Завантаження. Почекайте будьласка...
Головна сторінка - Кримінал За крадіжку ноутбуку студент Ладижинського коледжу отримав 850 гривень штрафу

За крадіжку ноутбуку студент Ладижинського коледжу отримав 850 гривень штрафу

http//lad.vn.ua/uploads/images/foto/002696.jpgЛадижинський міський суд 14 лютого виніс вирок у справі по обвинуваченню студента Ладижинського коледжу в крадіжці ноутбуку в червні 2015 року. Хоча злочин стався майже два роки тому, але покарання студент коледжу отримав тільки зараз.
Про це нам стало відомо з відкритих джерел.

«В ніч з 19 червня 2015 року на 20 червня 2015 року неповнолітній, перебуваючи в кімнаті за місцем свого проживання в гуртожитку № 1 Ладижинського коледжу Вінницького національного аграрного університету, вирішив вчинити крадіжку чужого майна, що належить іншому студенту, з яким проживав у одній кімнаті. Реалізуючи свій злочинний умисел, направлений на таємне викрадення чужого майна, він , діючи умисно, протиправно, з корисливих мотивів, маючи на меті збагачення за рахунок чужого майна, скориставшись відсутністю іншого студента та тим, що за його діями ніхто не спостерігає, таємно викрав ноутбук марки «Асус», вартістю 3000 грн, який знаходився в кімнаті на ліжку, що належить", - встановив Ладижинський міський суд.

В подальшому він віддав ноутбук своєму повнолітньому знайомому, який передав ноутбук під заставу до місцевого ломбарду та отримав за це грошові кошти в сумі 650 грн, які в подальшому передав своєму неповнолітньому товаришу.

В судовому засіданні обвинувачений визнав свою вину та щиро розкаявся, що стало підставою для призначення мінімального покарання у вигляді штрафу в розмірі 850 гривеню.

«Саме таке покарання, на думку суду, є справедливим, а також необхідним і достатнім для його виправлення та попередження вчинення ним нового злочину», - зазначено у вироку суду.

21 лютий 2017 | | Автор:Arhip | Переглядів: 1222 Коментарів: 0

Додати коментар

Ви зайшли на сайт як незареєстрований.
Ви можете зареєструватись або увійтипід своїм им'ям.
Також Ви можете увійти через одну із соціальних мереж - Увійти через соцюмережі
Оголошено місячник добровільної здачі зброї Оголошено місячник добровільної здачі зброї В Ладижині громадськість вирішила зайнятись стратегічним плануванням розвитку громади В Ладижині громадськість вирішила зайнятись стратегічним плануванням розвитку громади Чи потрібен громаді Ладижина працюючий ладижинський кар`єр? Чи потрібен громаді Ладижина працюючий ладижинський кар`єр?  Апеляційний суд  зняв всі обвинувачення з Олександра Чайковського Апеляційний суд зняв всі обвинувачення з Олександра Чайковського Голова історичного клубу Іван Ткаченко презентував свою книгу та клуб на зустрічі з ладижинськими учнями Голова історичного клубу Іван Ткаченко презентував свою книгу та клуб на зустрічі з ладижинськими учнями В Ладижин створено історичний клуб В Ладижин створено історичний клуб "Гіпаніс" Вечір пам`яті Олександра Макаревича Вечір пам`яті Олександра Макаревича По факту розтрати міжнародної допомоги в Ладижині відкрито кримінальне провадження По факту розтрати міжнародної допомоги в Ладижині відкрито кримінальне провадження Ладижин потопає у хащах амброзії Ладижин потопає у хащах амброзії В центрі Ладижина зявилось «джерело»  невідомого походження В центрі Ладижина зявилось «джерело» невідомого походження 	В Ладижині розгортається нова медіа-війна навколо комунального радіо В Ладижині розгортається нова медіа-війна навколо комунального радіо Екологи запустили новий еко-проект Екологи запустили новий еко-проект "Екологічна карта Ладижина" Ладижинське водосховище зазнало екологічного впливу Ладижинське водосховище зазнало екологічного впливу  В Ладижині відбувся перший регіональний екологічний форум «Суспільство ЗА чисте виробництво» В Ладижині відбувся перший регіональний екологічний форум «Суспільство ЗА чисте виробництво»

Логін
Пароль