Завантаження. Почекайте будьласка...
Головна сторінка - Культура, Афиша Талановитих ладижинців запрошують взяти участь в альманасі поезії та прози

Талановитих ладижинців запрошують взяти участь в альманасі поезії та прози

http//lad.vn.ua/uploads/images/foto/thumb/0850_img_0347.jpgЛітературно-мистецьке об’єднання «Стожари» з нагоди свого 15-річчя оголосило про набір в літературно-мистецький альманах, випуск якого заплановано на грудень місяць цього року.

Умови участі:

Об’єм видання – 250 сторінок, формат – А5, кольорова ламінована обкладинка, 16 або 24 вставки на крейдованому папері ( ч\б або в кольорі ) з фото учасників ЛМО «Стожари» різних років та творчі доробки художників та митців, що входять в ЛМО « Стожари».
Для формування альманаху запрошуються всі бажаючі розмістити в ньому свої творчі доробки, що проживають або проживали в певний період часу в місті Ладижин та навколишніх населених пунктах сусідніх районів. Перевага при формуванні альманаху буде надаватись тим, хто є або був учасником літературно-мистецького об’єднання «Стожари».
Вік учасників необмежений. Для участі в альманасі можна подавати свої творчі доробки у вигляді поезії, прози, публіцистики. Для цього потрібно:
Перший крок: На нашу електронну пошту ( sobor24321@ukr.net ) в строк до 1 жовтня цього року вислати: засоби зв’язку ( мобільний телефон), фото, коротку творчу біографію об’ємом не більше 5 коротких речень, ваші творчі доробки об’ємом не більше 10 поезій або прозу але не більше 220 авторських стрічок та не більше 6 сторінок в форматі А5, 12-м кеглем та шрифтом times new roman.
Другий крок: редакційна рада ЛМО «Стожари» розглядає запропоновані творчі доробки та інформує автора про своє рішення в т.ч. про об’єм ваших творчих доробків, які буде розміщено в альманасі відповідно до запланованого об’єму та дизайнерської концепції. Строк затвердження редакційною радою – до 15 жовтня цього року.
Кожному учаснику альманаху буде надано один авторський примірник, вартість якого буде складати орієнтовно від 80 до 100 гривень ( остаточна вартість буде визначена з врахуванням кількості учасників та об’єму альманаху). Для того, щоб замовити додаткові примірники, їх слід попередньо замовити, вартість цих примірників у випадку вчасного замовлення, не зміниться. Оплата своїх примірників буде здійснюватись після отримання альманаху з видавництва.

Учасники альманаху зможуть взяти участь в презентаційних заходах, що будуть відбуватися після випуску альманаху, а їх роботи будуть розміщені також на інтернет-ресурсах, а саме видання поповнить бібліотечний фонд області, надійде в профільні видання та творчі спілки області та України. Також кожен учасник зможе за бажанням статиу часником ЛМО "Стожари".

Довідки з приводу участі у альманасі за електронною поштою або за телефоном: 097 22 950 22 та sobor24321@ukr.net
Координатор проекту- голова ЛМО «Стожари» Андрій Скакодуб
7 вересня 2016 | | Автор:Arhip | Переглядів: 5120 Коментарів: 0

Додати коментар

Ви зайшли на сайт як незареєстрований.
Ви можете зареєструватись або увійтипід своїм им'ям.
Також Ви можете увійти через одну із соціальних мереж - Увійти через соцюмережі

Логін
Пароль