Завантаження. Почекайте будьласка...
Головна сторінка - Культура Учні музичної школи взяли участь в обласному конкурсі «Подільська весна-2017»

Учні музичної школи взяли участь в обласному конкурсі «Подільська весна-2017»

0647_uchasniki_konkursu.jpg (74.08 Kb)25 лютого 2017 року в м. Вінниці, у приміщенні коледжу культури і мистецтв ім. М. Д. Леонтовича відбувся заключний тур обласного конкурсу «Подільська весна-2017» у номінації «Музично-теоретична олімпіада».

Про це повідомляє відділ культури Ладижинської міської ради.

В олімпіаді прийняли участь біля 160 дітей з різних музичних шкіл області. Ладижинську музичну школу представили:
- І категорія – Казмірчук Олександр 5 клас, народний відділ (викладач по сольфеджіо Недзельська Т.В.);
– Перловська Дарія 6 клас, фортепіанний відділ (викладач по сольфеджіо Пупко Н.О.);
- ІІ категорія – Мацюк Ольга 7 клас, фортепіанний відділ (викладач по сольфеджіо Недзельська Т.В.).

Після виконання завдань учасникам була показана хореографічна вистава – «Дванадцять місяців», яку підготували студенти хореографічного відділу коледжу. Учні нашої школи отримали Подяки за участь в заключному турі конкурсу.
В 2017 році
28 лютий 2017 | | Автор:Arhip | Переглядів: 1355 Коментарів: 0

Додати коментар

Ви зайшли на сайт як незареєстрований.
Ви можете зареєструватись або увійтипід своїм им'ям.
Також Ви можете увійти через одну із соціальних мереж - Увійти через соцюмережі
В Ладижині відбувся другий екологічний форум В Ладижині відбувся другий екологічний форум "Суспільство ЗА чисте виробництво" Ладижинська мерія оцінила доступність інфраструктури міста для людей з інвалідністю Ладижинська мерія оцінила доступність інфраструктури міста для людей з інвалідністю В суді розглядається справа з приводу порушення ліцензійних умов ладижинським підприємством В суді розглядається справа з приводу порушення ліцензійних умов ладижинським підприємством Громадське обговорення:  інвестиційні проекти в сфері ЖКГ Ладижинської ТЕС на 2019 рік Громадське обговорення: інвестиційні проекти в сфері ЖКГ Ладижинської ТЕС на 2019 рік Читачі центральної бібліотеки працювали бібліотекарями в рамках акції Читачі центральної бібліотеки працювали бібліотекарями в рамках акції "Бібліотекар на годину Ладижинські рятувальники провели екскурсію для учнів школи № 3 Ладижинські рятувальники провели екскурсію для учнів школи № 3 Тростянецький спиртовий завод вкладе 1, 9 млн. грн. в заходи по вирішенню екологічних проблем Тростянецький спиртовий завод вкладе 1, 9 млн. грн. в заходи по вирішенню екологічних проблем Повідомлення Тростянецького ОРВК про осінній призов на строкову військову службу Повідомлення Тростянецького ОРВК про осінній призов на строкову військову службу Бюджет міста заробив 2, 6 млн. грн. за розміщення бюджетних коштів на депозит Бюджет міста заробив 2, 6 млн. грн. за розміщення бюджетних коштів на депозит За 9 місяців цього року загальна частина бюджету перевиконана на 33 млн. грн. За 9 місяців цього року загальна частина бюджету перевиконана на 33 млн. грн. Міський голова Валерій Коломєйцев має намір передати лікарню в державну власність Міський голова Валерій Коломєйцев має намір передати лікарню в державну власність

Логін
Пароль