Завантаження. Почекайте будьласка...
Головна сторінка - Культура Кераміка ладижинських майстрів виставляється в Ямпільському музеї образотворчого мистецтва

Кераміка ладижинських майстрів виставляється в Ямпільському музеї образотворчого мистецтва

В Ямпільському музеї образотворчого мистецтва триває виставка кераміки «Живі традиції України» Василя і Наталії Рижих (м.Ладижин) та виставка декоративно-ужиткового мистецтва майстрів України (із фондів музею).

Про це повідомила Наталія Лавренюк (Рижих) на своїй сторінці в соціальній мережі Вконтакте.

Народні традиції та звичаї завжди були духовною основою життя українців. Вони формувалися протягом багатьох століть і є складовою частиною не лише історії нашого народу, а й сьогодення. Нині народні традиції та звичаї стали одним із головних чинників відродження українського народу, його національної свідомості та людської гідності. І кожен з нас є спадкоємцем цього великого скарбу, продовжувачем традицій народної культури. Народні традиції та звичаї завжди були духовною основою життя українців.

Виставка «Живі традиції України» представляє творіння майстрів, що власне продовжують українське мистецтво, відроджуючи Петриківські розписи та трипільські мотиви, переносять їх на керамічні предмети побуту та посуд. Василь та Наталія Рижі виготовляють традиційні керамічні вироби, інтерпретуючи їх в найрізноманітніші форми. Майстри створюють речі, які не просто милують око, а й є ергономічними і мають своє призначення в сучасному світі. Бажаючі можуть переглянути і, навіть, придбати керамічні вироби майстрів на виставці, що триває до кінця лютого.

Також на виставці представлені предмети декоративно-ужиткового мистецтва українських митців: художні твори на батіку та глиняні миски з ангобою та глазуррю.

Сучасні керамічні вироби є авторськими поєднаннями традицій та технік. Втім, чудово, що є натхненні майстри, котрі радо відновлюють та підтримують цей промисел, котрий насправді вже давно став душевним національним мистецтвом.

7042_3in28pvm2ug.jpg (59.87 Kb)
8219_bax8hd2wuwo.jpg (70.69 Kb)5395_efsyazxbab0.jpg (52.27 Kb)5858_zxgc11-hsba.jpg (34.59 Kb)8314_hm8ampg70qe.jpg (10.19 Kb)
4 лютий 2017 | | Автор:Arhip | Переглядів: 991 Коментарів: 1
Написав: ВЛАДИЖИН 5.02.2017 - 23:42
Прочитав заголовок, і дальше уже не хочеться читати, о це так і в школі журналістів будуть вчити писати з помилками????

Додати коментар

Ви зайшли на сайт як незареєстрований.
Ви можете зареєструватись або увійтипід своїм им'ям.
Також Ви можете увійти через одну із соціальних мереж - Увійти через соцюмережі
Оголошено місячник добровільної здачі зброї Оголошено місячник добровільної здачі зброї В Ладижині громадськість вирішила зайнятись стратегічним плануванням розвитку громади В Ладижині громадськість вирішила зайнятись стратегічним плануванням розвитку громади Чи потрібен громаді Ладижина працюючий ладижинський кар`єр? Чи потрібен громаді Ладижина працюючий ладижинський кар`єр?  Апеляційний суд  зняв всі обвинувачення з Олександра Чайковського Апеляційний суд зняв всі обвинувачення з Олександра Чайковського Голова історичного клубу Іван Ткаченко презентував свою книгу та клуб на зустрічі з ладижинськими учнями Голова історичного клубу Іван Ткаченко презентував свою книгу та клуб на зустрічі з ладижинськими учнями В Ладижин створено історичний клуб В Ладижин створено історичний клуб "Гіпаніс" Вечір пам`яті Олександра Макаревича Вечір пам`яті Олександра Макаревича По факту розтрати міжнародної допомоги в Ладижині відкрито кримінальне провадження По факту розтрати міжнародної допомоги в Ладижині відкрито кримінальне провадження Ладижин потопає у хащах амброзії Ладижин потопає у хащах амброзії В центрі Ладижина зявилось «джерело»  невідомого походження В центрі Ладижина зявилось «джерело» невідомого походження 	В Ладижині розгортається нова медіа-війна навколо комунального радіо В Ладижині розгортається нова медіа-війна навколо комунального радіо Екологи запустили новий еко-проект Екологи запустили новий еко-проект "Екологічна карта Ладижина" Ладижинське водосховище зазнало екологічного впливу Ладижинське водосховище зазнало екологічного впливу  В Ладижині відбувся перший регіональний екологічний форум «Суспільство ЗА чисте виробництво» В Ладижині відбувся перший регіональний екологічний форум «Суспільство ЗА чисте виробництво»

Логін
Пароль