Завантаження. Почекайте будьласка...
Головна сторінка - Культура Ладижинська "Перлинка" посіла призове місце на конкурсі хореографічного мистецтва

Ладижинська "Перлинка" посіла призове місце на конкурсі хореографічного мистецтва

http//lad.vn.ua/uploads/images/foto/6975_perlinka_u_m_tulchin_na_konkursi_im__v_rumyanceva.jpg

19 листопада у м. Тульчин проходив конкурс хореографічного мистецтва імені В.Румянцева з нагоди 90-річчя від дня народження, в якому прийняли участь найкращі колективи Вінницької області.

Головними критеріями конкурсу були: обовязкова вікова категорія від 8 до 13 років і тільки найкращі колективи міста, повідомляє міський відділ культури.

Від м.Ладижин на конкурс хореографічного мистецтва поїхав наш танцювальний коллектив «Перлинка» МБК «Лада», керівник Наталя Полуведько, з двома композиціями «Муха – цокотуха» та «Дружби крила» (сердня вікова категорія від 8 до 13 років). Ця поїздка була дуже хвилюючою як для керівника, так і для самих дітей, адже змагатися на одній сцені з найсильнішими та найдосвідченішими хореографічними колективами доводиться не кожен день. Хвилювання наших «перлинок» не пройшли даремно.

Учасники колективу зайняли І місце у номінації «Сучасна хореографія» за дві свої хореографічні композиції. Наша «Перлинка» отримала диплом від Управління культури і мистецтв Вінницької обласної державної адміністрації та Вінницького обласного центру народної творчості та пам'ятний кубок.
22 листопада 2016 | | Автор:victoria | Переглядів: 3688 Коментарів: 0

Додати коментар

Ви зайшли на сайт як незареєстрований.
Ви можете зареєструватись або увійтипід своїм им'ям.
Також Ви можете увійти через одну із соціальних мереж - Увійти через соцюмережі

Логін
Пароль