Завантаження. Почекайте будьласка...
Головна сторінка - Культура До 100-річчя з дня народження Сухомлинського бібліотека провела заходи

До 100-річчя з дня народження Сухомлинського бібліотека провела заходи

До 100 - річчя з дня народження Василя Сухомлинського бібліотекарі дитячого відділу Центральної міської бібліотеки підготували і провели для дітей дитячого садка «Ромашка» літературну подорож «Серце віддаю дітям».

Про це повідомляє відділ культури Ладижинської міської ради.

Під час заходу бібліотекарі ознайомили дітей з життєвим і творчим шляхом письменника, показали лялькову виставу за оповіданням Сухомлинського « Мишка і Лисичка» та мультик «Ледача подушка». Діти садочка підготували сюрприз для бібліотекарів - принесли свої малюнки.

0750_13.jpg (100.66 Kb)8839_14.jpg (99.87 Kb)0337_12.jpg (111.25 Kb)
1 жовтня 2018 | | Автор:redaktor | Переглядів: 537 Коментарів: 0

Додати коментар

Ви зайшли на сайт як незареєстрований.
Ви можете зареєструватись або увійтипід своїм им'ям.
Також Ви можете увійти через одну із соціальних мереж - Увійти через соцюмережі
В Ладижині відбувся другий екологічний форум В Ладижині відбувся другий екологічний форум "Суспільство ЗА чисте виробництво" Ладижинська мерія оцінила доступність інфраструктури міста для людей з інвалідністю Ладижинська мерія оцінила доступність інфраструктури міста для людей з інвалідністю В суді розглядається справа з приводу порушення ліцензійних умов ладижинським підприємством В суді розглядається справа з приводу порушення ліцензійних умов ладижинським підприємством Громадське обговорення:  інвестиційні проекти в сфері ЖКГ Ладижинської ТЕС на 2019 рік Громадське обговорення: інвестиційні проекти в сфері ЖКГ Ладижинської ТЕС на 2019 рік Читачі центральної бібліотеки працювали бібліотекарями в рамках акції Читачі центральної бібліотеки працювали бібліотекарями в рамках акції "Бібліотекар на годину Ладижинські рятувальники провели екскурсію для учнів школи № 3 Ладижинські рятувальники провели екскурсію для учнів школи № 3 Тростянецький спиртовий завод вкладе 1, 9 млн. грн. в заходи по вирішенню екологічних проблем Тростянецький спиртовий завод вкладе 1, 9 млн. грн. в заходи по вирішенню екологічних проблем Повідомлення Тростянецького ОРВК про осінній призов на строкову військову службу Повідомлення Тростянецького ОРВК про осінній призов на строкову військову службу Бюджет міста заробив 2, 6 млн. грн. за розміщення бюджетних коштів на депозит Бюджет міста заробив 2, 6 млн. грн. за розміщення бюджетних коштів на депозит За 9 місяців цього року загальна частина бюджету перевиконана на 33 млн. грн. За 9 місяців цього року загальна частина бюджету перевиконана на 33 млн. грн. Міський голова Валерій Коломєйцев має намір передати лікарню в державну власність Міський голова Валерій Коломєйцев має намір передати лікарню в державну власність

Логін
Пароль