Завантаження. Почекайте будьласка...
Головна сторінка - Культура До Дня захисника Вітчизни для дітей провели захід про історію українського гопака

До Дня захисника Вітчизни для дітей провели захід про історію українського гопака

25 вересня 2018 року працівниками МБК «Лада» в актовому залі ЗОШ №2 відбулось засідання клубу «Дивосвіт» (керівник О.Павлик). Тема заходу: «Історія українського танцю «Гопак»» була приурочена до Дня захисника Вітчизни та Дня Українського козацтва.

Про це повідомляє відділ культури Ладижинської міської ради.

На захід були запрошені учні молодших класів, вчителі та керівник аматорського зразкового хореографічного колективу «Акварель» О.Макаревич, яка підготувала для дітей найвідоміші фігури танцю «українського гопака»: присядка, ковирялочка та поклон. Учні залюбки повторили всі запропоновані їм рухи і дуже активно провели цей час.

Ведучі ознайомили дітей з темою заходу та розповіли історію виникнення українського національного танцю «Бойовий гопак», види танцю та їх характеристику, про кодекс честі та зброю, яку використовували під час змагань та битв у «бойовому гопаку». Захід проходив у формі усного журналу, бесіди.

Впродовж заходу учням демонстрували відеоролики та картинки по темі. Також діти мали змогу прийняти участь у вікторині «Що ви знаєте про гопак». За вірні відповіді учасників вікторини нагородили призами на згадку.

8168_3.jpg (71.75 Kb)30_2.jpg (66.33 Kb)7637_1.jpg (81.81 Kb)
28 вересня 2018 | | Автор:redaktor | Переглядів: 2182 Коментарів: 0

Додати коментар

Ви зайшли на сайт як незареєстрований.
Ви можете зареєструватись або увійтипід своїм им'ям.
Також Ви можете увійти через одну із соціальних мереж - Увійти через соцюмережі

Логін
Пароль