Завантаження. Почекайте будьласка...
Головна сторінка - Культура До Дня захисника Вітчизни для дітей провели захід про історію українського гопака

До Дня захисника Вітчизни для дітей провели захід про історію українського гопака

25 вересня 2018 року працівниками МБК «Лада» в актовому залі ЗОШ №2 відбулось засідання клубу «Дивосвіт» (керівник О.Павлик). Тема заходу: «Історія українського танцю «Гопак»» була приурочена до Дня захисника Вітчизни та Дня Українського козацтва.

Про це повідомляє відділ культури Ладижинської міської ради.

На захід були запрошені учні молодших класів, вчителі та керівник аматорського зразкового хореографічного колективу «Акварель» О.Макаревич, яка підготувала для дітей найвідоміші фігури танцю «українського гопака»: присядка, ковирялочка та поклон. Учні залюбки повторили всі запропоновані їм рухи і дуже активно провели цей час.

Ведучі ознайомили дітей з темою заходу та розповіли історію виникнення українського національного танцю «Бойовий гопак», види танцю та їх характеристику, про кодекс честі та зброю, яку використовували під час змагань та битв у «бойовому гопаку». Захід проходив у формі усного журналу, бесіди.

Впродовж заходу учням демонстрували відеоролики та картинки по темі. Також діти мали змогу прийняти участь у вікторині «Що ви знаєте про гопак». За вірні відповіді учасників вікторини нагородили призами на згадку.

8168_3.jpg (71.75 Kb)30_2.jpg (66.33 Kb)7637_1.jpg (81.81 Kb)
28 вересня 2018 | | Автор:redaktor | Переглядів: 484 Коментарів: 0

Додати коментар

Ви зайшли на сайт як незареєстрований.
Ви можете зареєструватись або увійтипід своїм им'ям.
Також Ви можете увійти через одну із соціальних мереж - Увійти через соцюмережі
В Ладижині відбувся другий екологічний форум В Ладижині відбувся другий екологічний форум "Суспільство ЗА чисте виробництво" Ладижинська мерія оцінила доступність інфраструктури міста для людей з інвалідністю Ладижинська мерія оцінила доступність інфраструктури міста для людей з інвалідністю В суді розглядається справа з приводу порушення ліцензійних умов ладижинським підприємством В суді розглядається справа з приводу порушення ліцензійних умов ладижинським підприємством Громадське обговорення:  інвестиційні проекти в сфері ЖКГ Ладижинської ТЕС на 2019 рік Громадське обговорення: інвестиційні проекти в сфері ЖКГ Ладижинської ТЕС на 2019 рік Читачі центральної бібліотеки працювали бібліотекарями в рамках акції Читачі центральної бібліотеки працювали бібліотекарями в рамках акції "Бібліотекар на годину Ладижинські рятувальники провели екскурсію для учнів школи № 3 Ладижинські рятувальники провели екскурсію для учнів школи № 3 Тростянецький спиртовий завод вкладе 1, 9 млн. грн. в заходи по вирішенню екологічних проблем Тростянецький спиртовий завод вкладе 1, 9 млн. грн. в заходи по вирішенню екологічних проблем Повідомлення Тростянецького ОРВК про осінній призов на строкову військову службу Повідомлення Тростянецького ОРВК про осінній призов на строкову військову службу Бюджет міста заробив 2, 6 млн. грн. за розміщення бюджетних коштів на депозит Бюджет міста заробив 2, 6 млн. грн. за розміщення бюджетних коштів на депозит За 9 місяців цього року загальна частина бюджету перевиконана на 33 млн. грн. За 9 місяців цього року загальна частина бюджету перевиконана на 33 млн. грн. Міський голова Валерій Коломєйцев має намір передати лікарню в державну власність Міський голова Валерій Коломєйцев має намір передати лікарню в державну власність

Логін
Пароль