Завантаження. Почекайте будьласка...
Головна сторінка - Культура Голова історичного клубу Іван Ткаченко презентував свою книгу та клуб на зустрічі з ладижинськими учнями

Голова історичного клубу Іван Ткаченко презентував свою книгу та клуб на зустрічі з ладижинськими учнями

4737_img_1077.jpg (.65 Kb)17 листопада історичний клуб "Гіпаніс" провів першу публічну зустріч з учнями та вчителями історії другої те третьої школи. Головним спікером зустрічі був голова історичного клубу Іван Петрович Ткаченко, а предметом обговорення була праця його життя, - історія Сокільця-Губника в трьох томах.

Виступали та брали участь в заході також інші учасники історичного клубу: Микола Шерник, Петро Кривич, Андрій Скакодуб, Юрій Васільєв та Петро Войт.

Петро Кривич продемонстрував свої експонати, знайдені ним на околицях Ладижина, які можуть стати частиною міського краєзнавчого музею.

Під час зустрічі учнів та вчителів було запрошено до історичного клубу для допомоги в створення міського краєзнавчого музею та збору матеріалів для написання історії міста Ладижин. Також було запропоновано спільно з відділом освіти Ладижинської міської ради провести першу науково-практичну конференцію наступного року щодо історії міста Ладижин.

Публікації на історичну тематику історії побужжя будуть розміщуватись на цьому інтернет-ресурсі. Враховуючи, що наступний рік в світі та в Україні оголошено роком культурної спадщини історичний клуб "Гіпаніс" планує досить плідно попрацювати в наступному році, тому запрошує всії бажаючих, хто цікавиться історією рідного краю.

Окрема подяка завідувачу відділом освіти Юрію Віталійовичу Журбі та директору другоі школи Лідіі Сергіївні Курочко за допомогу в організації заходу.

10_img_1073.jpg (34.72 Kb)
4737_img_1077.jpg (.65 Kb)7300_img_1079.jpg (40.43 Kb)6668_img_1080.jpg (42.26 Kb)7880_img_1081.jpg (34.26 Kb)5199_img_1083.jpg (.58 Kb)3417_img_1086.jpg (53.43 Kb)
26 листопада 2017 | | Автор:Arhip | Переглядів: 1018 Коментарів: 0

Додати коментар

Ви зайшли на сайт як незареєстрований.
Ви можете зареєструватись або увійтипід своїм им'ям.
Також Ви можете увійти через одну із соціальних мереж - Увійти через соцюмережі
В Ладижині відбувся другий екологічний форум В Ладижині відбувся другий екологічний форум "Суспільство ЗА чисте виробництво" Ладижинська мерія оцінила доступність інфраструктури міста для людей з інвалідністю Ладижинська мерія оцінила доступність інфраструктури міста для людей з інвалідністю В суді розглядається справа з приводу порушення ліцензійних умов ладижинським підприємством В суді розглядається справа з приводу порушення ліцензійних умов ладижинським підприємством Громадське обговорення:  інвестиційні проекти в сфері ЖКГ Ладижинської ТЕС на 2019 рік Громадське обговорення: інвестиційні проекти в сфері ЖКГ Ладижинської ТЕС на 2019 рік Читачі центральної бібліотеки працювали бібліотекарями в рамках акції Читачі центральної бібліотеки працювали бібліотекарями в рамках акції "Бібліотекар на годину Ладижинські рятувальники провели екскурсію для учнів школи № 3 Ладижинські рятувальники провели екскурсію для учнів школи № 3 Тростянецький спиртовий завод вкладе 1, 9 млн. грн. в заходи по вирішенню екологічних проблем Тростянецький спиртовий завод вкладе 1, 9 млн. грн. в заходи по вирішенню екологічних проблем Повідомлення Тростянецького ОРВК про осінній призов на строкову військову службу Повідомлення Тростянецького ОРВК про осінній призов на строкову військову службу Бюджет міста заробив 2, 6 млн. грн. за розміщення бюджетних коштів на депозит Бюджет міста заробив 2, 6 млн. грн. за розміщення бюджетних коштів на депозит За 9 місяців цього року загальна частина бюджету перевиконана на 33 млн. грн. За 9 місяців цього року загальна частина бюджету перевиконана на 33 млн. грн. Міський голова Валерій Коломєйцев має намір передати лікарню в державну власність Міський голова Валерій Коломєйцев має намір передати лікарню в державну власність

Логін
Пароль