Завантаження. Почекайте будьласка...
Головна сторінка - Кримінал За залишення малолітних дітей без нагляду – адміністративна відповідальність!

За залишення малолітних дітей без нагляду – адміністративна відповідальність!

http//lad.vn.ua/uploads/images/foto/stixi_dlya_detej_pravila_pozharnoj_bezopasnosti_5.jpg Не всі батьки належним чином ставляться до своїх батьківських обов’язків та наражають дітей на небезпеку, залишаючи їх самих вдома.

Подібний випадок стався нещодавно в Ладижині, де перед судом постала мати малолітнього сина, якого вона залишила самого вдома.

«О 14 год. 00 хв. пішла з дому і залишила свого малолітнього сина без нагляду, чим не виконала обовязків щодо виховання своєї дитини», - встановив суд.

В судовому засіданні мати дитини свою вину визнала та щиро розкаялась. Це і було враховано судом при винесенні постанови.
Незважаючи на те, що суд визнав мати малолітнього хлопця винною у адміністративному правопорушенні, передбаченому ч. 1 ст. 184 КУпАП, але обмежився при цьому винесенням попередження. Також правопорушниця повинна сплатити судовий збір на користь держави в розмірі 320 гривень.
31 січень 2017 | | Автор:Arhip | Переглядів: 2048 Коментарів: 0

Додати коментар

Ви зайшли на сайт як незареєстрований.
Ви можете зареєструватись або увійтипід своїм им'ям.
Також Ви можете увійти через одну із соціальних мереж - Увійти через соцюмережі
В Ладижині відбувся другий екологічний форум В Ладижині відбувся другий екологічний форум "Суспільство ЗА чисте виробництво" Ладижинська мерія оцінила доступність інфраструктури міста для людей з інвалідністю Ладижинська мерія оцінила доступність інфраструктури міста для людей з інвалідністю В суді розглядається справа з приводу порушення ліцензійних умов ладижинським підприємством В суді розглядається справа з приводу порушення ліцензійних умов ладижинським підприємством Громадське обговорення:  інвестиційні проекти в сфері ЖКГ Ладижинської ТЕС на 2019 рік Громадське обговорення: інвестиційні проекти в сфері ЖКГ Ладижинської ТЕС на 2019 рік Читачі центральної бібліотеки працювали бібліотекарями в рамках акції Читачі центральної бібліотеки працювали бібліотекарями в рамках акції "Бібліотекар на годину Ладижинські рятувальники провели екскурсію для учнів школи № 3 Ладижинські рятувальники провели екскурсію для учнів школи № 3 Тростянецький спиртовий завод вкладе 1, 9 млн. грн. в заходи по вирішенню екологічних проблем Тростянецький спиртовий завод вкладе 1, 9 млн. грн. в заходи по вирішенню екологічних проблем Повідомлення Тростянецького ОРВК про осінній призов на строкову військову службу Повідомлення Тростянецького ОРВК про осінній призов на строкову військову службу Бюджет міста заробив 2, 6 млн. грн. за розміщення бюджетних коштів на депозит Бюджет міста заробив 2, 6 млн. грн. за розміщення бюджетних коштів на депозит За 9 місяців цього року загальна частина бюджету перевиконана на 33 млн. грн. За 9 місяців цього року загальна частина бюджету перевиконана на 33 млн. грн. Міський голова Валерій Коломєйцев має намір передати лікарню в державну власність Міський голова Валерій Коломєйцев має намір передати лікарню в державну власність

Логін
Пароль