Завантаження. Почекайте будьласка...
Головна сторінка - Кримінал За залишення малолітних дітей без нагляду – адміністративна відповідальність!

За залишення малолітних дітей без нагляду – адміністративна відповідальність!

http//lad.vn.ua/uploads/images/foto/stixi_dlya_detej_pravila_pozharnoj_bezopasnosti_5.jpg Не всі батьки належним чином ставляться до своїх батьківських обов’язків та наражають дітей на небезпеку, залишаючи їх самих вдома.

Подібний випадок стався нещодавно в Ладижині, де перед судом постала мати малолітнього сина, якого вона залишила самого вдома.

«О 14 год. 00 хв. пішла з дому і залишила свого малолітнього сина без нагляду, чим не виконала обовязків щодо виховання своєї дитини», - встановив суд.

В судовому засіданні мати дитини свою вину визнала та щиро розкаялась. Це і було враховано судом при винесенні постанови.
Незважаючи на те, що суд визнав мати малолітнього хлопця винною у адміністративному правопорушенні, передбаченому ч. 1 ст. 184 КУпАП, але обмежився при цьому винесенням попередження. Також правопорушниця повинна сплатити судовий збір на користь держави в розмірі 320 гривень.
31 січень 2017 | | Автор:Arhip | Переглядів: 991 Коментарів: 0

Додати коментар

Ви зайшли на сайт як незареєстрований.
Ви можете зареєструватись або увійтипід своїм им'ям.
Також Ви можете увійти через одну із соціальних мереж - Увійти через соцюмережі
Оголошено місячник добровільної здачі зброї Оголошено місячник добровільної здачі зброї По факту розтрати міжнародної допомоги в Ладижині відкрито кримінальне провадження По факту розтрати міжнародної допомоги в Ладижині відкрито кримінальне провадження Ладижин потопає у хащах амброзії Ладижин потопає у хащах амброзії В центрі Ладижина зявилось «джерело»  невідомого походження В центрі Ладижина зявилось «джерело» невідомого походження 	В Ладижині розгортається нова медіа-війна навколо комунального радіо В Ладижині розгортається нова медіа-війна навколо комунального радіо Екологи запустили новий еко-проект Екологи запустили новий еко-проект "Екологічна карта Ладижина" Ладижинське водосховище зазнало екологічного впливу Ладижинське водосховище зазнало екологічного впливу  В Ладижині відбувся перший регіональний екологічний форум «Суспільство ЗА чисте виробництво» В Ладижині відбувся перший регіональний екологічний форум «Суспільство ЗА чисте виробництво» В Ладижині відбувся творчий вечір молодої поетеси Марійки Брушницької В Ладижині відбувся творчий вечір молодої поетеси Марійки Брушницької  І знову про Четвертинівку. Конфлікт навколо передачі майна триває. І знову про Четвертинівку. Конфлікт навколо передачі майна триває. Громадськість запустила новий проект: «Поділля: ойкумена-інкогнита. В пошуках минулого». Громадськість запустила новий проект: «Поділля: ойкумена-інкогнита. В пошуках минулого». Ладижинська громадська рада запустила власний сайт Ладижинська громадська рада запустила власний сайт Екологи: В Ладижинських хуторах розпахали  під буряки скіфські кургани Екологи: В Ладижинських хуторах розпахали під буряки скіфські кургани 33 канал: Проти екс-працівника колонії сфабрикували справу із наркотиками? 33 канал: Проти екс-працівника колонії сфабрикували справу із наркотиками?

Логін
Пароль