Завантаження. Почекайте будьласка...
Головна сторінка - Культура, Фото, Відео Ладижинські танцюристи здобули перше місце на конкурсі у Львові

Ладижинські танцюристи здобули перше місце на конкурсі у Львові

7,8, та 9 жовтня в м.Львові проходив Всаеукраїнський фестиваль мистецтв “Зірка української сцени 2016”, де ансамбль народного танцю “Радість” (ЗОШ №2, кер. Бондарчук Яна) представляв місто Ладижин.

До речі, з Вінницької області були представники ще з м. Літин, всі інші були з Харькова, Києва, Запорізької обл., Житомирської обл., Черкаської, Івано-Франківської, Львівської та інші.

Всього членами журі було прослухано 190 номерів за 2 дні, наш ладижинський колектив змагався в народній хореографії, де посів 1 місце! На гала-концерт біло відібрано тільки 30 номерів, серед яких і номер Ладижинської Радості “Веселі гуцулята”, приємно, що саме цим номером відкривався і конкурсний день, де журі одноголосно поставили всі десятки(конкурс оцінювався за 10-ти бальною системою). Також ансамблю народного танцю “Радість” було запропоновано підтанцьовувати заслуженому народному співаку Ігорю Нетлюху під пісню “Наш рідний край”. Діти впоралися на відмінно і дуже яскраво завершили гала-концерт. (До речі, створити святковій нстрій Вам допоможе відвідання косметологічного кабінету. На сайті venko.com.ua Ві знайдете широкий вибір інструментів косметолога і, зокрема, зручні у використання лампи-лупи - лампа лупа на штативе )

Члени журі фестивалю — заслужені діячі мистецтв, такі як Олег Лихач — народний артист України, соліст Львівського Академічного театру Опери та Балету ім. Соломії Крушельницької, доцент кафедри сольного співу Львівської музичної академії ім.Миколи Лисенка, член спілки театральних діячів. Ірина Мазур — заслужена артистка України, керівник балету “Життя”, керівник дитячого хореографічного колективу “Смайлики”, єдиного колективу, який представляв Україну на “Євробаченні 2005” у м. Києві.

Ансамбль народного танцю “Радість” отримали дуже красивий кубок за 1 місце, диплом, скидку на поїздку на міжнародний фестиваль та можливість позмагатися за Гран-Прі зрительських симпатій в онлайн-конкурсі.

Варто зазначити, що на фестиваль “Зірка української сцени 2016” цього разу поїхало 32 учасника, де діти не тільки виступали на фестивалі, а й заробляли гроші собі на солодкий стіл на площі біля Львівського театру опери та балету. Своїми запальними танцями артисти назбирали 504 грн.! Деяки перехожі пробували підтанцьовувати ладижинським танцюристам, багато приємних слів на свою адресу почули діти.

Додому зовсім не хотілося їхати, радісні учасники плакали і хотіли залишитися жити во Львові, бо Львів — це дійсно дуже чудове, прекрасне місто, місто, куди хочеться повертатися знов і знов.

3178_img_2074.jpg (72.69 Kb)40_brz_0050.jpg (74.85 Kb)1659_brz_0402.jpg (60.23 Kb)2712_brz_0426.jpg (.72 Kb)7207_c-zdcghxdns.jpg (68.25 Kb)98_eyxeg_sjt2o.jpg (88.59 Kb)1736_img_1796.jpg (89.68 Kb)
17 жовтня 2016 | | Автор:Arhip | Переглядів: 1507 Коментарів: 1
Написав: ВЛАДИЖИН 17.10.2016 - 18:33
Вітаю, молодці!!! так і далі тримати!

Додати коментар

Ви зайшли на сайт як незареєстрований.
Ви можете зареєструватись або увійтипід своїм им'ям.
Також Ви можете увійти через одну із соціальних мереж - Увійти через соцюмережі
Оголошено місячник добровільної здачі зброї Оголошено місячник добровільної здачі зброї В Ладижині громадськість вирішила зайнятись стратегічним плануванням розвитку громади В Ладижині громадськість вирішила зайнятись стратегічним плануванням розвитку громади Чи потрібен громаді Ладижина працюючий ладижинський кар`єр? Чи потрібен громаді Ладижина працюючий ладижинський кар`єр?  Апеляційний суд  зняв всі обвинувачення з Олександра Чайковського Апеляційний суд зняв всі обвинувачення з Олександра Чайковського Голова історичного клубу Іван Ткаченко презентував свою книгу та клуб на зустрічі з ладижинськими учнями Голова історичного клубу Іван Ткаченко презентував свою книгу та клуб на зустрічі з ладижинськими учнями В Ладижин створено історичний клуб В Ладижин створено історичний клуб "Гіпаніс" Вечір пам`яті Олександра Макаревича Вечір пам`яті Олександра Макаревича По факту розтрати міжнародної допомоги в Ладижині відкрито кримінальне провадження По факту розтрати міжнародної допомоги в Ладижині відкрито кримінальне провадження Ладижин потопає у хащах амброзії Ладижин потопає у хащах амброзії В центрі Ладижина зявилось «джерело»  невідомого походження В центрі Ладижина зявилось «джерело» невідомого походження 	В Ладижині розгортається нова медіа-війна навколо комунального радіо В Ладижині розгортається нова медіа-війна навколо комунального радіо Екологи запустили новий еко-проект Екологи запустили новий еко-проект "Екологічна карта Ладижина" Ладижинське водосховище зазнало екологічного впливу Ладижинське водосховище зазнало екологічного впливу  В Ладижині відбувся перший регіональний екологічний форум «Суспільство ЗА чисте виробництво» В Ладижині відбувся перший регіональний екологічний форум «Суспільство ЗА чисте виробництво»

Логін
Пароль