Завантаження. Почекайте будьласка...
Головна сторінка - Культура Ансамбль народного танцю "Радість" привіз гран-прі з міжнародного фестивалю

Ансамбль народного танцю "Радість" привіз гран-прі з міжнародного фестивалю

18 березня у м. Хмельницький відбувся міжнародний фестиваль-конкурс “STAR DREAM ”, де місто Ладижин представляв ансамбль народного танцю “Радість”, керівник Яна Бондарчук, ЗОШ №2. Головою журі конкурсу був хореограф, співак, актор, шоумен, — зірковий Дмитро Коляденко.

Про це повідомляє відділ культури Ладижинської міської ради.

На розсуд журі було представлено 122 номера, учасники змагались у номінаціях вокал та хореографія, ладижинська “Радість” представила 2 хореографічні композиції “Ми- Українці!” та “Тропотянка”.

Приємним було те, що наша “Радість” підкорила Дмитра Коляденка, він не зміг просто дивитись, він підтримував ладижинських артистів стоячи, аплодуючи та знімаючи танець на свій телефон. Вперше в історії міста ладижинський танцювальний колектив отримав 2 Гран-Прі! Емоціїї словами не передати!

94_img_3795.jpg (104.05 Kb)
6590_img_3797.jpg (93.8 Kb)4310_img_3812.jpg (96.29 Kb)7443_img_3824.jpg (106.37 Kb)4342_img_3831.jpg (84.05 Kb)7710_img_3836.jpg (110.29 Kb)
27 березень 2017 | | Автор:Arhip | Переглядів: 1025 Коментарів: 0

Додати коментар

Ви зайшли на сайт як незареєстрований.
Ви можете зареєструватись або увійтипід своїм им'ям.
Також Ви можете увійти через одну із соціальних мереж - Увійти через соцюмережі
Оголошено місячник добровільної здачі зброї Оголошено місячник добровільної здачі зброї В Ладижині громадськість вирішила зайнятись стратегічним плануванням розвитку громади В Ладижині громадськість вирішила зайнятись стратегічним плануванням розвитку громади Чи потрібен громаді Ладижина працюючий ладижинський кар`єр? Чи потрібен громаді Ладижина працюючий ладижинський кар`єр?  Апеляційний суд  зняв всі обвинувачення з Олександра Чайковського Апеляційний суд зняв всі обвинувачення з Олександра Чайковського Голова історичного клубу Іван Ткаченко презентував свою книгу та клуб на зустрічі з ладижинськими учнями Голова історичного клубу Іван Ткаченко презентував свою книгу та клуб на зустрічі з ладижинськими учнями В Ладижин створено історичний клуб В Ладижин створено історичний клуб "Гіпаніс" Вечір пам`яті Олександра Макаревича Вечір пам`яті Олександра Макаревича По факту розтрати міжнародної допомоги в Ладижині відкрито кримінальне провадження По факту розтрати міжнародної допомоги в Ладижині відкрито кримінальне провадження Ладижин потопає у хащах амброзії Ладижин потопає у хащах амброзії В центрі Ладижина зявилось «джерело»  невідомого походження В центрі Ладижина зявилось «джерело» невідомого походження 	В Ладижині розгортається нова медіа-війна навколо комунального радіо В Ладижині розгортається нова медіа-війна навколо комунального радіо Екологи запустили новий еко-проект Екологи запустили новий еко-проект "Екологічна карта Ладижина" Ладижинське водосховище зазнало екологічного впливу Ладижинське водосховище зазнало екологічного впливу  В Ладижині відбувся перший регіональний екологічний форум «Суспільство ЗА чисте виробництво» В Ладижині відбувся перший регіональний екологічний форум «Суспільство ЗА чисте виробництво»

Логін
Пароль