Завантаження. Почекайте будьласка...
Головна сторінка - Кримінал Злодія, що обкрадав садові ділянки, засудили до умовних 3, 6 років позбавлення волі

Злодія, що обкрадав садові ділянки, засудили до умовних 3, 6 років позбавлення волі

http//lad.vn.ua/uploads/images/foto/1423836615_bydon.jpgЛадижинський міський суд виніс вирок ладижинцю, який здійснював крадіжки в садово-городньому товаристві «Протон» в жовтні місяці цього року.

Суд встановив, що ладижинець на одній із садівничих ділянок садово-городнього товариства «Протон» вкрав чотири алюмінієві ящики. Ще на одній ділянці він вкрав алюмінієвий бідон, попередньо проникши в приміщення. Украдене майно він збув на одному із пунктів прийому металобрухту.

В судовому засіданні обвинувачений визнав свою вину та розкаявся у вчиненому. Цю обставину, а також те, що обвинувачений не притягувався до кримінальної відповідальності, суд врахував при винесенні вироку.

В результати обвинувачений отримав три роки і шість місяців позбавлення волі, але при цьому він був звільнений від призначеного покарання, оскільки також отримав іспитовий строк в три роки, якщо він протягом іспитового строку не вчинить нового злочину і виконає покладені на нього обов'язки: періодично зявлятися для реєстрації до уповноваженого органу з питань пробації; повідомляти уповноважений орган з питань пробації про зміну місця проживання, роботи або навчання.
26 грудня 2016 | | Автор:Arhip | Переглядів: 868 Коментарів: 0

Додати коментар

Ви зайшли на сайт як незареєстрований.
Ви можете зареєструватись або увійтипід своїм им'ям.
Також Ви можете увійти через одну із соціальних мереж - Увійти через соцюмережі
Оголошено місячник добровільної здачі зброї Оголошено місячник добровільної здачі зброї По факту розтрати міжнародної допомоги в Ладижині відкрито кримінальне провадження По факту розтрати міжнародної допомоги в Ладижині відкрито кримінальне провадження Ладижин потопає у хащах амброзії Ладижин потопає у хащах амброзії В центрі Ладижина зявилось «джерело»  невідомого походження В центрі Ладижина зявилось «джерело» невідомого походження 	В Ладижині розгортається нова медіа-війна навколо комунального радіо В Ладижині розгортається нова медіа-війна навколо комунального радіо Екологи запустили новий еко-проект Екологи запустили новий еко-проект "Екологічна карта Ладижина" Ладижинське водосховище зазнало екологічного впливу Ладижинське водосховище зазнало екологічного впливу  В Ладижині відбувся перший регіональний екологічний форум «Суспільство ЗА чисте виробництво» В Ладижині відбувся перший регіональний екологічний форум «Суспільство ЗА чисте виробництво» В Ладижині відбувся творчий вечір молодої поетеси Марійки Брушницької В Ладижині відбувся творчий вечір молодої поетеси Марійки Брушницької  І знову про Четвертинівку. Конфлікт навколо передачі майна триває. І знову про Четвертинівку. Конфлікт навколо передачі майна триває. Громадськість запустила новий проект: «Поділля: ойкумена-інкогнита. В пошуках минулого». Громадськість запустила новий проект: «Поділля: ойкумена-інкогнита. В пошуках минулого». Ладижинська громадська рада запустила власний сайт Ладижинська громадська рада запустила власний сайт Екологи: В Ладижинських хуторах розпахали  під буряки скіфські кургани Екологи: В Ладижинських хуторах розпахали під буряки скіфські кургани 33 канал: Проти екс-працівника колонії сфабрикували справу із наркотиками? 33 канал: Проти екс-працівника колонії сфабрикували справу із наркотиками?

Логін
Пароль