Завантаження. Почекайте будьласка...
Головна сторінка - Культура, Відео Ладижинський рок-гурт The DOM_O презентував новий відеокліп на пісню "Як сон"

Ладижинський рок-гурт The DOM_O презентував новий відеокліп на пісню "Як сон"

38_vrsfeyvjeja.jpg (96.27 Kb)Два дні тому відомий в Ладижині та за його межами рок-гурт The DOM_O своїм прихильникам та фанатам презентував новий відеокліп на пісню "Як сон".

"Привіт друзі, давно не виходили на зв'язок в силу різних обставин. Багато змін відбулося за цей рік, вогняна мавпа, що тут додати... Хтось покинув наше співтовариство, але більшість з вас, залишилися з нами, за що вам величезний респект.
Що сказати, майже рік пройшов з моменту виходу тизера на кліп "Як сон" і нарешті ми довели його до розуму і залюбки ділимось ним із вами. Так само у нас відбулися зміни в складі групи, але про це ми розповімо трохи пізніше... Отже, The DOM_O в повній бойовій готовності, працює для вас, і як завжди чекаємо відгуків про нашу творчість"
, - повідомили музиканти на своїй сторінці в соціальній мережі "Вконтакте".

21 грудня 2016 | | Автор:Arhip | Переглядів: 944 Коментарів: 0

Додати коментар

Ви зайшли на сайт як незареєстрований.
Ви можете зареєструватись або увійтипід своїм им'ям.
Також Ви можете увійти через одну із соціальних мереж - Увійти через соцюмережі
Оголошено місячник добровільної здачі зброї Оголошено місячник добровільної здачі зброї По факту розтрати міжнародної допомоги в Ладижині відкрито кримінальне провадження По факту розтрати міжнародної допомоги в Ладижині відкрито кримінальне провадження Ладижин потопає у хащах амброзії Ладижин потопає у хащах амброзії В центрі Ладижина зявилось «джерело»  невідомого походження В центрі Ладижина зявилось «джерело» невідомого походження 	В Ладижині розгортається нова медіа-війна навколо комунального радіо В Ладижині розгортається нова медіа-війна навколо комунального радіо Екологи запустили новий еко-проект Екологи запустили новий еко-проект "Екологічна карта Ладижина" Ладижинське водосховище зазнало екологічного впливу Ладижинське водосховище зазнало екологічного впливу  В Ладижині відбувся перший регіональний екологічний форум «Суспільство ЗА чисте виробництво» В Ладижині відбувся перший регіональний екологічний форум «Суспільство ЗА чисте виробництво» В Ладижині відбувся творчий вечір молодої поетеси Марійки Брушницької В Ладижині відбувся творчий вечір молодої поетеси Марійки Брушницької  І знову про Четвертинівку. Конфлікт навколо передачі майна триває. І знову про Четвертинівку. Конфлікт навколо передачі майна триває. Громадськість запустила новий проект: «Поділля: ойкумена-інкогнита. В пошуках минулого». Громадськість запустила новий проект: «Поділля: ойкумена-інкогнита. В пошуках минулого». Ладижинська громадська рада запустила власний сайт Ладижинська громадська рада запустила власний сайт Екологи: В Ладижинських хуторах розпахали  під буряки скіфські кургани Екологи: В Ладижинських хуторах розпахали під буряки скіфські кургани 33 канал: Проти екс-працівника колонії сфабрикували справу із наркотиками? 33 канал: Проти екс-працівника колонії сфабрикували справу із наркотиками?

Логін
Пароль