Завантаження. Почекайте будьласка...
Головна сторінка - Культура В Ладижині пройшов семінар-тренінг для прийомних батьків та батьків-вихователів

В Ладижині пройшов семінар-тренінг для прийомних батьків та батьків-вихователів

http//lad.vn.ua/uploads/images/foto/1980_uchasniki_zanyattya.jpg

22 вересня на базі Ладижинського міського центру соціальних служб для сім'ї, дітей та молоді відбувся семінар-тренінг для прийомних батьків та батьків-вихователів із сімей, що функціонують на території Ладижинської міської ради.

Тема заняття «Мотивація дітей до навчальної діяльності» актуальна завжди. Тренер – психолог НВК №1 Пипко Тетяна Василівна розповіла присутнім про існуючі види та способи мотивування дітей різного віку до навчання. Батьки обговорили та проаналізувати свої життєві ситуації, поділитись власним досвідом та озброїлись новими знаннями.

Ладижинський міський центр соціальних служб для сім'ї, дітей та молоді дякує за співпрацю соціальним партнерам – НВК №1.

24 вересня 2016 | | Автор:victoria | Переглядів: 663 Коментарів: 0

Додати коментар

Ви зайшли на сайт як незареєстрований.
Ви можете зареєструватись або увійтипід своїм им'ям.
Також Ви можете увійти через одну із соціальних мереж - Увійти через соцюмережі
Оголошено місячник добровільної здачі зброї Оголошено місячник добровільної здачі зброї По факту розтрати міжнародної допомоги в Ладижині відкрито кримінальне провадження По факту розтрати міжнародної допомоги в Ладижині відкрито кримінальне провадження Ладижин потопає у хащах амброзії Ладижин потопає у хащах амброзії В центрі Ладижина зявилось «джерело»  невідомого походження В центрі Ладижина зявилось «джерело» невідомого походження 	В Ладижині розгортається нова медіа-війна навколо комунального радіо В Ладижині розгортається нова медіа-війна навколо комунального радіо Екологи запустили новий еко-проект Екологи запустили новий еко-проект "Екологічна карта Ладижина" Ладижинське водосховище зазнало екологічного впливу Ладижинське водосховище зазнало екологічного впливу  В Ладижині відбувся перший регіональний екологічний форум «Суспільство ЗА чисте виробництво» В Ладижині відбувся перший регіональний екологічний форум «Суспільство ЗА чисте виробництво» В Ладижині відбувся творчий вечір молодої поетеси Марійки Брушницької В Ладижині відбувся творчий вечір молодої поетеси Марійки Брушницької  І знову про Четвертинівку. Конфлікт навколо передачі майна триває. І знову про Четвертинівку. Конфлікт навколо передачі майна триває. Громадськість запустила новий проект: «Поділля: ойкумена-інкогнита. В пошуках минулого». Громадськість запустила новий проект: «Поділля: ойкумена-інкогнита. В пошуках минулого». Ладижинська громадська рада запустила власний сайт Ладижинська громадська рада запустила власний сайт Екологи: В Ладижинських хуторах розпахали  під буряки скіфські кургани Екологи: В Ладижинських хуторах розпахали під буряки скіфські кургани 33 канал: Проти екс-працівника колонії сфабрикували справу із наркотиками? 33 канал: Проти екс-працівника колонії сфабрикували справу із наркотиками?

Логін
Пароль