Завантаження. Почекайте будьласка...
Головна сторінка - Кримінал За лайку та погрози на адресу дружини - доба арешту

За лайку та погрози на адресу дружини - доба арешту

http//lad.vn.ua/uploads/images/foto/thumb/3666_918142752.jpgЛадижинський пенсіонер отримав добу арешту за те, що вчинив насильство в сім'ї та не підкорився вимозі працівників правоохоронних органів.

Про це нашому ресурсу стало відомо з відкритих джерел.

Повідомляється, що ладижинець за місцем свого проживання вчинив психологічне насильство в сім`ї відносно своєї дружини виражався в її бік нецензурною лайкою та погрозами.

Своїми діями він вчинив адміністративне правопорушення, передбачене ч.1 ст. 173-2 КУпАП.

Але крім того, пенсіонер не реагував на вимоги поліцейських припинити виражатися нецензурною лайкою, продовжував вчиняти протиправні дії, чим вчинив адміністративне правопорушення, передбачене ст.185 КУпАП - злісна непокора законному розпорядженню або вимозі поліцейського.

В судовому засіданні свою вину ладижинець визнав, тому суд з врахуванням того, що правопорушник є пенсіонером, обмежився однією добою арешту.
20 квітень 2017 | | Автор:Arhip | Переглядів: 1648 Коментарів: 0

Додати коментар

Ви зайшли на сайт як незареєстрований.
Ви можете зареєструватись або увійтипід своїм им'ям.
Також Ви можете увійти через одну із соціальних мереж - Увійти через соцюмережі
В Ладижині відбувся другий екологічний форум В Ладижині відбувся другий екологічний форум "Суспільство ЗА чисте виробництво" Ладижинська мерія оцінила доступність інфраструктури міста для людей з інвалідністю Ладижинська мерія оцінила доступність інфраструктури міста для людей з інвалідністю В суді розглядається справа з приводу порушення ліцензійних умов ладижинським підприємством В суді розглядається справа з приводу порушення ліцензійних умов ладижинським підприємством Громадське обговорення:  інвестиційні проекти в сфері ЖКГ Ладижинської ТЕС на 2019 рік Громадське обговорення: інвестиційні проекти в сфері ЖКГ Ладижинської ТЕС на 2019 рік Читачі центральної бібліотеки працювали бібліотекарями в рамках акції Читачі центральної бібліотеки працювали бібліотекарями в рамках акції "Бібліотекар на годину Ладижинські рятувальники провели екскурсію для учнів школи № 3 Ладижинські рятувальники провели екскурсію для учнів школи № 3 Тростянецький спиртовий завод вкладе 1, 9 млн. грн. в заходи по вирішенню екологічних проблем Тростянецький спиртовий завод вкладе 1, 9 млн. грн. в заходи по вирішенню екологічних проблем Повідомлення Тростянецького ОРВК про осінній призов на строкову військову службу Повідомлення Тростянецького ОРВК про осінній призов на строкову військову службу Бюджет міста заробив 2, 6 млн. грн. за розміщення бюджетних коштів на депозит Бюджет міста заробив 2, 6 млн. грн. за розміщення бюджетних коштів на депозит За 9 місяців цього року загальна частина бюджету перевиконана на 33 млн. грн. За 9 місяців цього року загальна частина бюджету перевиконана на 33 млн. грн. Міський голова Валерій Коломєйцев має намір передати лікарню в державну власність Міський голова Валерій Коломєйцев має намір передати лікарню в державну власність

Логін
Пароль