Завантаження. Почекайте будьласка...
Головна сторінка - Кримінал За вкрадений золотий браслет ладижинець отримає покарання у вигляді штрафу

За вкрадений золотий браслет ладижинець отримає покарання у вигляді штрафу

http//lad.vn.ua/uploads/images/foto/0221_1340172416_1340090394_6.jpgВ лютому місяці цього року ладижинець перебуваючи у приміщенні одного із ломбардів міста, куди він прийшов, щоб позичити гроші та заставити свій планшет, скориставшись неуважністю продавця вкрав золотий браслет з шухлядки прилавку.

Цього ж дня золотий браслет плетіння «бісмарк» вагою 6,84 г 585 проби вартістю 5472 гривень він продав за 1500 гривень. Але злочин було розкрито, а зловмисник постав перед судом.

Про це нам стало відомо з відкритих джерел.

В судовому засіданні обвинувачений у злочині свою вину визнав та покаявся, потерпілій нанесені збитки відшкодував. Цю обставину суд врахував при винесенні вироку суду та обмежився штрафом в розмірі 1020 гривень, оскільки таке покаранн, на думку суду, є справедливим, а також необхідним і достатнім для його виправлення та попередження вчинення ним нового злочину.

7 квітень 2017 | | Автор:Arhip | Переглядів: 1661 Коментарів: 0

Додати коментар

Ви зайшли на сайт як незареєстрований.
Ви можете зареєструватись або увійтипід своїм им'ям.
Також Ви можете увійти через одну із соціальних мереж - Увійти через соцюмережі
В Ладижині відбувся другий екологічний форум В Ладижині відбувся другий екологічний форум "Суспільство ЗА чисте виробництво" Ладижинська мерія оцінила доступність інфраструктури міста для людей з інвалідністю Ладижинська мерія оцінила доступність інфраструктури міста для людей з інвалідністю В суді розглядається справа з приводу порушення ліцензійних умов ладижинським підприємством В суді розглядається справа з приводу порушення ліцензійних умов ладижинським підприємством Громадське обговорення:  інвестиційні проекти в сфері ЖКГ Ладижинської ТЕС на 2019 рік Громадське обговорення: інвестиційні проекти в сфері ЖКГ Ладижинської ТЕС на 2019 рік Читачі центральної бібліотеки працювали бібліотекарями в рамках акції Читачі центральної бібліотеки працювали бібліотекарями в рамках акції "Бібліотекар на годину Ладижинські рятувальники провели екскурсію для учнів школи № 3 Ладижинські рятувальники провели екскурсію для учнів школи № 3 Тростянецький спиртовий завод вкладе 1, 9 млн. грн. в заходи по вирішенню екологічних проблем Тростянецький спиртовий завод вкладе 1, 9 млн. грн. в заходи по вирішенню екологічних проблем Повідомлення Тростянецького ОРВК про осінній призов на строкову військову службу Повідомлення Тростянецького ОРВК про осінній призов на строкову військову службу Бюджет міста заробив 2, 6 млн. грн. за розміщення бюджетних коштів на депозит Бюджет міста заробив 2, 6 млн. грн. за розміщення бюджетних коштів на депозит За 9 місяців цього року загальна частина бюджету перевиконана на 33 млн. грн. За 9 місяців цього року загальна частина бюджету перевиконана на 33 млн. грн. Міський голова Валерій Коломєйцев має намір передати лікарню в державну власність Міський голова Валерій Коломєйцев має намір передати лікарню в державну власність

Логін
Пароль