Завантаження. Почекайте будьласка...
Головна сторінка - Культура Кераміка ладижинських майстрів виставляється в Ямпільському музеї образотворчого мистецтва

Кераміка ладижинських майстрів виставляється в Ямпільському музеї образотворчого мистецтва

В Ямпільському музеї образотворчого мистецтва триває виставка кераміки «Живі традиції України» Василя і Наталії Рижих (м.Ладижин) та виставка декоративно-ужиткового мистецтва майстрів України (із фондів музею).

Про це повідомила Наталія Лавренюк (Рижих) на своїй сторінці в соціальній мережі Вконтакте.

Народні традиції та звичаї завжди були духовною основою життя українців. Вони формувалися протягом багатьох століть і є складовою частиною не лише історії нашого народу, а й сьогодення. Нині народні традиції та звичаї стали одним із головних чинників відродження українського народу, його національної свідомості та людської гідності. І кожен з нас є спадкоємцем цього великого скарбу, продовжувачем традицій народної культури. Народні традиції та звичаї завжди були духовною основою життя українців.

Виставка «Живі традиції України» представляє творіння майстрів, що власне продовжують українське мистецтво, відроджуючи Петриківські розписи та трипільські мотиви, переносять їх на керамічні предмети побуту та посуд. Василь та Наталія Рижі виготовляють традиційні керамічні вироби, інтерпретуючи їх в найрізноманітніші форми. Майстри створюють речі, які не просто милують око, а й є ергономічними і мають своє призначення в сучасному світі. Бажаючі можуть переглянути і, навіть, придбати керамічні вироби майстрів на виставці, що триває до кінця лютого.

Також на виставці представлені предмети декоративно-ужиткового мистецтва українських митців: художні твори на батіку та глиняні миски з ангобою та глазуррю.

Сучасні керамічні вироби є авторськими поєднаннями традицій та технік. Втім, чудово, що є натхненні майстри, котрі радо відновлюють та підтримують цей промисел, котрий насправді вже давно став душевним національним мистецтвом.

7042_3in28pvm2ug.jpg (59.87 Kb)
8219_bax8hd2wuwo.jpg (70.69 Kb)5395_efsyazxbab0.jpg (52.27 Kb)5858_zxgc11-hsba.jpg (34.59 Kb)8314_hm8ampg70qe.jpg (10.19 Kb)
4 лютий 2017 | | Автор:Arhip | Переглядів: 3670 Коментарів: 1
Написав: ВЛАДИЖИН 5.02.2017 - 23:42
Прочитав заголовок, і дальше уже не хочеться читати, о це так і в школі журналістів будуть вчити писати з помилками????

Додати коментар

Ви зайшли на сайт як незареєстрований.
Ви можете зареєструватись або увійтипід своїм им'ям.
Також Ви можете увійти через одну із соціальних мереж - Увійти через соцюмережі

Логін
Пароль