Завантаження. Почекайте будьласка...
Головна сторінка - Культура Голова історичного клубу Іван Ткаченко презентував свою книгу та клуб на зустрічі з ладижинськими учнями

Голова історичного клубу Іван Ткаченко презентував свою книгу та клуб на зустрічі з ладижинськими учнями

4737_img_1077.jpg (.65 Kb)17 листопада історичний клуб "Гіпаніс" провів першу публічну зустріч з учнями та вчителями історії другої те третьої школи. Головним спікером зустрічі був голова історичного клубу Іван Петрович Ткаченко, а предметом обговорення була праця його життя, - історія Сокільця-Губника в трьох томах.

Виступали та брали участь в заході також інші учасники історичного клубу: Микола Шерник, Петро Кривич, Андрій Скакодуб, Юрій Васільєв та Петро Войт.

Петро Кривич продемонстрував свої експонати, знайдені ним на околицях Ладижина, які можуть стати частиною міського краєзнавчого музею.

Під час зустрічі учнів та вчителів було запрошено до історичного клубу для допомоги в створення міського краєзнавчого музею та збору матеріалів для написання історії міста Ладижин. Також було запропоновано спільно з відділом освіти Ладижинської міської ради провести першу науково-практичну конференцію наступного року щодо історії міста Ладижин.

Публікації на історичну тематику історії побужжя будуть розміщуватись на цьому інтернет-ресурсі. Враховуючи, що наступний рік в світі та в Україні оголошено роком культурної спадщини історичний клуб "Гіпаніс" планує досить плідно попрацювати в наступному році, тому запрошує всії бажаючих, хто цікавиться історією рідного краю.

Окрема подяка завідувачу відділом освіти Юрію Віталійовичу Журбі та директору другоі школи Лідіі Сергіївні Курочко за допомогу в організації заходу.

10_img_1073.jpg (34.72 Kb)
4737_img_1077.jpg (.65 Kb)7300_img_1079.jpg (40.43 Kb)6668_img_1080.jpg (42.26 Kb)7880_img_1081.jpg (34.26 Kb)5199_img_1083.jpg (.58 Kb)3417_img_1086.jpg (53.43 Kb)
26 листопада 2017 | | Автор:Arhip | Переглядів: 729 Коментарів: 0

Додати коментар

Ви зайшли на сайт як незареєстрований.
Ви можете зареєструватись або увійтипід своїм им'ям.
Також Ви можете увійти через одну із соціальних мереж - Увійти через соцюмережі
Оголошено місячник добровільної здачі зброї Оголошено місячник добровільної здачі зброї В Ладижині громадськість вирішила зайнятись стратегічним плануванням розвитку громади В Ладижині громадськість вирішила зайнятись стратегічним плануванням розвитку громади Чи потрібен громаді Ладижина працюючий ладижинський кар`єр? Чи потрібен громаді Ладижина працюючий ладижинський кар`єр?  Апеляційний суд  зняв всі обвинувачення з Олександра Чайковського Апеляційний суд зняв всі обвинувачення з Олександра Чайковського Голова історичного клубу Іван Ткаченко презентував свою книгу та клуб на зустрічі з ладижинськими учнями Голова історичного клубу Іван Ткаченко презентував свою книгу та клуб на зустрічі з ладижинськими учнями В Ладижин створено історичний клуб В Ладижин створено історичний клуб "Гіпаніс" Вечір пам`яті Олександра Макаревича Вечір пам`яті Олександра Макаревича По факту розтрати міжнародної допомоги в Ладижині відкрито кримінальне провадження По факту розтрати міжнародної допомоги в Ладижині відкрито кримінальне провадження Ладижин потопає у хащах амброзії Ладижин потопає у хащах амброзії В центрі Ладижина зявилось «джерело»  невідомого походження В центрі Ладижина зявилось «джерело» невідомого походження 	В Ладижині розгортається нова медіа-війна навколо комунального радіо В Ладижині розгортається нова медіа-війна навколо комунального радіо Екологи запустили новий еко-проект Екологи запустили новий еко-проект "Екологічна карта Ладижина" Ладижинське водосховище зазнало екологічного впливу Ладижинське водосховище зазнало екологічного впливу  В Ладижині відбувся перший регіональний екологічний форум «Суспільство ЗА чисте виробництво» В Ладижині відбувся перший регіональний екологічний форум «Суспільство ЗА чисте виробництво»

Логін
Пароль