Завантаження. Почекайте будьласка...
Головна сторінка - Культура Лукашівка відзначила свої іменини

Лукашівка відзначила свої іменини

http//lad.vn.ua/uploads/images/foto/8920_5.jpg

14 жовтня вся Україна відзначає потрійне свято – День Покрови Пресвятої Богородиці, День Українського Козацтва та День Захисника України. Цьогоріч у селі Лукашівка додалося ще одне свято – іменини села.

15 жовтня у сільському клубі зібралося чимало глядачів від малого до старого. Теплу зустріч односельців прикрасили творчі художні колективи.

Свято було підготовлено і проведено працівниками клубу та бібліотеки с.Лукашівка за підтримки міського відділу культури і туризму та міської ради.

19 жовтня 2016 | | Автор:victoria | Переглядів: 3197 Коментарів: 4
Написав: OstapBender 19.10.2016 - 12:53
А де інформація про будівництво нової черги курників під Лукашівкою і невдоволення людей? 500 тищ рішають все? biggrinangry
Написав: pash 20.10.2016 - 18:08
Остапе.Не спіши судити і говорити про 500тищ.Почекаємо, що напише газета комунальна про так звані громадські слухання. Зауваження перше: людей із Лукашівки там взагалі не було!!!! друге: А хто там був???? Саме основне-"влади" в особі мера там не було!!!! А тим самим він підставив і свого першого зама і Рябу !!! Продовження буде....
Написав: Arhip 20.10.2016 - 21:00
Ми не писали нічого по цій темі, бо коли прийшли на ці так звані слухання не змогли потрапити в зал, люди стояли навіть на вулиці. Тому йти на виставу не було бажання. Плюс до всього шість проти будівництва проголосуувало, прізвища яких відомі, -це всі ладижинці. Питання два. Де жителі села Лукашівки, які потерпають від викидів? Їх немає. В Оляниці на грмоадських слуханнях офіційно було 87 проти будівництва і 121 голос за. А тут 6 проти. І виникає також питання про можливості на щось вплинути 6-ма голосами і для чого впливати, якщо немає кого захищати? Статтю не писали. що чекали офіційної версії влади та МХП.
Написав: OstapBender 21.10.2016 - 09:01
Arhip, зрозуміло. Вибачаюсь! thinking

Додати коментар

Ви зайшли на сайт як незареєстрований.
Ви можете зареєструватись або увійтипід своїм им'ям.
Також Ви можете увійти через одну із соціальних мереж - Увійти через соцюмережі

Логін
Пароль