Завантаження. Почекайте будьласка...
Головна сторінка - Кримінал За крадіжку ноутбуку студент Ладижинського коледжу отримав 850 гривень штрафу

За крадіжку ноутбуку студент Ладижинського коледжу отримав 850 гривень штрафу

http//lad.vn.ua/uploads/images/foto/002696.jpgЛадижинський міський суд 14 лютого виніс вирок у справі по обвинуваченню студента Ладижинського коледжу в крадіжці ноутбуку в червні 2015 року. Хоча злочин стався майже два роки тому, але покарання студент коледжу отримав тільки зараз.
Про це нам стало відомо з відкритих джерел.

«В ніч з 19 червня 2015 року на 20 червня 2015 року неповнолітній, перебуваючи в кімнаті за місцем свого проживання в гуртожитку № 1 Ладижинського коледжу Вінницького національного аграрного університету, вирішив вчинити крадіжку чужого майна, що належить іншому студенту, з яким проживав у одній кімнаті. Реалізуючи свій злочинний умисел, направлений на таємне викрадення чужого майна, він , діючи умисно, протиправно, з корисливих мотивів, маючи на меті збагачення за рахунок чужого майна, скориставшись відсутністю іншого студента та тим, що за його діями ніхто не спостерігає, таємно викрав ноутбук марки «Асус», вартістю 3000 грн, який знаходився в кімнаті на ліжку, що належить", - встановив Ладижинський міський суд.

В подальшому він віддав ноутбук своєму повнолітньому знайомому, який передав ноутбук під заставу до місцевого ломбарду та отримав за це грошові кошти в сумі 650 грн, які в подальшому передав своєму неповнолітньому товаришу.

В судовому засіданні обвинувачений визнав свою вину та щиро розкаявся, що стало підставою для призначення мінімального покарання у вигляді штрафу в розмірі 850 гривеню.

«Саме таке покарання, на думку суду, є справедливим, а також необхідним і достатнім для його виправлення та попередження вчинення ним нового злочину», - зазначено у вироку суду.

21 лютий 2017 | | Автор:Arhip | Переглядів: 1618 Коментарів: 0

Додати коментар

Ви зайшли на сайт як незареєстрований.
Ви можете зареєструватись або увійтипід своїм им'ям.
Також Ви можете увійти через одну із соціальних мереж - Увійти через соцюмережі
В Ладижині відбувся другий екологічний форум В Ладижині відбувся другий екологічний форум "Суспільство ЗА чисте виробництво" Ладижинська мерія оцінила доступність інфраструктури міста для людей з інвалідністю Ладижинська мерія оцінила доступність інфраструктури міста для людей з інвалідністю В суді розглядається справа з приводу порушення ліцензійних умов ладижинським підприємством В суді розглядається справа з приводу порушення ліцензійних умов ладижинським підприємством Громадське обговорення:  інвестиційні проекти в сфері ЖКГ Ладижинської ТЕС на 2019 рік Громадське обговорення: інвестиційні проекти в сфері ЖКГ Ладижинської ТЕС на 2019 рік Читачі центральної бібліотеки працювали бібліотекарями в рамках акції Читачі центральної бібліотеки працювали бібліотекарями в рамках акції "Бібліотекар на годину Ладижинські рятувальники провели екскурсію для учнів школи № 3 Ладижинські рятувальники провели екскурсію для учнів школи № 3 Тростянецький спиртовий завод вкладе 1, 9 млн. грн. в заходи по вирішенню екологічних проблем Тростянецький спиртовий завод вкладе 1, 9 млн. грн. в заходи по вирішенню екологічних проблем Повідомлення Тростянецького ОРВК про осінній призов на строкову військову службу Повідомлення Тростянецького ОРВК про осінній призов на строкову військову службу Бюджет міста заробив 2, 6 млн. грн. за розміщення бюджетних коштів на депозит Бюджет міста заробив 2, 6 млн. грн. за розміщення бюджетних коштів на депозит За 9 місяців цього року загальна частина бюджету перевиконана на 33 млн. грн. За 9 місяців цього року загальна частина бюджету перевиконана на 33 млн. грн. Міський голова Валерій Коломєйцев має намір передати лікарню в державну власність Міський голова Валерій Коломєйцев має намір передати лікарню в державну власність

Логін
Пароль