Завантаження. Почекайте будьласка...
Головна сторінка - Кримінал Жительку сусіднього району оштрафували в Ладижині за зберігання амфетаміну

Жительку сусіднього району оштрафували в Ладижині за зберігання амфетаміну

http//lad.vn.ua/uploads/images/foto/fmvdj2av_3s.jpgЛадижинський міський суд притягнув до адміністративної відповідальності та застосував стягнення у вигляді штрафу в розмірі 510 грн. та стягнув судовий збір в розмірі 320 гривень з жительки села Карбівка Гайсинського району, яку затримали біля 54-го будинку в місті Ладижин.

Про це нам стало відомо з офіційних джерел.

Жінку затримали 12 грудня о 18 год. 00 хв. біля будинку № 54 по вул.Процишина. Під час затримання було встановлено, що у жінки, яка є безробітною, в лівій кишені куртки знаходиться речовина білого кольору в 4-х фольгових згортках в пачці від цигарок «Winston».

Згодом було встановлено, що згідно висновку експерта дана порошкоподібна речовина має загальну масу 0,1347 г в якій міститься психотропна речовина, обіг якої обмежено амфетамін масою 0,047 г, що є невеликим розміром. Вказану речовину зберігала без мети збуту, а тому кримінальне провадження 18 січня було закрито, а жінку було притягнено до адміністративної відповідальності.

14 лютий 2017 | | Автор:Arhip | Переглядів: 894 Коментарів: 0

Додати коментар

Ви зайшли на сайт як незареєстрований.
Ви можете зареєструватись або увійтипід своїм им'ям.
Також Ви можете увійти через одну із соціальних мереж - Увійти через соцюмережі
Оголошено місячник добровільної здачі зброї Оголошено місячник добровільної здачі зброї По факту розтрати міжнародної допомоги в Ладижині відкрито кримінальне провадження По факту розтрати міжнародної допомоги в Ладижині відкрито кримінальне провадження Ладижин потопає у хащах амброзії Ладижин потопає у хащах амброзії В центрі Ладижина зявилось «джерело»  невідомого походження В центрі Ладижина зявилось «джерело» невідомого походження 	В Ладижині розгортається нова медіа-війна навколо комунального радіо В Ладижині розгортається нова медіа-війна навколо комунального радіо Екологи запустили новий еко-проект Екологи запустили новий еко-проект "Екологічна карта Ладижина" Ладижинське водосховище зазнало екологічного впливу Ладижинське водосховище зазнало екологічного впливу  В Ладижині відбувся перший регіональний екологічний форум «Суспільство ЗА чисте виробництво» В Ладижині відбувся перший регіональний екологічний форум «Суспільство ЗА чисте виробництво» В Ладижині відбувся творчий вечір молодої поетеси Марійки Брушницької В Ладижині відбувся творчий вечір молодої поетеси Марійки Брушницької  І знову про Четвертинівку. Конфлікт навколо передачі майна триває. І знову про Четвертинівку. Конфлікт навколо передачі майна триває. Громадськість запустила новий проект: «Поділля: ойкумена-інкогнита. В пошуках минулого». Громадськість запустила новий проект: «Поділля: ойкумена-інкогнита. В пошуках минулого». Ладижинська громадська рада запустила власний сайт Ладижинська громадська рада запустила власний сайт Екологи: В Ладижинських хуторах розпахали  під буряки скіфські кургани Екологи: В Ладижинських хуторах розпахали під буряки скіфські кургани 33 канал: Проти екс-працівника колонії сфабрикували справу із наркотиками? 33 канал: Проти екс-працівника колонії сфабрикували справу із наркотиками?

Логін
Пароль