Завантаження. Почекайте будьласка...
Головна сторінка - Кримінал Злодія, що обкрадав садові ділянки, засудили до умовних 3, 6 років позбавлення волі

Злодія, що обкрадав садові ділянки, засудили до умовних 3, 6 років позбавлення волі

http//lad.vn.ua/uploads/images/foto/1423836615_bydon.jpgЛадижинський міський суд виніс вирок ладижинцю, який здійснював крадіжки в садово-городньому товаристві «Протон» в жовтні місяці цього року.

Суд встановив, що ладижинець на одній із садівничих ділянок садово-городнього товариства «Протон» вкрав чотири алюмінієві ящики. Ще на одній ділянці він вкрав алюмінієвий бідон, попередньо проникши в приміщення. Украдене майно він збув на одному із пунктів прийому металобрухту.

В судовому засіданні обвинувачений визнав свою вину та розкаявся у вчиненому. Цю обставину, а також те, що обвинувачений не притягувався до кримінальної відповідальності, суд врахував при винесенні вироку.

В результати обвинувачений отримав три роки і шість місяців позбавлення волі, але при цьому він був звільнений від призначеного покарання, оскільки також отримав іспитовий строк в три роки, якщо він протягом іспитового строку не вчинить нового злочину і виконає покладені на нього обов'язки: періодично зявлятися для реєстрації до уповноваженого органу з питань пробації; повідомляти уповноважений орган з питань пробації про зміну місця проживання, роботи або навчання.
26 грудня 2016 | | Автор:Arhip | Переглядів: 1175 Коментарів: 0

Додати коментар

Ви зайшли на сайт як незареєстрований.
Ви можете зареєструватись або увійтипід своїм им'ям.
Також Ви можете увійти через одну із соціальних мереж - Увійти через соцюмережі
Оголошено місячник добровільної здачі зброї Оголошено місячник добровільної здачі зброї В Ладижині громадськість вирішила зайнятись стратегічним плануванням розвитку громади В Ладижині громадськість вирішила зайнятись стратегічним плануванням розвитку громади Чи потрібен громаді Ладижина працюючий ладижинський кар`єр? Чи потрібен громаді Ладижина працюючий ладижинський кар`єр?  Апеляційний суд  зняв всі обвинувачення з Олександра Чайковського Апеляційний суд зняв всі обвинувачення з Олександра Чайковського Голова історичного клубу Іван Ткаченко презентував свою книгу та клуб на зустрічі з ладижинськими учнями Голова історичного клубу Іван Ткаченко презентував свою книгу та клуб на зустрічі з ладижинськими учнями В Ладижин створено історичний клуб В Ладижин створено історичний клуб "Гіпаніс" Вечір пам`яті Олександра Макаревича Вечір пам`яті Олександра Макаревича По факту розтрати міжнародної допомоги в Ладижині відкрито кримінальне провадження По факту розтрати міжнародної допомоги в Ладижині відкрито кримінальне провадження Ладижин потопає у хащах амброзії Ладижин потопає у хащах амброзії В центрі Ладижина зявилось «джерело»  невідомого походження В центрі Ладижина зявилось «джерело» невідомого походження 	В Ладижині розгортається нова медіа-війна навколо комунального радіо В Ладижині розгортається нова медіа-війна навколо комунального радіо Екологи запустили новий еко-проект Екологи запустили новий еко-проект "Екологічна карта Ладижина" Ладижинське водосховище зазнало екологічного впливу Ладижинське водосховище зазнало екологічного впливу  В Ладижині відбувся перший регіональний екологічний форум «Суспільство ЗА чисте виробництво» В Ладижині відбувся перший регіональний екологічний форум «Суспільство ЗА чисте виробництво»

Логін
Пароль