Завантаження. Почекайте будьласка...
Головна сторінка - Культура Ладижинці взяли участь у Всеукраїнському фестивалі-конурсі "Молодь обирає здоров`я"

Ладижинці взяли участь у Всеукраїнському фестивалі-конурсі "Молодь обирає здоров`я"

1540_img-c8517793c8fe83ce8f5a0b88bd0e5419-v-520x693.jpg (29.66 Kb)18-20 вересня в м. Київ за організаційної підтримки Міністерства освіти і науки України, Міністерства молоді та спорту України та Українського державного центру позашкільної освіти відбувся Всеукраїнський фестиваль-конкурс "Молодь обирає здоров`я" в якому взяли участь також ладижинці.

Про це повідомляє Український державний центр позашкільної освіти.

У заході взяли участь вісімнадцять команд з Одеської, Кіровоградської, Луганської, Вінницької, Житомирської, Запорізької, Полтавської, Рівненської, Сумської, Харківської, Хмельницької, Черкаської, Чернігівської областей та міста Києва, всього близько 200 учасників.

Усі команди дуже серйозно поставились до конкурсних завдань у кожній з номінацій Фестивалю. Літературно-музичні, художньо-спортивні міні-композиції, які наочно представили здоровий спосіб життя дітей та молоді, яскраво продемонстрували міцні переконання молодого покоління. Конкурс плакатів, фотографій, малюнків представив яскраві роботи юних митців, на яких відобразилась інформованість учасників заходу про профілактичні заходи.

Кожна з команд представила online-презентацію на тему «Проблеми екології та здоровий спосіб життя: сучасні методи їх вирішення» та успішно взяла участь у семінарі-тренінзі «Чисте довкілля - здорова людина!», довівши свою компетентність в екологічних питаннях. Під час Фестивалю у невимушеній формі діти та молодь отримали нові знання та навички здорового способу життя. Журі мало прийняти зважене рішення про переможців Фестивалю, якими мали стати кращі з найкращих.

У конкурсі літературно-музично-спортивних міні-композицій однією ізкращих була команда ладижинської ЗОШ № 2 "Цитрус" до якої входили: Бевз Іван, Василенко Анастасія, Золкіна Соломія, Мартинюк Іван, Павлова Анастасія, Пекарчук Юлія, Студоляк Юлія, керівники - Грінченко Людмила Миколаївна, Берегова Наталія Григорівна.

Окрім того, у конкурсі плакатів, фотографій художніх робіт (малюнок) переможцями стали: Бунькова Тетяна та Джура Аліна, вихованки загальноосвітньої школи І – ІII ст. № 2.
4102_img-3d554340c12606f97ad7ced4f89d2683-v-0x640.jpg (33.11 Kb)0580_img-6b3e85a501ae9b3c592f6428e10bf3e3-v-0x640.jpg (35.33 Kb)
26 вересня 2018 | | Автор:redaktor | Переглядів: 326 Коментарів: 0

Додати коментар

Ви зайшли на сайт як незареєстрований.
Ви можете зареєструватись або увійтипід своїм им'ям.
Також Ви можете увійти через одну із соціальних мереж - Увійти через соцюмережі
В Ладижині відбувся другий екологічний форум В Ладижині відбувся другий екологічний форум "Суспільство ЗА чисте виробництво" Ладижинська мерія оцінила доступність інфраструктури міста для людей з інвалідністю Ладижинська мерія оцінила доступність інфраструктури міста для людей з інвалідністю В суді розглядається справа з приводу порушення ліцензійних умов ладижинським підприємством В суді розглядається справа з приводу порушення ліцензійних умов ладижинським підприємством Громадське обговорення:  інвестиційні проекти в сфері ЖКГ Ладижинської ТЕС на 2019 рік Громадське обговорення: інвестиційні проекти в сфері ЖКГ Ладижинської ТЕС на 2019 рік Читачі центральної бібліотеки працювали бібліотекарями в рамках акції Читачі центральної бібліотеки працювали бібліотекарями в рамках акції "Бібліотекар на годину Ладижинські рятувальники провели екскурсію для учнів школи № 3 Ладижинські рятувальники провели екскурсію для учнів школи № 3 Тростянецький спиртовий завод вкладе 1, 9 млн. грн. в заходи по вирішенню екологічних проблем Тростянецький спиртовий завод вкладе 1, 9 млн. грн. в заходи по вирішенню екологічних проблем Повідомлення Тростянецького ОРВК про осінній призов на строкову військову службу Повідомлення Тростянецького ОРВК про осінній призов на строкову військову службу Бюджет міста заробив 2, 6 млн. грн. за розміщення бюджетних коштів на депозит Бюджет міста заробив 2, 6 млн. грн. за розміщення бюджетних коштів на депозит За 9 місяців цього року загальна частина бюджету перевиконана на 33 млн. грн. За 9 місяців цього року загальна частина бюджету перевиконана на 33 млн. грн. Школа № 4 перемогла на міських змаганнях по футболу серед учнів 9-11 класів Школа № 4 перемогла на міських змаганнях по футболу серед учнів 9-11 класів Ладижинське водосховище зариблять дволітками коропа, товстолоба, карася та білого амура Ладижинське водосховище зариблять дволітками коропа, товстолоба, карася та білого амура На Ладижинському водосховищі затримали браконьєрів На Ладижинському водосховищі затримали браконьєрів Ладижинську міську раду  зобов`язали скасувати рішення аукціону на 12, 9 млн. грн. Ладижинську міську раду зобов`язали скасувати рішення аукціону на 12, 9 млн. грн.

Логін
Пароль