Завантаження. Почекайте будьласка...
Головна сторінка - Кримінал Злодія, що обкрадав садові ділянки, засудили до умовних 3, 6 років позбавлення волі

Злодія, що обкрадав садові ділянки, засудили до умовних 3, 6 років позбавлення волі

http//lad.vn.ua/uploads/images/foto/1423836615_bydon.jpgЛадижинський міський суд виніс вирок ладижинцю, який здійснював крадіжки в садово-городньому товаристві «Протон» в жовтні місяці цього року.

Суд встановив, що ладижинець на одній із садівничих ділянок садово-городнього товариства «Протон» вкрав чотири алюмінієві ящики. Ще на одній ділянці він вкрав алюмінієвий бідон, попередньо проникши в приміщення. Украдене майно він збув на одному із пунктів прийому металобрухту.

В судовому засіданні обвинувачений визнав свою вину та розкаявся у вчиненому. Цю обставину, а також те, що обвинувачений не притягувався до кримінальної відповідальності, суд врахував при винесенні вироку.

В результати обвинувачений отримав три роки і шість місяців позбавлення волі, але при цьому він був звільнений від призначеного покарання, оскільки також отримав іспитовий строк в три роки, якщо він протягом іспитового строку не вчинить нового злочину і виконає покладені на нього обов'язки: періодично зявлятися для реєстрації до уповноваженого органу з питань пробації; повідомляти уповноважений орган з питань пробації про зміну місця проживання, роботи або навчання.
26 грудня 2016 | | Автор:Arhip | Переглядів: 1567 Коментарів: 0

Додати коментар

Ви зайшли на сайт як незареєстрований.
Ви можете зареєструватись або увійтипід своїм им'ям.
Також Ви можете увійти через одну із соціальних мереж - Увійти через соцюмережі
В Ладижині відбувся другий екологічний форум В Ладижині відбувся другий екологічний форум "Суспільство ЗА чисте виробництво" Ладижинська мерія оцінила доступність інфраструктури міста для людей з інвалідністю Ладижинська мерія оцінила доступність інфраструктури міста для людей з інвалідністю В суді розглядається справа з приводу порушення ліцензійних умов ладижинським підприємством В суді розглядається справа з приводу порушення ліцензійних умов ладижинським підприємством Громадське обговорення:  інвестиційні проекти в сфері ЖКГ Ладижинської ТЕС на 2019 рік Громадське обговорення: інвестиційні проекти в сфері ЖКГ Ладижинської ТЕС на 2019 рік Читачі центральної бібліотеки працювали бібліотекарями в рамках акції Читачі центральної бібліотеки працювали бібліотекарями в рамках акції "Бібліотекар на годину Ладижинські рятувальники провели екскурсію для учнів школи № 3 Ладижинські рятувальники провели екскурсію для учнів школи № 3 Тростянецький спиртовий завод вкладе 1, 9 млн. грн. в заходи по вирішенню екологічних проблем Тростянецький спиртовий завод вкладе 1, 9 млн. грн. в заходи по вирішенню екологічних проблем Повідомлення Тростянецького ОРВК про осінній призов на строкову військову службу Повідомлення Тростянецького ОРВК про осінній призов на строкову військову службу Бюджет міста заробив 2, 6 млн. грн. за розміщення бюджетних коштів на депозит Бюджет міста заробив 2, 6 млн. грн. за розміщення бюджетних коштів на депозит За 9 місяців цього року загальна частина бюджету перевиконана на 33 млн. грн. За 9 місяців цього року загальна частина бюджету перевиконана на 33 млн. грн. Міський голова Валерій Коломєйцев має намір передати лікарню в державну власність Міський голова Валерій Коломєйцев має намір передати лікарню в державну власність

Логін
Пароль