Завантаження. Почекайте будьласка...
Головна сторінка - Культура Вихованці музичної школи взяли участь в обласному музичному конкурсі "Подільська весна-2017"

Вихованці музичної школи взяли участь в обласному музичному конкурсі "Подільська весна-2017"

8921_uchasniki_konkursu_podilska_vesna-2017_z_koncertmeisterom_ta_vikladachem.jpg (59.62 Kb)29 березня 2017 року в Вінницькому училищі культури і мистецтв ім.. М.Д. Леонтовича відбувся заключний тур обласного конкурсу «Подільська весна – 2017».

Про це повідомляє відділ культури Ладижинської міської ради.

Ладижинська дитяча музична школа представила учнів в номінаціях: - піаністи-солісти та струнно-смичкові інструменти.

Чайкіна Анастасія виступила в номінації солісти-вокалісти і отримала подяку за участь (викладач Кройтор Тетяна Дмитрівна).

Баланчук Олександр виступив в номінації струнно-смичкові інструменти, І вікова категорія і посів третє місце (викладач Кускова Світлана Пантеліївна).

Лобачова Софія виступила в номінації струнно-смичкові інструменти, ІІ вікова категорія і посіла друге місце (викладач Кускова Світлана Пантеліївна).
6 квітень 2017 | | Автор:Arhip | Переглядів: 929 Коментарів: 0

Додати коментар

Ви зайшли на сайт як незареєстрований.
Ви можете зареєструватись або увійтипід своїм им'ям.
Також Ви можете увійти через одну із соціальних мереж - Увійти через соцюмережі
Оголошено місячник добровільної здачі зброї Оголошено місячник добровільної здачі зброї В Ладижині громадськість вирішила зайнятись стратегічним плануванням розвитку громади В Ладижині громадськість вирішила зайнятись стратегічним плануванням розвитку громади Чи потрібен громаді Ладижина працюючий ладижинський кар`єр? Чи потрібен громаді Ладижина працюючий ладижинський кар`єр?  Апеляційний суд  зняв всі обвинувачення з Олександра Чайковського Апеляційний суд зняв всі обвинувачення з Олександра Чайковського Голова історичного клубу Іван Ткаченко презентував свою книгу та клуб на зустрічі з ладижинськими учнями Голова історичного клубу Іван Ткаченко презентував свою книгу та клуб на зустрічі з ладижинськими учнями В Ладижин створено історичний клуб В Ладижин створено історичний клуб "Гіпаніс" Вечір пам`яті Олександра Макаревича Вечір пам`яті Олександра Макаревича По факту розтрати міжнародної допомоги в Ладижині відкрито кримінальне провадження По факту розтрати міжнародної допомоги в Ладижині відкрито кримінальне провадження Ладижин потопає у хащах амброзії Ладижин потопає у хащах амброзії В центрі Ладижина зявилось «джерело»  невідомого походження В центрі Ладижина зявилось «джерело» невідомого походження 	В Ладижині розгортається нова медіа-війна навколо комунального радіо В Ладижині розгортається нова медіа-війна навколо комунального радіо Екологи запустили новий еко-проект Екологи запустили новий еко-проект "Екологічна карта Ладижина" Ладижинське водосховище зазнало екологічного впливу Ладижинське водосховище зазнало екологічного впливу  В Ладижині відбувся перший регіональний екологічний форум «Суспільство ЗА чисте виробництво» В Ладижині відбувся перший регіональний екологічний форум «Суспільство ЗА чисте виробництво»

Логін
Пароль