Завантаження. Почекайте будьласка...
Головна сторінка - Культура Танцювальний колектив "Радість" здобув перше місце на всеукраїнському конкурсі

Танцювальний колектив "Радість" здобув перше місце на всеукраїнському конкурсі

10 та 11 грудня в м. Вінниця проходив Всеукраїнський багатожанровий конкурс мистецтв “Подільський зорепад”, де від міста Ладижин тримав марку ансамбль народного танцю “Радість” (ЗОШ № 2, худ.керівник Бондарчук Яна).

Для Ладижинської Радості це був ювілейний 10 фестиваль за 2 роки, адже свої досягнення в області народної хореографії вони демонструють не так давно, але так яскраво блискуче.

Про це повідомляє відділ культури Ладижинської міської ради.

За всі роки свого існування (з 2014р.) Ладижинська Радість здобула перемогу в м. Києві, Львові, Одесі, Вінниці, Умані, Немирові, та в інших містах України, де прославила подільський край дитячими талантами.

Ось і зараз, у великій боротьбі в номінації “Дитяча хореографія” здобула перше місце, а серед 10-ти найсильніших українських ансамблів народного танцю, посіла друге місце поступившись тільки народному ансамблю з м. Хмельницький, перевагою якого було те, що в ансамблі займається багато хлопців.

“В нашому ансамблі дуже не вистачає хлопців, народні танці це танці здебільшого для хлопчиків, і мені хочеться вірити, що в колективі буде займатись більше хлопців, ніж займається зараз” - каже керівник ансамблю Бондарчук Яна.

99_img_0364.jpg (113.11 Kb)
1431_img_0231.jpg (83.87 Kb)8260_img_0062.jpg (82.85 Kb)2654_img_0117.jpg (90.46 Kb)6669_img_0158.jpg (102.55 Kb)
12 грудня 2016 | | Автор:Arhip | Переглядів: 1516 Коментарів: 0

Додати коментар

Ви зайшли на сайт як незареєстрований.
Ви можете зареєструватись або увійтипід своїм им'ям.
Також Ви можете увійти через одну із соціальних мереж - Увійти через соцюмережі
В Ладижині відбувся другий екологічний форум В Ладижині відбувся другий екологічний форум "Суспільство ЗА чисте виробництво" Ладижинська мерія оцінила доступність інфраструктури міста для людей з інвалідністю Ладижинська мерія оцінила доступність інфраструктури міста для людей з інвалідністю В суді розглядається справа з приводу порушення ліцензійних умов ладижинським підприємством В суді розглядається справа з приводу порушення ліцензійних умов ладижинським підприємством Громадське обговорення:  інвестиційні проекти в сфері ЖКГ Ладижинської ТЕС на 2019 рік Громадське обговорення: інвестиційні проекти в сфері ЖКГ Ладижинської ТЕС на 2019 рік Читачі центральної бібліотеки працювали бібліотекарями в рамках акції Читачі центральної бібліотеки працювали бібліотекарями в рамках акції "Бібліотекар на годину Ладижинські рятувальники провели екскурсію для учнів школи № 3 Ладижинські рятувальники провели екскурсію для учнів школи № 3 Тростянецький спиртовий завод вкладе 1, 9 млн. грн. в заходи по вирішенню екологічних проблем Тростянецький спиртовий завод вкладе 1, 9 млн. грн. в заходи по вирішенню екологічних проблем Повідомлення Тростянецького ОРВК про осінній призов на строкову військову службу Повідомлення Тростянецького ОРВК про осінній призов на строкову військову службу Бюджет міста заробив 2, 6 млн. грн. за розміщення бюджетних коштів на депозит Бюджет міста заробив 2, 6 млн. грн. за розміщення бюджетних коштів на депозит За 9 місяців цього року загальна частина бюджету перевиконана на 33 млн. грн. За 9 місяців цього року загальна частина бюджету перевиконана на 33 млн. грн. Міський голова Валерій Коломєйцев має намір передати лікарню в державну власність Міський голова Валерій Коломєйцев має намір передати лікарню в державну власність

Логін
Пароль