Завантаження. Почекайте будьласка...
Головна сторінка - Культура Танцювальний колектив "Радість" здобув перше місце на всеукраїнському конкурсі

Танцювальний колектив "Радість" здобув перше місце на всеукраїнському конкурсі

10 та 11 грудня в м. Вінниця проходив Всеукраїнський багатожанровий конкурс мистецтв “Подільський зорепад”, де від міста Ладижин тримав марку ансамбль народного танцю “Радість” (ЗОШ № 2, худ.керівник Бондарчук Яна).

Для Ладижинської Радості це був ювілейний 10 фестиваль за 2 роки, адже свої досягнення в області народної хореографії вони демонструють не так давно, але так яскраво блискуче.

Про це повідомляє відділ культури Ладижинської міської ради.

За всі роки свого існування (з 2014р.) Ладижинська Радість здобула перемогу в м. Києві, Львові, Одесі, Вінниці, Умані, Немирові, та в інших містах України, де прославила подільський край дитячими талантами.

Ось і зараз, у великій боротьбі в номінації “Дитяча хореографія” здобула перше місце, а серед 10-ти найсильніших українських ансамблів народного танцю, посіла друге місце поступившись тільки народному ансамблю з м. Хмельницький, перевагою якого було те, що в ансамблі займається багато хлопців.

“В нашому ансамблі дуже не вистачає хлопців, народні танці це танці здебільшого для хлопчиків, і мені хочеться вірити, що в колективі буде займатись більше хлопців, ніж займається зараз” - каже керівник ансамблю Бондарчук Яна.

99_img_0364.jpg (113.11 Kb)
1431_img_0231.jpg (83.87 Kb)8260_img_0062.jpg (82.85 Kb)2654_img_0117.jpg (90.46 Kb)6669_img_0158.jpg (102.55 Kb)
12 грудня 2016 | | Автор:Arhip | Переглядів: 1236 Коментарів: 0

Додати коментар

Ви зайшли на сайт як незареєстрований.
Ви можете зареєструватись або увійтипід своїм им'ям.
Також Ви можете увійти через одну із соціальних мереж - Увійти через соцюмережі
Оголошено місячник добровільної здачі зброї Оголошено місячник добровільної здачі зброї В Ладижині громадськість вирішила зайнятись стратегічним плануванням розвитку громади В Ладижині громадськість вирішила зайнятись стратегічним плануванням розвитку громади Чи потрібен громаді Ладижина працюючий ладижинський кар`єр? Чи потрібен громаді Ладижина працюючий ладижинський кар`єр?  Апеляційний суд  зняв всі обвинувачення з Олександра Чайковського Апеляційний суд зняв всі обвинувачення з Олександра Чайковського Голова історичного клубу Іван Ткаченко презентував свою книгу та клуб на зустрічі з ладижинськими учнями Голова історичного клубу Іван Ткаченко презентував свою книгу та клуб на зустрічі з ладижинськими учнями В Ладижин створено історичний клуб В Ладижин створено історичний клуб "Гіпаніс" Вечір пам`яті Олександра Макаревича Вечір пам`яті Олександра Макаревича По факту розтрати міжнародної допомоги в Ладижині відкрито кримінальне провадження По факту розтрати міжнародної допомоги в Ладижині відкрито кримінальне провадження Ладижин потопає у хащах амброзії Ладижин потопає у хащах амброзії В центрі Ладижина зявилось «джерело»  невідомого походження В центрі Ладижина зявилось «джерело» невідомого походження 	В Ладижині розгортається нова медіа-війна навколо комунального радіо В Ладижині розгортається нова медіа-війна навколо комунального радіо Екологи запустили новий еко-проект Екологи запустили новий еко-проект "Екологічна карта Ладижина" Ладижинське водосховище зазнало екологічного впливу Ладижинське водосховище зазнало екологічного впливу  В Ладижині відбувся перший регіональний екологічний форум «Суспільство ЗА чисте виробництво» В Ладижині відбувся перший регіональний екологічний форум «Суспільство ЗА чисте виробництво»

Логін
Пароль