Завантаження. Почекайте будьласка...
Головна сторінка - Культура, Афиша В Ладижині відбудеться перший в історії турнір з поетичного слему

В Ладижині відбудеться перший в історії турнір з поетичного слему

http//lad.vn.ua/blog/uploads/images/autors/slam.pngВ неділю 20 березня о 13.00 в приміщенні міської центральної бібліотеки відбудеться перший в історії міста Ладижин турнір з поетичного слему. Турнір проводиться в форматі, визначеному Південною лігою Поділля з поетичного слему.

Організатором поетичного турніру в Ладижині є літературно-мистецьке об’єднання «Стожари». Модератором заходу є Андрій Скакодуб.

Оцінювати учасників турніру буде професійне журі до якого увійдуть філологи, художники та творчі люди Ладижина.

Для участі в турнірі запрошуються всі бажаючі, як з міста Ладижин, так і з навколишніх населених пунктів.

Перед початком турніру всіх учасників розбивають по групам в якій кожний учасник повинен прочитати не менше 3-ьох поезій. Переможці в кожній групі виходять в полуфінал, де учасники читають по одній поезії, і відповідно по два учасники турніру виходять у фінал, де учасники повинні прочитати також по одній поезії.

Мінімальна кількість авторських поезій, необхідних для того, щоб пройти всі тури турніру – 5. Оптимальна – 8. Мова творів - українська або російська. Вік учасників – необмежений. Тематика - необмежена.

Правила турніру прості. Кожному учаснику виділяється не більше 3-ьох хвилин на читання однієї поезії. Переможцем в групі у першому турі стане той, хто після трьох виступів набере найбільшу кількість балів. Оцінювання здійснюється за 5-бальною системою.

В полуфіналі та фіналі змагання відбуваються за олімпійською системою на виліт. В фінал потрапляє від 2 до 5 учасників. У разі, якщо в фіналі обидва учасники набирають однакову кількість балів, призначаються додаткові тури.

Оцінювання в фіналі здійснюють всі учасники та глядачі. Допускається використання реквізиту та музичних інструментів.
Перервах між турами будуть музичні номери у виконанні ладижинських бардів.

Переможець турніру отримає цінний приз від спонсорів-меценатів турніру.

Довідка: Слем (від англ. slam — ляскати (особливо дверима); в американському сленгу : сильний удар (по м'ячу); різка критика; брутальна відповідь) — читання віршів, але читання, в якому важливим є не лише те, ЩО читають, а й те, ЯК. Слем-турнір є химерним поєднанням спорту та мистецтва: це змагання поетів у артистичному читанні. Змагання в повному сенсі цього слова: з оцінками довільно обраного з-поміж глядачів журі, з чітким часовим регламентом, з штрафними санкціями за порушення встановлених правил.
18 березень 2016 | | Автор:Arhip | Переглядів: 1072 Коментарів: 0

Додати коментар

Ви зайшли на сайт як незареєстрований.
Ви можете зареєструватись або увійтипід своїм им'ям.
Також Ви можете увійти через одну із соціальних мереж - Увійти через соцюмережі
В Ладижині відбувся другий екологічний форум В Ладижині відбувся другий екологічний форум "Суспільство ЗА чисте виробництво" Ладижинська мерія оцінила доступність інфраструктури міста для людей з інвалідністю Ладижинська мерія оцінила доступність інфраструктури міста для людей з інвалідністю В суді розглядається справа з приводу порушення ліцензійних умов ладижинським підприємством В суді розглядається справа з приводу порушення ліцензійних умов ладижинським підприємством Громадське обговорення:  інвестиційні проекти в сфері ЖКГ Ладижинської ТЕС на 2019 рік Громадське обговорення: інвестиційні проекти в сфері ЖКГ Ладижинської ТЕС на 2019 рік Читачі центральної бібліотеки працювали бібліотекарями в рамках акції Читачі центральної бібліотеки працювали бібліотекарями в рамках акції "Бібліотекар на годину Ладижинські рятувальники провели екскурсію для учнів школи № 3 Ладижинські рятувальники провели екскурсію для учнів школи № 3 Тростянецький спиртовий завод вкладе 1, 9 млн. грн. в заходи по вирішенню екологічних проблем Тростянецький спиртовий завод вкладе 1, 9 млн. грн. в заходи по вирішенню екологічних проблем Повідомлення Тростянецького ОРВК про осінній призов на строкову військову службу Повідомлення Тростянецького ОРВК про осінній призов на строкову військову службу Бюджет міста заробив 2, 6 млн. грн. за розміщення бюджетних коштів на депозит Бюджет міста заробив 2, 6 млн. грн. за розміщення бюджетних коштів на депозит За 9 місяців цього року загальна частина бюджету перевиконана на 33 млн. грн. За 9 місяців цього року загальна частина бюджету перевиконана на 33 млн. грн. Школа № 4 перемогла на міських змаганнях по футболу серед учнів 9-11 класів Школа № 4 перемогла на міських змаганнях по футболу серед учнів 9-11 класів Ладижинське водосховище зариблять дволітками коропа, товстолоба, карася та білого амура Ладижинське водосховище зариблять дволітками коропа, товстолоба, карася та білого амура На Ладижинському водосховищі затримали браконьєрів На Ладижинському водосховищі затримали браконьєрів Ладижинську міську раду  зобов`язали скасувати рішення аукціону на 12, 9 млн. грн. Ладижинську міську раду зобов`язали скасувати рішення аукціону на 12, 9 млн. грн.

Логін
Пароль