Завантаження. Почекайте будьласка...
Головна сторінка - Кримінал За залишення малолітних дітей без нагляду – адміністративна відповідальність!

За залишення малолітних дітей без нагляду – адміністративна відповідальність!

http//lad.vn.ua/uploads/images/foto/stixi_dlya_detej_pravila_pozharnoj_bezopasnosti_5.jpg Не всі батьки належним чином ставляться до своїх батьківських обов’язків та наражають дітей на небезпеку, залишаючи їх самих вдома.

Подібний випадок стався нещодавно в Ладижині, де перед судом постала мати малолітнього сина, якого вона залишила самого вдома.

«О 14 год. 00 хв. пішла з дому і залишила свого малолітнього сина без нагляду, чим не виконала обовязків щодо виховання своєї дитини», - встановив суд.

В судовому засіданні мати дитини свою вину визнала та щиро розкаялась. Це і було враховано судом при винесенні постанови.
Незважаючи на те, що суд визнав мати малолітнього хлопця винною у адміністративному правопорушенні, передбаченому ч. 1 ст. 184 КУпАП, але обмежився при цьому винесенням попередження. Також правопорушниця повинна сплатити судовий збір на користь держави в розмірі 320 гривень.
31 січень 2017 | | Автор:Arhip | Переглядів: 1717 Коментарів: 0

Додати коментар

Ви зайшли на сайт як незареєстрований.
Ви можете зареєструватись або увійтипід своїм им'ям.
Також Ви можете увійти через одну із соціальних мереж - Увійти через соцюмережі
Оголошено місячник добровільної здачі зброї Оголошено місячник добровільної здачі зброї В Ладижині громадськість вирішила зайнятись стратегічним плануванням розвитку громади В Ладижині громадськість вирішила зайнятись стратегічним плануванням розвитку громади Чи потрібен громаді Ладижина працюючий ладижинський кар`єр? Чи потрібен громаді Ладижина працюючий ладижинський кар`єр?  Апеляційний суд  зняв всі обвинувачення з Олександра Чайковського Апеляційний суд зняв всі обвинувачення з Олександра Чайковського Голова історичного клубу Іван Ткаченко презентував свою книгу та клуб на зустрічі з ладижинськими учнями Голова історичного клубу Іван Ткаченко презентував свою книгу та клуб на зустрічі з ладижинськими учнями В Ладижин створено історичний клуб В Ладижин створено історичний клуб "Гіпаніс" Вечір пам`яті Олександра Макаревича Вечір пам`яті Олександра Макаревича По факту розтрати міжнародної допомоги в Ладижині відкрито кримінальне провадження По факту розтрати міжнародної допомоги в Ладижині відкрито кримінальне провадження Ладижин потопає у хащах амброзії Ладижин потопає у хащах амброзії В центрі Ладижина зявилось «джерело»  невідомого походження В центрі Ладижина зявилось «джерело» невідомого походження 	В Ладижині розгортається нова медіа-війна навколо комунального радіо В Ладижині розгортається нова медіа-війна навколо комунального радіо Екологи запустили новий еко-проект Екологи запустили новий еко-проект "Екологічна карта Ладижина" Ладижинське водосховище зазнало екологічного впливу Ладижинське водосховище зазнало екологічного впливу  В Ладижині відбувся перший регіональний екологічний форум «Суспільство ЗА чисте виробництво» В Ладижині відбувся перший регіональний екологічний форум «Суспільство ЗА чисте виробництво»

Логін
Пароль