Завантаження. Почекайте будьласка...
Головна сторінка - Культура, Афиша Талановитих ладижинців запрошують взяти участь в альманасі поезії та прози

Талановитих ладижинців запрошують взяти участь в альманасі поезії та прози

http//lad.vn.ua/uploads/images/foto/thumb/0850_img_0347.jpgЛітературно-мистецьке об’єднання «Стожари» з нагоди свого 15-річчя оголосило про набір в літературно-мистецький альманах, випуск якого заплановано на грудень місяць цього року.

Умови участі:

Об’єм видання – 250 сторінок, формат – А5, кольорова ламінована обкладинка, 16 або 24 вставки на крейдованому папері ( ч\б або в кольорі ) з фото учасників ЛМО «Стожари» різних років та творчі доробки художників та митців, що входять в ЛМО « Стожари».
Для формування альманаху запрошуються всі бажаючі розмістити в ньому свої творчі доробки, що проживають або проживали в певний період часу в місті Ладижин та навколишніх населених пунктах сусідніх районів. Перевага при формуванні альманаху буде надаватись тим, хто є або був учасником літературно-мистецького об’єднання «Стожари».
Вік учасників необмежений. Для участі в альманасі можна подавати свої творчі доробки у вигляді поезії, прози, публіцистики. Для цього потрібно:
Перший крок: На нашу електронну пошту ( sobor24321@ukr.net ) в строк до 1 жовтня цього року вислати: засоби зв’язку ( мобільний телефон), фото, коротку творчу біографію об’ємом не більше 5 коротких речень, ваші творчі доробки об’ємом не більше 10 поезій або прозу але не більше 220 авторських стрічок та не більше 6 сторінок в форматі А5, 12-м кеглем та шрифтом times new roman.
Другий крок: редакційна рада ЛМО «Стожари» розглядає запропоновані творчі доробки та інформує автора про своє рішення в т.ч. про об’єм ваших творчих доробків, які буде розміщено в альманасі відповідно до запланованого об’єму та дизайнерської концепції. Строк затвердження редакційною радою – до 15 жовтня цього року.
Кожному учаснику альманаху буде надано один авторський примірник, вартість якого буде складати орієнтовно від 80 до 100 гривень ( остаточна вартість буде визначена з врахуванням кількості учасників та об’єму альманаху). Для того, щоб замовити додаткові примірники, їх слід попередньо замовити, вартість цих примірників у випадку вчасного замовлення, не зміниться. Оплата своїх примірників буде здійснюватись після отримання альманаху з видавництва.

Учасники альманаху зможуть взяти участь в презентаційних заходах, що будуть відбуватися після випуску альманаху, а їх роботи будуть розміщені також на інтернет-ресурсах, а саме видання поповнить бібліотечний фонд області, надійде в профільні видання та творчі спілки області та України. Також кожен учасник зможе за бажанням статиу часником ЛМО "Стожари".

Довідки з приводу участі у альманасі за електронною поштою або за телефоном: 097 22 950 22 та sobor24321@ukr.net
Координатор проекту- голова ЛМО «Стожари» Андрій Скакодуб
7 вересня 2016 | | Автор:Arhip | Переглядів: 1556 Коментарів: 0

Додати коментар

Ви зайшли на сайт як незареєстрований.
Ви можете зареєструватись або увійтипід своїм им'ям.
Також Ви можете увійти через одну із соціальних мереж - Увійти через соцюмережі
В Ладижині відбувся другий екологічний форум В Ладижині відбувся другий екологічний форум "Суспільство ЗА чисте виробництво" Ладижинська мерія оцінила доступність інфраструктури міста для людей з інвалідністю Ладижинська мерія оцінила доступність інфраструктури міста для людей з інвалідністю В суді розглядається справа з приводу порушення ліцензійних умов ладижинським підприємством В суді розглядається справа з приводу порушення ліцензійних умов ладижинським підприємством Громадське обговорення:  інвестиційні проекти в сфері ЖКГ Ладижинської ТЕС на 2019 рік Громадське обговорення: інвестиційні проекти в сфері ЖКГ Ладижинської ТЕС на 2019 рік Читачі центральної бібліотеки працювали бібліотекарями в рамках акції Читачі центральної бібліотеки працювали бібліотекарями в рамках акції "Бібліотекар на годину Ладижинські рятувальники провели екскурсію для учнів школи № 3 Ладижинські рятувальники провели екскурсію для учнів школи № 3 Тростянецький спиртовий завод вкладе 1, 9 млн. грн. в заходи по вирішенню екологічних проблем Тростянецький спиртовий завод вкладе 1, 9 млн. грн. в заходи по вирішенню екологічних проблем Повідомлення Тростянецького ОРВК про осінній призов на строкову військову службу Повідомлення Тростянецького ОРВК про осінній призов на строкову військову службу Бюджет міста заробив 2, 6 млн. грн. за розміщення бюджетних коштів на депозит Бюджет міста заробив 2, 6 млн. грн. за розміщення бюджетних коштів на депозит За 9 місяців цього року загальна частина бюджету перевиконана на 33 млн. грн. За 9 місяців цього року загальна частина бюджету перевиконана на 33 млн. грн. Школа № 4 перемогла на міських змаганнях по футболу серед учнів 9-11 класів Школа № 4 перемогла на міських змаганнях по футболу серед учнів 9-11 класів Ладижинське водосховище зариблять дволітками коропа, товстолоба, карася та білого амура Ладижинське водосховище зариблять дволітками коропа, товстолоба, карася та білого амура На Ладижинському водосховищі затримали браконьєрів На Ладижинському водосховищі затримали браконьєрів Ладижинську міську раду  зобов`язали скасувати рішення аукціону на 12, 9 млн. грн. Ладижинську міську раду зобов`язали скасувати рішення аукціону на 12, 9 млн. грн.

Логін
Пароль