Завантаження. Почекайте будьласка...
Головна сторінка - Кримінал За лайку та чіпляння до громадян 170 гривень штрафу

За лайку та чіпляння до громадян 170 гривень штрафу

http//lad.vn.ua/uploads/images/foto/1153470740.jpeg Новорічні свята та надлишок алкогольних напоїв роблять свою справу, особливо це стосується місць відпочинку та розважальних закладів. Так сталось з одним із непрацюючих жителів міста, який перебрав з оковитою та в годину ночі біля одного із кафе міста вчинив дрібне хуліганство, при цьому образливо чіплявся до громадян та виражався нецензурною лайкою. В подальшому в Ладижинському МТМО правопорушник продовжив виражатися нецензурною лайкою, чим порушив громадський порядок та спокій громадян.

Крім дрібного хуліганства, ладижинець також не реагував на вимоги правоохоронців. На неодноразові вимоги припинити виражатися нецензурною лайкою не реагував та продовжував порушувати громадський порядок.

В судовому засіданні правопорушник свою винність визнав та розкаявся. Тому суд врахував цю обставину, внаслідок чого він отримав 170 гривень штрафу та повинен сплатити 320 гривень судового збору державі.
19 січень 2017 | | Автор:Arhip | Переглядів: 1630 Коментарів: 0

Додати коментар

Ви зайшли на сайт як незареєстрований.
Ви можете зареєструватись або увійтипід своїм им'ям.
Також Ви можете увійти через одну із соціальних мереж - Увійти через соцюмережі
В Ладижині відбувся другий екологічний форум В Ладижині відбувся другий екологічний форум "Суспільство ЗА чисте виробництво" Ладижинська мерія оцінила доступність інфраструктури міста для людей з інвалідністю Ладижинська мерія оцінила доступність інфраструктури міста для людей з інвалідністю В суді розглядається справа з приводу порушення ліцензійних умов ладижинським підприємством В суді розглядається справа з приводу порушення ліцензійних умов ладижинським підприємством Громадське обговорення:  інвестиційні проекти в сфері ЖКГ Ладижинської ТЕС на 2019 рік Громадське обговорення: інвестиційні проекти в сфері ЖКГ Ладижинської ТЕС на 2019 рік Читачі центральної бібліотеки працювали бібліотекарями в рамках акції Читачі центральної бібліотеки працювали бібліотекарями в рамках акції "Бібліотекар на годину Ладижинські рятувальники провели екскурсію для учнів школи № 3 Ладижинські рятувальники провели екскурсію для учнів школи № 3 Тростянецький спиртовий завод вкладе 1, 9 млн. грн. в заходи по вирішенню екологічних проблем Тростянецький спиртовий завод вкладе 1, 9 млн. грн. в заходи по вирішенню екологічних проблем Повідомлення Тростянецького ОРВК про осінній призов на строкову військову службу Повідомлення Тростянецького ОРВК про осінній призов на строкову військову службу Бюджет міста заробив 2, 6 млн. грн. за розміщення бюджетних коштів на депозит Бюджет міста заробив 2, 6 млн. грн. за розміщення бюджетних коштів на депозит За 9 місяців цього року загальна частина бюджету перевиконана на 33 млн. грн. За 9 місяців цього року загальна частина бюджету перевиконана на 33 млн. грн. Міський голова Валерій Коломєйцев має намір передати лікарню в державну власність Міський голова Валерій Коломєйцев має намір передати лікарню в державну власність

Логін
Пароль