Завантаження. Почекайте будьласка...
Головна сторінка - Культура, Афиша В Ладижині проведуть фестиваль-конкурс "Зірковий бум"

В Ладижині проведуть фестиваль-конкурс "Зірковий бум"

30 квітня цього року в Ладижині має відбутись перший фестиваль-конкурс "Зірковий бум" в якому можуть взяти участь танцювальні, циркові та вокальні колективи та виконавці.

Про це повідомила керівник танцювального ансамблю "Радість" Яна Бондарчук на своїй сторінці в соціальній мережі "Вконтакте".

"Шановні керівники танцювальних, вокальних, театральних і циркових колективів! Запрошуємо відсвяткувати Міжнародний День Танцю разом з нами на фестивалі-конкурсі "Зірковий бум" в р. Ладижині 30 квітня! У нас дуже гарне місто, гідна сцена для виступів і вдячний глядач!", - написала Яна Бондарчук, яка є ідейним натхненником і співорганізатором фестивалю.


http://finebook.com.ua/
Фестиваль "Зірковий бум" проводиться з нагоди Міжнародного дня танцю і буде проведений за підтримки Ладижинської ТЕС 30 квітня.

Програма фстивалю розрахована на цілий день. Реєстрація почнеться о 9.00. Вже з 10.00 розпочнеться конкурсна програма. З 13.00 до 14.00 відбудеться концертний блок, а в 18.00 на міській площі буде дискотека. Завершиться фестиваль о 18.30 зірковим парадом переможців та нагородженням.

Фестиваль має такі номінації, як хореографія, вокал, оригінальне мистецтво, кожна з яких має додаткові підномінації. За участь у фестивалі слід сплатити реєстраційний внесок, розмір якого залежить від номінації.

Згідно положення про фестиваль подавши заявку на участь, учасник(ки) тим самим дає(ють) згоду на обробку персональних даних, згідно чинного законодавства, а також підтверджує(ють) свою згоду з умовами конкурсу.

Заявка на участь у фестивалі приймається до 15.04.2017р. включно на електронну адресу: zirkovybum@ukr.net
Організаційний комітет : тел. +38 (098) 273-59-03 Яна

Скачати заявку та переглянути умови участі у Фестивалі можна за посиланням.
23 лютий 2017 | | Автор:Arhip | Переглядів: 3906 Коментарів: 0

Додати коментар

Ви зайшли на сайт як незареєстрований.
Ви можете зареєструватись або увійтипід своїм им'ям.
Також Ви можете увійти через одну із соціальних мереж - Увійти через соцюмережі

Логін
Пароль