Завантаження. Почекайте будьласка...
Головна сторінка - Культура Лукашівка відзначила свої іменини

Лукашівка відзначила свої іменини

http//lad.vn.ua/uploads/images/foto/8920_5.jpg

14 жовтня вся Україна відзначає потрійне свято – День Покрови Пресвятої Богородиці, День Українського Козацтва та День Захисника України. Цьогоріч у селі Лукашівка додалося ще одне свято – іменини села.

15 жовтня у сільському клубі зібралося чимало глядачів від малого до старого. Теплу зустріч односельців прикрасили творчі художні колективи.

Свято було підготовлено і проведено працівниками клубу та бібліотеки с.Лукашівка за підтримки міського відділу культури і туризму та міської ради.

19 жовтня 2016 | | Автор:victoria | Переглядів: 1411 Коментарів: 4
Написав: OstapBender 19.10.2016 - 12:53
А де інформація про будівництво нової черги курників під Лукашівкою і невдоволення людей? 500 тищ рішають все? biggrinangry
Написав: pash 20.10.2016 - 18:08
Остапе.Не спіши судити і говорити про 500тищ.Почекаємо, що напише газета комунальна про так звані громадські слухання. Зауваження перше: людей із Лукашівки там взагалі не було!!!! друге: А хто там був???? Саме основне-"влади" в особі мера там не було!!!! А тим самим він підставив і свого першого зама і Рябу !!! Продовження буде....
Написав: Arhip 20.10.2016 - 21:00
Ми не писали нічого по цій темі, бо коли прийшли на ці так звані слухання не змогли потрапити в зал, люди стояли навіть на вулиці. Тому йти на виставу не було бажання. Плюс до всього шість проти будівництва проголосуувало, прізвища яких відомі, -це всі ладижинці. Питання два. Де жителі села Лукашівки, які потерпають від викидів? Їх немає. В Оляниці на грмоадських слуханнях офіційно було 87 проти будівництва і 121 голос за. А тут 6 проти. І виникає також питання про можливості на щось вплинути 6-ма голосами і для чого впливати, якщо немає кого захищати? Статтю не писали. що чекали офіційної версії влади та МХП.
Написав: OstapBender 21.10.2016 - 09:01
Arhip, зрозуміло. Вибачаюсь! thinking

Додати коментар

Ви зайшли на сайт як незареєстрований.
Ви можете зареєструватись або увійтипід своїм им'ям.
Також Ви можете увійти через одну із соціальних мереж - Увійти через соцюмережі
В Ладижині відбувся другий екологічний форум В Ладижині відбувся другий екологічний форум "Суспільство ЗА чисте виробництво" Ладижинська мерія оцінила доступність інфраструктури міста для людей з інвалідністю Ладижинська мерія оцінила доступність інфраструктури міста для людей з інвалідністю В суді розглядається справа з приводу порушення ліцензійних умов ладижинським підприємством В суді розглядається справа з приводу порушення ліцензійних умов ладижинським підприємством Громадське обговорення:  інвестиційні проекти в сфері ЖКГ Ладижинської ТЕС на 2019 рік Громадське обговорення: інвестиційні проекти в сфері ЖКГ Ладижинської ТЕС на 2019 рік Читачі центральної бібліотеки працювали бібліотекарями в рамках акції Читачі центральної бібліотеки працювали бібліотекарями в рамках акції "Бібліотекар на годину Ладижинські рятувальники провели екскурсію для учнів школи № 3 Ладижинські рятувальники провели екскурсію для учнів школи № 3 Тростянецький спиртовий завод вкладе 1, 9 млн. грн. в заходи по вирішенню екологічних проблем Тростянецький спиртовий завод вкладе 1, 9 млн. грн. в заходи по вирішенню екологічних проблем Повідомлення Тростянецького ОРВК про осінній призов на строкову військову службу Повідомлення Тростянецького ОРВК про осінній призов на строкову військову службу Бюджет міста заробив 2, 6 млн. грн. за розміщення бюджетних коштів на депозит Бюджет міста заробив 2, 6 млн. грн. за розміщення бюджетних коштів на депозит За 9 місяців цього року загальна частина бюджету перевиконана на 33 млн. грн. За 9 місяців цього року загальна частина бюджету перевиконана на 33 млн. грн. Школа № 4 перемогла на міських змаганнях по футболу серед учнів 9-11 класів Школа № 4 перемогла на міських змаганнях по футболу серед учнів 9-11 класів Ладижинське водосховище зариблять дволітками коропа, товстолоба, карася та білого амура Ладижинське водосховище зариблять дволітками коропа, товстолоба, карася та білого амура На Ладижинському водосховищі затримали браконьєрів На Ладижинському водосховищі затримали браконьєрів Ладижинську міську раду  зобов`язали скасувати рішення аукціону на 12, 9 млн. грн. Ладижинську міську раду зобов`язали скасувати рішення аукціону на 12, 9 млн. грн.

Логін
Пароль