школи взяли участь в обласному музичному конкурсі "Подільська весна-2017"

8921_uchasniki_konkursu_podilska_vesna-2017_z_koncertmeisterom_ta_vikladachem.jpg (59.62 Kb)29 березня 2017 року в Вінницькому училищі культури і мистецтв ім.. М.Д. Леонтовича відбувся заключний тур обласного конкурсу «Подільська весна – 2017».

Про це повідомляє відділ культури Ладижинської міської ради.

Ладижинська дитяча музична школа представила учнів в номінаціях: - піаністи-солісти та струнно-смичкові інструменти.

Чайкіна Анастасія виступила в номінації солісти-вокалісти і отримала подяку за участь (викладач Кройтор Тетяна Дмитрівна).

Баланчук Олександр виступив в номінації струнно-смичкові інструменти, І вікова категорія і посів третє місце (викладач Кускова Світлана Пантеліївна).

Лобачова Софія виступила в номінації струнно-смичкові інструменти, ІІ вікова категорія і посіла друге місце (викладач Кускова Світлана Пантеліївна).
6 квітень 2017 | | Автор:Arhip | Переглядів: 1331 Коментарів: 0

Додати коментар

Ви зайшли на сайт як незареєстрований.
Ви можете зареєструватись або увійтипід своїм им'ям.
Також Ви можете увійти через одну із соціальних мереж - Увійти через соцюмережі
В Ладижині відбувся другий екологічний форум В Ладижині відбувся другий екологічний форум "Суспільство ЗА чисте виробництво" Ладижинська мерія оцінила доступність інфраструктури міста для людей з інвалідністю Ладижинська мерія оцінила доступність інфраструктури міста для людей з інвалідністю В суді розглядається справа з приводу порушення ліцензійних умов ладижинським підприємством В суді розглядається справа з приводу порушення ліцензійних умов ладижинським підприємством Громадське обговорення:  інвестиційні проекти в сфері ЖКГ Ладижинської ТЕС на 2019 рік Громадське обговорення: інвестиційні проекти в сфері ЖКГ Ладижинської ТЕС на 2019 рік Читачі центральної бібліотеки працювали бібліотекарями в рамках акції Читачі центральної бібліотеки працювали бібліотекарями в рамках акції "Бібліотекар на годину Ладижинські рятувальники провели екскурсію для учнів школи № 3 Ладижинські рятувальники провели екскурсію для учнів школи № 3 Тростянецький спиртовий завод вкладе 1, 9 млн. грн. в заходи по вирішенню екологічних проблем Тростянецький спиртовий завод вкладе 1, 9 млн. грн. в заходи по вирішенню екологічних проблем Повідомлення Тростянецького ОРВК про осінній призов на строкову військову службу Повідомлення Тростянецького ОРВК про осінній призов на строкову військову службу Бюджет міста заробив 2, 6 млн. грн. за розміщення бюджетних коштів на депозит Бюджет міста заробив 2, 6 млн. грн. за розміщення бюджетних коштів на депозит За 9 місяців цього року загальна частина бюджету перевиконана на 33 млн. грн. За 9 місяців цього року загальна частина бюджету перевиконана на 33 млн. грн. Міський голова Валерій Коломєйцев має намір передати лікарню в державну власність Міський голова Валерій Коломєйцев має намір передати лікарню в державну власність

Логін
Пароль