Завантаження. Почекайте будьласка...
Головна сторінка - Культура, Відео Ладижинський рок-гурт The DOM_O презентував новий відеокліп на пісню "Як сон"

Ладижинський рок-гурт The DOM_O презентував новий відеокліп на пісню "Як сон"

38_vrsfeyvjeja.jpg (96.27 Kb)Два дні тому відомий в Ладижині та за його межами рок-гурт The DOM_O своїм прихильникам та фанатам презентував новий відеокліп на пісню "Як сон".

"Привіт друзі, давно не виходили на зв'язок в силу різних обставин. Багато змін відбулося за цей рік, вогняна мавпа, що тут додати... Хтось покинув наше співтовариство, але більшість з вас, залишилися з нами, за що вам величезний респект.
Що сказати, майже рік пройшов з моменту виходу тизера на кліп "Як сон" і нарешті ми довели його до розуму і залюбки ділимось ним із вами. Так само у нас відбулися зміни в складі групи, але про це ми розповімо трохи пізніше... Отже, The DOM_O в повній бойовій готовності, працює для вас, і як завжди чекаємо відгуків про нашу творчість"
, - повідомили музиканти на своїй сторінці в соціальній мережі "Вконтакте".

21 грудня 2016 | | Автор:Arhip | Переглядів: 1605 Коментарів: 0

Додати коментар

Ви зайшли на сайт як незареєстрований.
Ви можете зареєструватись або увійтипід своїм им'ям.
Також Ви можете увійти через одну із соціальних мереж - Увійти через соцюмережі
В Ладижині відбувся другий екологічний форум В Ладижині відбувся другий екологічний форум "Суспільство ЗА чисте виробництво" Ладижинська мерія оцінила доступність інфраструктури міста для людей з інвалідністю Ладижинська мерія оцінила доступність інфраструктури міста для людей з інвалідністю В суді розглядається справа з приводу порушення ліцензійних умов ладижинським підприємством В суді розглядається справа з приводу порушення ліцензійних умов ладижинським підприємством Громадське обговорення:  інвестиційні проекти в сфері ЖКГ Ладижинської ТЕС на 2019 рік Громадське обговорення: інвестиційні проекти в сфері ЖКГ Ладижинської ТЕС на 2019 рік Читачі центральної бібліотеки працювали бібліотекарями в рамках акції Читачі центральної бібліотеки працювали бібліотекарями в рамках акції "Бібліотекар на годину Ладижинські рятувальники провели екскурсію для учнів школи № 3 Ладижинські рятувальники провели екскурсію для учнів школи № 3 Тростянецький спиртовий завод вкладе 1, 9 млн. грн. в заходи по вирішенню екологічних проблем Тростянецький спиртовий завод вкладе 1, 9 млн. грн. в заходи по вирішенню екологічних проблем Повідомлення Тростянецького ОРВК про осінній призов на строкову військову службу Повідомлення Тростянецького ОРВК про осінній призов на строкову військову службу Бюджет міста заробив 2, 6 млн. грн. за розміщення бюджетних коштів на депозит Бюджет міста заробив 2, 6 млн. грн. за розміщення бюджетних коштів на депозит За 9 місяців цього року загальна частина бюджету перевиконана на 33 млн. грн. За 9 місяців цього року загальна частина бюджету перевиконана на 33 млн. грн. Міський голова Валерій Коломєйцев має намір передати лікарню в державну власність Міський голова Валерій Коломєйцев має намір передати лікарню в державну власність

Логін
Пароль