Завантаження. Почекайте будьласка...
Головна сторінка - Культура В Ладижині відбулась авторська зустріч з письменником Володимиром Арєнєвим

В Ладижині відбулась авторська зустріч з письменником Володимиром Арєнєвим

3893_151201113117_vladimir_arenev_640x360_ukrinform_nocredit.jpg (29.23 Kb)23 жовтня в торгівельному центрі "Європейський" відбулась зустріч з письменником Володимиром Арєнєвим з читачами.

Організатором зустрічі була книгарня "ТУТ".

Під час зустрічі письменник презентував дві свої книги "Місто тисячі дверей" та "Книжка заборон і таємниць". По завершенні зустрічі читачі, що прийшли зустрітись з письменником, змогли отримати книги з автографом письменника та змогли отримати відповіді на свої запитання.

Довідка: Володимир Арєнєв, справжнє ім*я Володимир Костянтинович Пузій, - письменник, літературний критик, журналіст, народився 1 жовтня 1978 року в місті Київ.
Перший художній твір було надруковано в 1998 році видавництвом «Альфа-книга» (Росія), яке й запропонувало вигадати Володимиру псевдонім. Ним став Володимир Арєнєв. Звідтоді практично всі художні твори автора виходять під псевдонімом, а справжнім прізвищем він підписує публіцистичні матеріали. Учасник творчої майстерні «Второй блин», під керівництвом Г. Л. Олді.

Володимир Пузій працює у широкому спектрі жанрів і тем: фентезі (цикли «Літописи Ніса», «Господар небесного звіринця»), сюрреалізм («Під небом блакитним»), містика («Кола на землі»), наукова фантастика, дитячі казки, фантастичні гуморески тощо.

Станом на початок 2010 року має 16 сольних книг і більше сотні публікацій в міжавторських збірках і періодиці. Публікується російською, українською, литовською, естонською, польською мовами. Нерідко сам перекладає свої книги з російської на українську.

Під своїм справжнім прізвищем відомий як літературний критик і журналіст. У різні роки співпрацював із такими виданнями як: «Дзеркало тижня», «Сегодня», «Реальность фантастики», «Мир фантастики», «Fan-тастика» та ін. Активно пише рецензії та аналітичні статті, виступає із доповідями на конвентах і фестивалях фантастики (наприклад, «Зоряний міст»). Літературно-критичні праці В. Пузія неодноразово були відзначені преміями. Фіналіст незалежної премії «Дебют» (Росія).

фото від книгарні ТУТ:

0545_sw7qhjtrtr4.jpg (.36 Kb)8168_chxux1p_9s8.jpg (45.66 Kb)
24 жовтня 2016 | | Автор:Arhip | Переглядів: 1005 Коментарів: 4
Написав: ВЛАДИЖИН 24.10.2016 - 22:47
А що на перед не можна було сказати, що буде зустріч, чи самі журналісти не вкурсі що має бути?
Написав: Arhip 25.10.2016 - 14:45
на жаль дізнались тільки вчора, коли моніторили соціальні мережі...
Написав: ВЛАДИЖИН 25.10.2016 - 16:38
Arhip, із такими людьми журналістам потрібно особисто мати зв'язок, щоб наперед повідомляти про ті чи інші події...
Написав: nina 25.10.2016 - 19:34
Не шкодуйте, що не знали. Моя внучка віднесла 115 грн. за збірних кількох авторів виповнений на газетному папері. Але задоволення отримала от зустрічи зі справжнім письменником.

Додати коментар

Ви зайшли на сайт як незареєстрований.
Ви можете зареєструватись або увійтипід своїм им'ям.
Також Ви можете увійти через одну із соціальних мереж - Увійти через соцюмережі
Оголошено місячник добровільної здачі зброї Оголошено місячник добровільної здачі зброї В Ладижині громадськість вирішила зайнятись стратегічним плануванням розвитку громади В Ладижині громадськість вирішила зайнятись стратегічним плануванням розвитку громади Чи потрібен громаді Ладижина працюючий ладижинський кар`єр? Чи потрібен громаді Ладижина працюючий ладижинський кар`єр?  Апеляційний суд  зняв всі обвинувачення з Олександра Чайковського Апеляційний суд зняв всі обвинувачення з Олександра Чайковського Голова історичного клубу Іван Ткаченко презентував свою книгу та клуб на зустрічі з ладижинськими учнями Голова історичного клубу Іван Ткаченко презентував свою книгу та клуб на зустрічі з ладижинськими учнями В Ладижин створено історичний клуб В Ладижин створено історичний клуб "Гіпаніс" Вечір пам`яті Олександра Макаревича Вечір пам`яті Олександра Макаревича По факту розтрати міжнародної допомоги в Ладижині відкрито кримінальне провадження По факту розтрати міжнародної допомоги в Ладижині відкрито кримінальне провадження Ладижин потопає у хащах амброзії Ладижин потопає у хащах амброзії В центрі Ладижина зявилось «джерело»  невідомого походження В центрі Ладижина зявилось «джерело» невідомого походження 	В Ладижині розгортається нова медіа-війна навколо комунального радіо В Ладижині розгортається нова медіа-війна навколо комунального радіо Екологи запустили новий еко-проект Екологи запустили новий еко-проект "Екологічна карта Ладижина" Ладижинське водосховище зазнало екологічного впливу Ладижинське водосховище зазнало екологічного впливу  В Ладижині відбувся перший регіональний екологічний форум «Суспільство ЗА чисте виробництво» В Ладижині відбувся перший регіональний екологічний форум «Суспільство ЗА чисте виробництво»

Логін
Пароль