Завантаження. Почекайте будьласка...
Головна сторінка - Культура, Фото До всесвітнього дня поезії в бібліотеці відбулась зустріч школярів та ладижинських поетів

До всесвітнього дня поезії в бібліотеці відбулась зустріч школярів та ладижинських поетів

Як відомо, 21 березня в світі святкують Всесвітній день поезії. В Ладижині до цієї дати була організована зустріч учнів загальноосвітньої школи № 3 та поетів з літературно-мистецького об*єднання «Стожари».

Організатором зустрічі була Центральна бібліотека міста та Тетяна Макаревич. В творчій зустрічі взяли участь такі поети нашого міста, як Ганна Абрамова, Світлана Кринична, Євдокія Бондарчук, Микола Шерник, Володимир Сидоренко, Петро Войт та Андрій Скакодуб.

Під час творчої зустрічі поети читали свою поезію, розказували про свій творчий шлях, відповідали на питання дітей. Зустріч закінчилась виступом однієї із учениць, яка прочитала власні поезії та отримала оплески всіх присутніх.

1123_img_0318.jpg (62.54 Kb)1314_img_0313.jpg (72.33 Kb)2673_img_0311.jpg (67.06 Kb)3951_img_0309.jpg (69.98 Kb)8643_img_0306.jpg (64.34 Kb)8044_img_0303.jpg (61.08 Kb)9300_img_0299.jpg (66.2 Kb)7196_img_0297.jpg (67.4 Kb)
29 березень 2017 | | Автор:Arhip | Переглядів: 1091 Коментарів: 0

Додати коментар

Ви зайшли на сайт як незареєстрований.
Ви можете зареєструватись або увійтипід своїм им'ям.
Також Ви можете увійти через одну із соціальних мереж - Увійти через соцюмережі
Оголошено місячник добровільної здачі зброї Оголошено місячник добровільної здачі зброї В Ладижині громадськість вирішила зайнятись стратегічним плануванням розвитку громади В Ладижині громадськість вирішила зайнятись стратегічним плануванням розвитку громади Чи потрібен громаді Ладижина працюючий ладижинський кар`єр? Чи потрібен громаді Ладижина працюючий ладижинський кар`єр?  Апеляційний суд  зняв всі обвинувачення з Олександра Чайковського Апеляційний суд зняв всі обвинувачення з Олександра Чайковського Голова історичного клубу Іван Ткаченко презентував свою книгу та клуб на зустрічі з ладижинськими учнями Голова історичного клубу Іван Ткаченко презентував свою книгу та клуб на зустрічі з ладижинськими учнями В Ладижин створено історичний клуб В Ладижин створено історичний клуб "Гіпаніс" Вечір пам`яті Олександра Макаревича Вечір пам`яті Олександра Макаревича По факту розтрати міжнародної допомоги в Ладижині відкрито кримінальне провадження По факту розтрати міжнародної допомоги в Ладижині відкрито кримінальне провадження Ладижин потопає у хащах амброзії Ладижин потопає у хащах амброзії В центрі Ладижина зявилось «джерело»  невідомого походження В центрі Ладижина зявилось «джерело» невідомого походження 	В Ладижині розгортається нова медіа-війна навколо комунального радіо В Ладижині розгортається нова медіа-війна навколо комунального радіо Екологи запустили новий еко-проект Екологи запустили новий еко-проект "Екологічна карта Ладижина" Ладижинське водосховище зазнало екологічного впливу Ладижинське водосховище зазнало екологічного впливу  В Ладижині відбувся перший регіональний екологічний форум «Суспільство ЗА чисте виробництво» В Ладижині відбувся перший регіональний екологічний форум «Суспільство ЗА чисте виробництво»

Логін
Пароль