Завантаження. Почекайте будьласка...
Головна сторінка - Кримінал За лайку та чіпляння до громадян 170 гривень штрафу

За лайку та чіпляння до громадян 170 гривень штрафу

http//lad.vn.ua/uploads/images/foto/1153470740.jpeg Новорічні свята та надлишок алкогольних напоїв роблять свою справу, особливо це стосується місць відпочинку та розважальних закладів. Так сталось з одним із непрацюючих жителів міста, який перебрав з оковитою та в годину ночі біля одного із кафе міста вчинив дрібне хуліганство, при цьому образливо чіплявся до громадян та виражався нецензурною лайкою. В подальшому в Ладижинському МТМО правопорушник продовжив виражатися нецензурною лайкою, чим порушив громадський порядок та спокій громадян.

Крім дрібного хуліганства, ладижинець також не реагував на вимоги правоохоронців. На неодноразові вимоги припинити виражатися нецензурною лайкою не реагував та продовжував порушувати громадський порядок.

В судовому засіданні правопорушник свою винність визнав та розкаявся. Тому суд врахував цю обставину, внаслідок чого він отримав 170 гривень штрафу та повинен сплатити 320 гривень судового збору державі.
19 січень 2017 | | Автор:Arhip | Переглядів: 1212 Коментарів: 0

Додати коментар

Ви зайшли на сайт як незареєстрований.
Ви можете зареєструватись або увійтипід своїм им'ям.
Також Ви можете увійти через одну із соціальних мереж - Увійти через соцюмережі
Оголошено місячник добровільної здачі зброї Оголошено місячник добровільної здачі зброї В Ладижині громадськість вирішила зайнятись стратегічним плануванням розвитку громади В Ладижині громадськість вирішила зайнятись стратегічним плануванням розвитку громади Чи потрібен громаді Ладижина працюючий ладижинський кар`єр? Чи потрібен громаді Ладижина працюючий ладижинський кар`єр?  Апеляційний суд  зняв всі обвинувачення з Олександра Чайковського Апеляційний суд зняв всі обвинувачення з Олександра Чайковського Голова історичного клубу Іван Ткаченко презентував свою книгу та клуб на зустрічі з ладижинськими учнями Голова історичного клубу Іван Ткаченко презентував свою книгу та клуб на зустрічі з ладижинськими учнями В Ладижин створено історичний клуб В Ладижин створено історичний клуб "Гіпаніс" Вечір пам`яті Олександра Макаревича Вечір пам`яті Олександра Макаревича По факту розтрати міжнародної допомоги в Ладижині відкрито кримінальне провадження По факту розтрати міжнародної допомоги в Ладижині відкрито кримінальне провадження Ладижин потопає у хащах амброзії Ладижин потопає у хащах амброзії В центрі Ладижина зявилось «джерело»  невідомого походження В центрі Ладижина зявилось «джерело» невідомого походження 	В Ладижині розгортається нова медіа-війна навколо комунального радіо В Ладижині розгортається нова медіа-війна навколо комунального радіо Екологи запустили новий еко-проект Екологи запустили новий еко-проект "Екологічна карта Ладижина" Ладижинське водосховище зазнало екологічного впливу Ладижинське водосховище зазнало екологічного впливу  В Ладижині відбувся перший регіональний екологічний форум «Суспільство ЗА чисте виробництво» В Ладижині відбувся перший регіональний екологічний форум «Суспільство ЗА чисте виробництво»

Логін
Пароль