Завантаження. Почекайте будьласка...
Головна сторінка - Культура Танцювальний колектив "Радість" здобув перше місце на всеукраїнському конкурсі

Танцювальний колектив "Радість" здобув перше місце на всеукраїнському конкурсі

10 та 11 грудня в м. Вінниця проходив Всеукраїнський багатожанровий конкурс мистецтв “Подільський зорепад”, де від міста Ладижин тримав марку ансамбль народного танцю “Радість” (ЗОШ № 2, худ.керівник Бондарчук Яна).

Для Ладижинської Радості це був ювілейний 10 фестиваль за 2 роки, адже свої досягнення в області народної хореографії вони демонструють не так давно, але так яскраво блискуче.

Про це повідомляє відділ культури Ладижинської міської ради.

За всі роки свого існування (з 2014р.) Ладижинська Радість здобула перемогу в м. Києві, Львові, Одесі, Вінниці, Умані, Немирові, та в інших містах України, де прославила подільський край дитячими талантами.

Ось і зараз, у великій боротьбі в номінації “Дитяча хореографія” здобула перше місце, а серед 10-ти найсильніших українських ансамблів народного танцю, посіла друге місце поступившись тільки народному ансамблю з м. Хмельницький, перевагою якого було те, що в ансамблі займається багато хлопців.

“В нашому ансамблі дуже не вистачає хлопців, народні танці це танці здебільшого для хлопчиків, і мені хочеться вірити, що в колективі буде займатись більше хлопців, ніж займається зараз” - каже керівник ансамблю Бондарчук Яна.

99_img_0364.jpg (113.11 Kb)
1431_img_0231.jpg (83.87 Kb)8260_img_0062.jpg (82.85 Kb)2654_img_0117.jpg (90.46 Kb)6669_img_0158.jpg (102.55 Kb)
12 грудня 2016 | | Автор:Arhip | Переглядів: 788 Коментарів: 0

Додати коментар

Ви зайшли на сайт як незареєстрований.
Ви можете зареєструватись або увійтипід своїм им'ям.
Також Ви можете увійти через одну із соціальних мереж - Увійти через соцюмережі
Оголошено місячник добровільної здачі зброї Оголошено місячник добровільної здачі зброї По факту розтрати міжнародної допомоги в Ладижині відкрито кримінальне провадження По факту розтрати міжнародної допомоги в Ладижині відкрито кримінальне провадження Ладижин потопає у хащах амброзії Ладижин потопає у хащах амброзії В центрі Ладижина зявилось «джерело»  невідомого походження В центрі Ладижина зявилось «джерело» невідомого походження 	В Ладижині розгортається нова медіа-війна навколо комунального радіо В Ладижині розгортається нова медіа-війна навколо комунального радіо Екологи запустили новий еко-проект Екологи запустили новий еко-проект "Екологічна карта Ладижина" Ладижинське водосховище зазнало екологічного впливу Ладижинське водосховище зазнало екологічного впливу  В Ладижині відбувся перший регіональний екологічний форум «Суспільство ЗА чисте виробництво» В Ладижині відбувся перший регіональний екологічний форум «Суспільство ЗА чисте виробництво» В Ладижині відбувся творчий вечір молодої поетеси Марійки Брушницької В Ладижині відбувся творчий вечір молодої поетеси Марійки Брушницької  І знову про Четвертинівку. Конфлікт навколо передачі майна триває. І знову про Четвертинівку. Конфлікт навколо передачі майна триває. Громадськість запустила новий проект: «Поділля: ойкумена-інкогнита. В пошуках минулого». Громадськість запустила новий проект: «Поділля: ойкумена-інкогнита. В пошуках минулого». Ладижинська громадська рада запустила власний сайт Ладижинська громадська рада запустила власний сайт Екологи: В Ладижинських хуторах розпахали  під буряки скіфські кургани Екологи: В Ладижинських хуторах розпахали під буряки скіфські кургани 33 канал: Проти екс-працівника колонії сфабрикували справу із наркотиками? 33 канал: Проти екс-працівника колонії сфабрикували справу із наркотиками?

Логін
Пароль