Завантаження. Почекайте будьласка...
Головна сторінка - Кримінал За вкрадений золотий браслет ладижинець отримає покарання у вигляді штрафу

За вкрадений золотий браслет ладижинець отримає покарання у вигляді штрафу

http//lad.vn.ua/uploads/images/foto/0221_1340172416_1340090394_6.jpgВ лютому місяці цього року ладижинець перебуваючи у приміщенні одного із ломбардів міста, куди він прийшов, щоб позичити гроші та заставити свій планшет, скориставшись неуважністю продавця вкрав золотий браслет з шухлядки прилавку.

Цього ж дня золотий браслет плетіння «бісмарк» вагою 6,84 г 585 проби вартістю 5472 гривень він продав за 1500 гривень. Але злочин було розкрито, а зловмисник постав перед судом.

Про це нам стало відомо з відкритих джерел.

В судовому засіданні обвинувачений у злочині свою вину визнав та покаявся, потерпілій нанесені збитки відшкодував. Цю обставину суд врахував при винесенні вироку суду та обмежився штрафом в розмірі 1020 гривень, оскільки таке покаранн, на думку суду, є справедливим, а також необхідним і достатнім для його виправлення та попередження вчинення ним нового злочину.

7 квітень 2017 | | Автор:Arhip | Переглядів: 946 Коментарів: 0

Додати коментар

Ви зайшли на сайт як незареєстрований.
Ви можете зареєструватись або увійтипід своїм им'ям.
Також Ви можете увійти через одну із соціальних мереж - Увійти через соцюмережі
Оголошено місячник добровільної здачі зброї Оголошено місячник добровільної здачі зброї По факту розтрати міжнародної допомоги в Ладижині відкрито кримінальне провадження По факту розтрати міжнародної допомоги в Ладижині відкрито кримінальне провадження Ладижин потопає у хащах амброзії Ладижин потопає у хащах амброзії В центрі Ладижина зявилось «джерело»  невідомого походження В центрі Ладижина зявилось «джерело» невідомого походження 	В Ладижині розгортається нова медіа-війна навколо комунального радіо В Ладижині розгортається нова медіа-війна навколо комунального радіо Екологи запустили новий еко-проект Екологи запустили новий еко-проект "Екологічна карта Ладижина" Ладижинське водосховище зазнало екологічного впливу Ладижинське водосховище зазнало екологічного впливу  В Ладижині відбувся перший регіональний екологічний форум «Суспільство ЗА чисте виробництво» В Ладижині відбувся перший регіональний екологічний форум «Суспільство ЗА чисте виробництво» В Ладижині відбувся творчий вечір молодої поетеси Марійки Брушницької В Ладижині відбувся творчий вечір молодої поетеси Марійки Брушницької  І знову про Четвертинівку. Конфлікт навколо передачі майна триває. І знову про Четвертинівку. Конфлікт навколо передачі майна триває. Громадськість запустила новий проект: «Поділля: ойкумена-інкогнита. В пошуках минулого». Громадськість запустила новий проект: «Поділля: ойкумена-інкогнита. В пошуках минулого». Ладижинська громадська рада запустила власний сайт Ладижинська громадська рада запустила власний сайт Екологи: В Ладижинських хуторах розпахали  під буряки скіфські кургани Екологи: В Ладижинських хуторах розпахали під буряки скіфські кургани 33 канал: Проти екс-працівника колонії сфабрикували справу із наркотиками? 33 канал: Проти екс-працівника колонії сфабрикували справу із наркотиками?

Логін
Пароль