Завантаження. Почекайте будьласка...
Головна сторінка - Культура, Топ 3, Відео, Топ-5 В Ладижині молодь грає в гру «Мафія» англійською

В Ладижині молодь грає в гру «Мафія» англійською

Якщо хтось думає, що ладижинська молодь тільки вміє пити пиво та палити травку по підвалам, той помилиться. Бо ладижинська молодь реально дивує, коли займається багатьма видами спорту, причому досить такими рідкими, як паркур, коли читає реп або захоплюється рок-музикою.

Але цей приклад в принципі є досить непересічним, адже розриває всі прийняті шаблони.

Всі знають, що в Ладижині з минулого року відкрилась арт-кав*ярня «Фредерік», яка вже стала осередком культури в місті, де збираються музиканти, поети та творчі люди.

Цієї неділі там збиралась група молоді, яка вирішила зіграти в відому гру «Мафія».

Цитата:
Довідка: Мафія — салонна командна психологічна покрокова рольова гра з детективним сюжетом, що моделює боротьбу інформованих один про одного членів організованої меншості з неорганізованою більшістю. Зав'язка сюжету: Мешканці міста, знесилені від розгулу мафії, виносять рішення пересаджати у в'язницю всіх мафіозі до єдиного. У відповідь мафія оголошує війну до повного знищення всіх мирних городян.

Здавалось би, ну зібралась молодь зіграти гру, і що тут такого. Але прикол в тому, що молодь грала в Мафію англійською мовою. (До речі, якісна компютерна техніка для інтернет-ігор представлена на ресурсі applekiev.com.ua. Тут в широкому асортименті пропонуеться електроніка фірми apple, відомою своєю продукцією найвищої якості. MacBook може бути відмінним інструментом чи призом для переможців у грі - Купить apple macbook 12)

За словами організаторів це було перше подібне публічне зібрання, але якщо всім сподобається, то в подальшому плануються ще зустрічі. Ініціатором гри в Мафію англійською є ладижинський вчитель, який надав коротенький коментар для нашого ресурсу.

То ж якщо хтось має бажання зіграти в гру "Мафія" англійською, звертайтесь в арт-кав*ярню "Фредерік".

8772_img_0246.jpg (50.92 Kb)9407_img_0244.jpg (63.61 Kb)
2 березень 2017 | | Автор:Arhip | Переглядів: 1858 Коментарів: 3
Написав: ВЛАДИЖИН 3.03.2017 - 01:41
я б зіграв би карти на роздівання, німецькою, і шо.
Написав: Лаура 3.03.2017 - 18:01
Гра в Мафію - це спеціальні маски, відповідний антураж... А на фото цього щось не видно. І справді - ніби в підкидного рають.))
Написав: Wanch 4.03.2017 - 08:58
ДУРНЯ!

Додати коментар

Ви зайшли на сайт як незареєстрований.
Ви можете зареєструватись або увійтипід своїм им'ям.
Також Ви можете увійти через одну із соціальних мереж - Увійти через соцюмережі
В Ладижині відбувся другий екологічний форум В Ладижині відбувся другий екологічний форум "Суспільство ЗА чисте виробництво" Ладижинська мерія оцінила доступність інфраструктури міста для людей з інвалідністю Ладижинська мерія оцінила доступність інфраструктури міста для людей з інвалідністю В суді розглядається справа з приводу порушення ліцензійних умов ладижинським підприємством В суді розглядається справа з приводу порушення ліцензійних умов ладижинським підприємством Громадське обговорення:  інвестиційні проекти в сфері ЖКГ Ладижинської ТЕС на 2019 рік Громадське обговорення: інвестиційні проекти в сфері ЖКГ Ладижинської ТЕС на 2019 рік Читачі центральної бібліотеки працювали бібліотекарями в рамках акції Читачі центральної бібліотеки працювали бібліотекарями в рамках акції "Бібліотекар на годину Ладижинські рятувальники провели екскурсію для учнів школи № 3 Ладижинські рятувальники провели екскурсію для учнів школи № 3 Тростянецький спиртовий завод вкладе 1, 9 млн. грн. в заходи по вирішенню екологічних проблем Тростянецький спиртовий завод вкладе 1, 9 млн. грн. в заходи по вирішенню екологічних проблем Повідомлення Тростянецького ОРВК про осінній призов на строкову військову службу Повідомлення Тростянецького ОРВК про осінній призов на строкову військову службу Бюджет міста заробив 2, 6 млн. грн. за розміщення бюджетних коштів на депозит Бюджет міста заробив 2, 6 млн. грн. за розміщення бюджетних коштів на депозит За 9 місяців цього року загальна частина бюджету перевиконана на 33 млн. грн. За 9 місяців цього року загальна частина бюджету перевиконана на 33 млн. грн. Міський голова Валерій Коломєйцев має намір передати лікарню в державну власність Міський голова Валерій Коломєйцев має намір передати лікарню в державну власність

Логін
Пароль