Завантаження. Почекайте будьласка...
Головна сторінка - Культура, Фото, Відео Ладижинські танцюристи здобули перше місце на конкурсі у Львові

Ладижинські танцюристи здобули перше місце на конкурсі у Львові

7,8, та 9 жовтня в м.Львові проходив Всаеукраїнський фестиваль мистецтв “Зірка української сцени 2016”, де ансамбль народного танцю “Радість” (ЗОШ №2, кер. Бондарчук Яна) представляв місто Ладижин.

До речі, з Вінницької області були представники ще з м. Літин, всі інші були з Харькова, Києва, Запорізької обл., Житомирської обл., Черкаської, Івано-Франківської, Львівської та інші.

Всього членами журі було прослухано 190 номерів за 2 дні, наш ладижинський колектив змагався в народній хореографії, де посів 1 місце! На гала-концерт біло відібрано тільки 30 номерів, серед яких і номер Ладижинської Радості “Веселі гуцулята”, приємно, що саме цим номером відкривався і конкурсний день, де журі одноголосно поставили всі десятки(конкурс оцінювався за 10-ти бальною системою). Також ансамблю народного танцю “Радість” було запропоновано підтанцьовувати заслуженому народному співаку Ігорю Нетлюху під пісню “Наш рідний край”. Діти впоралися на відмінно і дуже яскраво завершили гала-концерт. (До речі, створити святковій нстрій Вам допоможе відвідання косметологічного кабінету. На сайті venko.com.ua Ві знайдете широкий вибір інструментів косметолога і, зокрема, зручні у використання лампи-лупи - лампа лупа на штативе )

Члени журі фестивалю — заслужені діячі мистецтв, такі як Олег Лихач — народний артист України, соліст Львівського Академічного театру Опери та Балету ім. Соломії Крушельницької, доцент кафедри сольного співу Львівської музичної академії ім.Миколи Лисенка, член спілки театральних діячів. Ірина Мазур — заслужена артистка України, керівник балету “Життя”, керівник дитячого хореографічного колективу “Смайлики”, єдиного колективу, який представляв Україну на “Євробаченні 2005” у м. Києві.

Ансамбль народного танцю “Радість” отримали дуже красивий кубок за 1 місце, диплом, скидку на поїздку на міжнародний фестиваль та можливість позмагатися за Гран-Прі зрительських симпатій в онлайн-конкурсі.

Варто зазначити, що на фестиваль “Зірка української сцени 2016” цього разу поїхало 32 учасника, де діти не тільки виступали на фестивалі, а й заробляли гроші собі на солодкий стіл на площі біля Львівського театру опери та балету. Своїми запальними танцями артисти назбирали 504 грн.! Деяки перехожі пробували підтанцьовувати ладижинським танцюристам, багато приємних слів на свою адресу почули діти.

Додому зовсім не хотілося їхати, радісні учасники плакали і хотіли залишитися жити во Львові, бо Львів — це дійсно дуже чудове, прекрасне місто, місто, куди хочеться повертатися знов і знов.

3178_img_2074.jpg (72.69 Kb)40_brz_0050.jpg (74.85 Kb)1659_brz_0402.jpg (60.23 Kb)2712_brz_0426.jpg (.72 Kb)7207_c-zdcghxdns.jpg (68.25 Kb)98_eyxeg_sjt2o.jpg (88.59 Kb)1736_img_1796.jpg (89.68 Kb)
17 жовтня 2016 | | Автор:Arhip | Переглядів: 1959 Коментарів: 1
Написав: ВЛАДИЖИН 17.10.2016 - 18:33
Вітаю, молодці!!! так і далі тримати!

Додати коментар

Ви зайшли на сайт як незареєстрований.
Ви можете зареєструватись або увійтипід своїм им'ям.
Також Ви можете увійти через одну із соціальних мереж - Увійти через соцюмережі
В Ладижині відбувся другий екологічний форум В Ладижині відбувся другий екологічний форум "Суспільство ЗА чисте виробництво" Ладижинська мерія оцінила доступність інфраструктури міста для людей з інвалідністю Ладижинська мерія оцінила доступність інфраструктури міста для людей з інвалідністю В суді розглядається справа з приводу порушення ліцензійних умов ладижинським підприємством В суді розглядається справа з приводу порушення ліцензійних умов ладижинським підприємством Громадське обговорення:  інвестиційні проекти в сфері ЖКГ Ладижинської ТЕС на 2019 рік Громадське обговорення: інвестиційні проекти в сфері ЖКГ Ладижинської ТЕС на 2019 рік Читачі центральної бібліотеки працювали бібліотекарями в рамках акції Читачі центральної бібліотеки працювали бібліотекарями в рамках акції "Бібліотекар на годину Ладижинські рятувальники провели екскурсію для учнів школи № 3 Ладижинські рятувальники провели екскурсію для учнів школи № 3 Тростянецький спиртовий завод вкладе 1, 9 млн. грн. в заходи по вирішенню екологічних проблем Тростянецький спиртовий завод вкладе 1, 9 млн. грн. в заходи по вирішенню екологічних проблем Повідомлення Тростянецького ОРВК про осінній призов на строкову військову службу Повідомлення Тростянецького ОРВК про осінній призов на строкову військову службу Бюджет міста заробив 2, 6 млн. грн. за розміщення бюджетних коштів на депозит Бюджет міста заробив 2, 6 млн. грн. за розміщення бюджетних коштів на депозит За 9 місяців цього року загальна частина бюджету перевиконана на 33 млн. грн. За 9 місяців цього року загальна частина бюджету перевиконана на 33 млн. грн. Міський голова Валерій Коломєйцев має намір передати лікарню в державну власність Міський голова Валерій Коломєйцев має намір передати лікарню в державну власність

Логін
Пароль