Завантаження. Почекайте будьласка...
Головна сторінка - Кримінал Злодія, що обкрадав садові ділянки, засудили до умовних 3, 6 років позбавлення волі

Злодія, що обкрадав садові ділянки, засудили до умовних 3, 6 років позбавлення волі

http//lad.vn.ua/uploads/images/foto/1423836615_bydon.jpgЛадижинський міський суд виніс вирок ладижинцю, який здійснював крадіжки в садово-городньому товаристві «Протон» в жовтні місяці цього року.

Суд встановив, що ладижинець на одній із садівничих ділянок садово-городнього товариства «Протон» вкрав чотири алюмінієві ящики. Ще на одній ділянці він вкрав алюмінієвий бідон, попередньо проникши в приміщення. Украдене майно він збув на одному із пунктів прийому металобрухту.

В судовому засіданні обвинувачений визнав свою вину та розкаявся у вчиненому. Цю обставину, а також те, що обвинувачений не притягувався до кримінальної відповідальності, суд врахував при винесенні вироку.

В результати обвинувачений отримав три роки і шість місяців позбавлення волі, але при цьому він був звільнений від призначеного покарання, оскільки також отримав іспитовий строк в три роки, якщо він протягом іспитового строку не вчинить нового злочину і виконає покладені на нього обов'язки: періодично зявлятися для реєстрації до уповноваженого органу з питань пробації; повідомляти уповноважений орган з питань пробації про зміну місця проживання, роботи або навчання.
26 грудня 2016 | | Автор:Arhip | Переглядів: 4263 Коментарів: 0

Додати коментар

Ви зайшли на сайт як незареєстрований.
Ви можете зареєструватись або увійтипід своїм им'ям.
Також Ви можете увійти через одну із соціальних мереж - Увійти через соцюмережі

Логін
Пароль