Завантаження. Почекайте будьласка...
Головна сторінка - Культура Ладижинці взяли участь у Всеукраїнському фестивалі-конурсі "Молодь обирає здоров`я"

Ладижинці взяли участь у Всеукраїнському фестивалі-конурсі "Молодь обирає здоров`я"

1540_img-c8517793c8fe83ce8f5a0b88bd0e5419-v-520x693.jpg (29.66 Kb)18-20 вересня в м. Київ за організаційної підтримки Міністерства освіти і науки України, Міністерства молоді та спорту України та Українського державного центру позашкільної освіти відбувся Всеукраїнський фестиваль-конкурс "Молодь обирає здоров`я" в якому взяли участь також ладижинці. (До речі, на сайті foras можна знайти широкий вибір товарів для краси, а також - купити фрези для манікюра)

Про хід проведення міроприємства повідомляє Український державний центр позашкільної освіти - udcpo.com.ua/всеукраїнський-фестиваль-конкурс-мо/
У конкурсі взяли участь вісімнадцять команд з Вінницької, Одеської, Кіровоградської, Луганської, Житомирської, Запорізької, Полтавської, Рівненської, Сумської, Харківської, Хмельницької, Черкаської, Чернігівської областей та міста Києва, всього близько 200 учасників.

Усі команди, що прийняли участь у заході, дуже серйозно і відповідально ставились до конкурсних завдань. Цікаві конкурсні роботи були представлені у кожній з номінацій Фестивалю.Подані на конкурс ітературно-музичні та художньо-спортивні міні-композиціїі наочно представили здоровий спосіб життя сучасних дітей та молоді. Представлені на конкурс роботи були яскравими свідченнями прихильностімолодого покоління до здорового способу життя. Порадував цікавими роботами також конкурс плакатів, фотографій та малюнків, де були представлені яскраві роботи юних митців, що відобразили інформованість учасників заходу про переваги здорового способу життя та профілактичні заходи.

Кожна з команд представила online-презентацію на тему «Проблеми екології та здоровий спосіб життя: сучасні методи їх вирішення» та успішно взяла участь у семінарі-тренінзі «Чисте довкілля - здорова людина!», довівши свою компетентність в екологічних питаннях. Під час Фестивалю у невимушеній формі діти та молодь отримали нові знання та навички здорового способу життя. Журі мало прийняти зважене рішення про переможців Фестивалю, якими мали стати кращі з найкращих.

У конкурсі літературно-музично-спортивних міні-композицій однією ізкращих була команда ладижинської ЗОШ № 2 "Цитрус" до якої входили: Бевз Іван, Василенко Анастасія, Золкіна Соломія, Мартинюк Іван, Павлова Анастасія, Студоляк Юлія, Пекарчук Юлія, керівники - Берегова Наталія Григорівна, Грінченко Людмила Миколаївна.

Окрім того, у конкурсі плакатів, фотографій художніх робіт (малюнок) переможцями стали: Бунькова Тетяна та Джура Аліна, вихованки загальноосвітньої школи І – ІII ст. № 2.
4102_img-3d554340c12606f97ad7ced4f89d2683-v-0x640.jpg (33.11 Kb)0580_img-6b3e85a501ae9b3c592f6428e10bf3e3-v-0x640.jpg (35.33 Kb)
26 вересня 2018 | | Автор:redaktor | Переглядів: 2281 Коментарів: 0

Додати коментар

Ви зайшли на сайт як незареєстрований.
Ви можете зареєструватись або увійтипід своїм им'ям.
Також Ви можете увійти через одну із соціальних мереж - Увійти через соцюмережі

Логін
Пароль